Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри будівельних матеріалів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Використання вологомірів для задач будівництва.

Сучасні цифрові вологоміри використовуються в багатьох галузях економіки для контролю технологічних процесів і якості продукції. Будівництво не є винятком.
Аналіз вологості необхідний на різних етапах зовнішніх і внутрішніх будівельних робіт, починаючи від контролю вологості сухих будівельних сумішей, таких як цемент, клей, шпаклівка, для приготування якісних розчинів, до моніторингу процесу висихання штукатурки, бетону, фарби, що дозволить зробити висновок про завершення певного етапу будівництва і можливості переходу до наступного. Аналіз вологості оздоблювальних матеріалів допоможе оцінити їх якість і можливість їх застосування, аналогічно в процесі використання дозволить контролювати технологічний процес.
Для задач будівництва розроблені спеціальні моделі вологомірів. Найбільш затребуваними є вологоміри будівельні діелькометричного і кондуктометричного типу. Це компактні кишенькові портативні вологоміри, якими зручно користуватися і всередині приміщень, і для зовнішніх робіт. Вони прості у використанні, не вимагають особливих навичок від оператора, виводять результат на великий екран в зрозумілій формі, працюють від автономних елементів живлення, мають функцію автоматичного відключення для економії заряду батареї.

Типи вологомірів бетону та інших вологомірів будівельних. Ціни

Вологоміри кондуктометричного типу є дешевшими враховуючи простоту їх конструкції. Голкоподібні сталеві електроди зручно занурювати або забивати в досліджуваний зразок. Характеризуються швидким відгуком і підходять для експрес-аналізу. Розрахунок вологості проводиться через аналіз опору середовища між двома електродами, який залежить від вологості. Основний недолік такого вологоміра в тому, що це руйнівний метод контролю, він не може використовуватися для цінних порід деревини або дорогих оздоблювальних матеріалів. Проте його використання цілком виправдане для паперових матеріалів, цементу, бетону, стяжки, штукатурки, дерева та інших матеріалів.
Діелькометричні вологоміри широко застосовуються в будівництві завдяки високій точності, демократичній ціні і головне - неруйнівному методу вимірювання. За допомогою таких приладів з легкістю можна проконтролювати вологість:

  • деревини;
  • бетону;
  • цементу;
  • цегли;
  • штукатурки;
  • гіпсокартону;
  • керамічної плитки;
  • піщаника;
  • мармуру;
  • паперових шпалер.

Що дозволить проконтролювати процес висихання стін, стелі, підлоги і мати повну інформацію про хід будівельних робіт. Вимірювання проводиться за допомогою аналізу діелектричної проникності середовища в радіочастотному діапазоні. Інший варіант - аналіз ємності датчика, яка теж залежить від вологості середовища. Глибина проникнення випромінювання може досягати 50 мм.
Звичайно для деяких задач, що вимагають особливої ​​точності вимірювань, можна використовувати і гравіметричні вологоміри. За допомогою таких вологомірів можна отримати результат з точністю до 0,005%. Однак вони мають зовсім не низьку ціну, вимагають спеціальної підготовки проби і відповідної кваліфікації оператора.

Вологомір будівельний в асортименті SIMVOLT

Вибрати, і звичайно ж, купити вологоміри будівельні, вологоміри бетону, деревини та інші типи вологомірів Ви можете в нашому маркеті. Крім того, Ви завжди отримаєте професійну консультацію, технічну підтримку і гарантію від виробника, оскільки компанія SIMVOLT є офіційним представником таких світових лідерів з виробництва вимірювальної техніки як Exotek, С.Е.М., ASONIK, GOnDO Electronic Co., Ltd и DELTA OHM.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.