Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Повітря, гази детектори горючих газів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити газовий детектор можна в SIMVOLT

Є місця, в яких існує велика ймовірність скупчення горючих газів, що дуже небезпечно і загрожує наслідками - людськими життями, значними збитками, втраченим часом. Щоб такого лиха не сталося досить купити газовий детектор і встановити його в потенційно небезпечних місцях

Детектори горючих газів і їх різноманітність

У маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT представлені різні моделі газоаналізатора, які відрізняються між собою принципом дії, швидкістю відгуку, конструкційними особливостями та іншими параметрами. Замовити різні типи газових детекторів можна прямо на сайті.

Каталітичний датчик чадного газу - надійний, довговічний і недорогий варіант. В їх основі лежить невеликий чутливий елемент (кулька) з котушки з дротом, яка підігрівається. Якщо на поверхню каталізатора потрапляє суміш повітря і газів, здатних до горіння, то вона запалюється і нагріває кульку. Самий хороший варіант аналізатора газів даного типу має термічно узгоджені кульки, виповнюється з матеріалів, стійких до агресивних речовин (сірка, свинцеві і кремнійорганічні сполуки). Міцний корпус пристрою оснащено гасником полум'я, що не дає вогню поширитися. Час відгуку такого детектора - приблизно 20 - 30 секунд.

Напівпровідниковий датчик горючих газів виготовляється з напівпровідникових матеріалів. Це універсальні пристрої з дуже низькою вартістю і високою ефективністю. Принцип їх дії наступний: плівка окису металу на чутливому елементі поглинає газ всією своєю поверхнею і нагрівається. Даний тип аналізатора газів швидко і безпомилково відреагує на наявність сірководню, побутового газу, тому доречний в побуті. Для промисловості він не придатний, тому що не може визначити окремі гази, чутливий до коливань температури і вологості, вимагає частої перевірки. Після спрацьовування детектор для контролю газу повільно відновлюється.

Теплопровідний датчик горючих газів використовується для вимірювання високих концентрацій сумішей бінарних газів з теплопровідністю, значення якої в рази вище, ніж у повітря. Якщо газ має теплопровідність таку ж або нижче, то прилад не спрацює, зате він легко визначить два гази в умовах відсутності кисню.

Інфрачервоний датчик витоку газу відрізняється високою швидкістю відгуку (менше 10 с), спрощеним контролем, малими витратами на обслуговування, можливістю працювати навіть в дуже складних умовах.

Електрохімічний датчик призначений для виявлення особливо токсичних газів - CO, H2S, Cl2, SO2 і т.д., тому широко використовується на заводах нафтохімічної промисловості.

Недоліки та переваги різних типів детекторів газу 

Порівняти сильні і слабкі сторони кожного виду газових детекторів допоможе таблиця.

Стаціонарний або портативний датчик?

Стаціонарний детектор різних газів, схильних до горіння, - автоматичні пристрої безперервної дії, які монтуються в певному місці. Місця використання їх - пожежонебезпечні і вибухонебезпечні об'єкти нафтопереробних, нафтохімічних і хімічних виробництв, їх цехи і зовнішні установки.

Портативний газовий детектор - компактний пристрій з автономним живленням, який може бути використаний на різних об'єктах, а не на одному. У цьому кишенькові аналізатори газів перевершують стаціонарні моделі. Вибравши професійний прилад, купити який пропонує недорого інтернет-магазин SIMVOLT, можна бути впевненим в його високій точності.

За покупками в SIMVOLT!

У маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT можна купити недорогі портативні професійні аналізатори газів. Це оригінальна продукція кращих світових виробників з доставкою по Україні та з офіційною гарантією. Ціна вимірників приємно здивує ощадливих замовників, а ввічливий сервіс підніме настрій.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.