SIMVOLT пропонує pH-електроди, електроди для оксиметрів, електроди для кондуктометрів та солемірів, ОВП-електроди

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує широкий асортимент електродів, серед яких pH-електроди, електроди для оксиметрів, електроди для кондуктометрів та солемірів, ОВП електроди, а також тримачі для електродів.

рН електроди призначені для рН-метрів для вимірювання водневого показника, що характеризує концентрацію іонів водню у розчинах, питній воді, харчових продуктах і сировині, об’єктах навколишнього середовища і виробничих системах безперервного контролю технологічних процесів, у тому числі в агресивних середовищах.

В асортименті маркету SIMVOLT велика кількість рН-електродів, які розраховані на різні умови вимірювання (температурні діапазони до 90 °С) та виконані з різних матеріалів: керамічні, скляні, тефлонові тощо. Матеріали корпусів: полікарбонат, скло, вініл, термопласт. Ціна на рН електроди варіюється між 250 та 1 030 грн. Моделі рН-електродів, запропоновані SIMVOLT: PW 40PY 41GL 42GL 43TP 46P(w/Pt100)TP 46T (w/термістор)PF 47ID 4410ID 4420R, ID 4510ID 4520ID 4520F та ін.

Ці електроди використовуються на виробництві, де необхідний контроль середовища: при високотехнологічному виробництві всіх видів пального, у фармакологічній, косметичній, лакофарбовій, хімічній, харчовій промисловостях. pH-метри широко застосовуються хіміками, мікробіологами і ґрунтознавцями, агрохіміками, акваріумістами, у стаціонарних і пересувних лабораторіях.

Як вибрати електрод для pH-метра і ОВП-метра?

Обираючи електрод до pH-метра, варто звернути увагу на низку чинників. Якщо Ви працюєте з розчинами на основі води, що містять як мінімум 5 % води і не містять таких речовин, які вступають у реакцію зі сріблом – Вам підійдуть звичайні електроди загального призначення.

Якщо ж Ви працюєте з розчинами, що містять органічний матеріал, протеїни, важкі метали, або розчинами з малою кількістю іонів (які можуть вступати в реакцію зі сріблом і перешкоджати контакту) – в такому разі Вам знадобляться електроди на основі хлористої ртуті.

Варто звернути увагу на те, чи працюєте Ви з розчинами, які можуть блокувати роботу нормального контакту (масло, їжа, фарби). В такому випадку можуть стати у пригоді електроди з тефлоновим контактом. Такі pH-електроди зроблені з пористого тефлону, що робить їх невразливими до забруднень.

ОВП-електроди – витратний матеріал для ОВП-метрів – приладів для вимірювання окисно-відновного потенціалу рідини. ОВП-метри використовуються для вимірювання якості води, слабких розчинів солей, кислот і лугів. Застосовуються також для вимірювання якості питної води, для аналізу води в акваріумах і басейнах.

Для ОВП-метрів маркет SIMVOLT пропонує такі моделі електродів: PO 50GO 51ID 4511ID 45216000EO7000EO та ін. 

Всі ці електроди вимірюють у діапазоні ±1500mV при температурному діапазоні від 0 до 80 °С. Матеріали електрода: кераміка, скло, тефлон. Матеріали корпусу: скло, термопласт, полікарбонат. 

В асортименті маркету електроди для оксиметрів – вимірювачів розчиненого в рідині кисню. Оксиметри використовуються в різних галузях промисловості, під час біологічної обробки питної води та екологічних досліджень, також оксиметри застосовуються у лабораторіях під час проведення експрес-аналізів.

Вимірювання концентрації кисню в газах та рідинах необхідне у хімічній, фармацевтичній, нафтохімічній, нафтопереробній, харчовій галузях тощо. Особливо актуальний портативний оксиметр у польових умовах.

Серед електродів: електроди DO70D6 – для оксиметра PDO-408, електроди DO 70TD6 – для оксиметра GOnDO PL-700 AL (S) та електроди 7000 EDO – для оксиметра Ezodo 7031. Ці поляризаційні електроди розраховані на вимірювання в діапазоні 0-20 мг/л при температурі від 0 до 50 °С. Корпус електроду виконано із пластику.

Як вибрати електрод для солеміра і кондуктометра?

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує електроди для солемірів і кондуктометрів.

Відомо, що солеміри застосовуються для визначення показника загальної мінералізації – кількісного показника вмісту розчинених у воді речовин. Цей параметр також називають загальним солевмістом, оскільки розчинені у воді речовини, як правило, знаходяться саме у вигляді солей. До найбільш поширених належать неорганічні солі – бікарбонати, хлориди і сульфати кальцію, магнію, калію і натрію, а також невелика кількість органічних речовин.

Солеміри використовуються у промисловості та енергетиці для визначення вмісту солі у котловій воді і конденсаті пари, в океанографічних дослідженнях, на суднах для вимірювання солоності води тощо. Застосовуються також у сільському господарстві та акваріумістиці.

Кондуктометр – прилад для вимірювання електропровідності електролітів (водних і неводних розчинів, колоїдних систем, розплавів, твердих речовин).

Сфера застосування кондуктометрів досить широка. Наприклад, вони використовуються з метою оцінювання якості дистильованої води. Кондуктометри можуть застосовуватись для оцінювання засолення ґрунтів і стають також у пригоді для визначення критичної концентрації міцелоутворення (ККМ).

Маркет SIMVOLT пропонує такі моделі електродів для солемірів та кондуктометрів: CD 60B (B4)CD 60P (w/Pt100) D7CD 60T (w/термістор) D76000EС7000EС. Електроди виготовлені з різних матеріалів: листового поліефіру, платини, сталі/графіту. Електроди розраховані на вимірювання в діапазоні К=1.0 при температурах від 0 до 90 °С. Корпус електродів – скляний.

Тримачі електродів

Полегшити роботу із електродами може легкий і компактний тримач електродів НТ-10. Корпус тримача виконано з ABS-пластику – термопластичного листового конструкційного матеріалу, який здатний протистояти впливу найбільш шкідливих хімічних речовин. Руку тримача можна регулювати за висотою і легко повертати закріплений електрод. Кількість тримачів: 3.

Електроди – це витратний матеріал, який при належному зберіганні та використанні служить  досить довго. Спеціалісти SIMVOLT проконсультують та допоможуть обрати найкращий електрод.