Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри, прилади для вимірювання вологості

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологоміри. Ціни, класифікація, особливості роботи

Призначення цього приладу однозначно читається в його назві. Вологоміри -вимірювачі вологості, або прилади для вимірювання вологості. Важко знайти галузь господарства, в якій не потрібно було б контролювати вологість, це один з найважливіших параметрів в сільському господарстві, промисловості, логістиці, науці, навіть у побуті. Від рівня вологості безпосередньо залежить якість продукції та сировини, правильне її зберігання і транспортування. Враховуючи такий широкий спектр застосування, не дивно, що існує багато різних типів вологомірів, розрахованих під конкретні завдання.

Влагомери - вимірювачі вологості твердих, рідких і газоподібних речовин

Вологоміри твердих і сипучих речовин працюють на основі  непрямих електричних методів вимірювання вологості.
Кондуктометрична методика передбачає використання голкоподібних електродів (щупів), тому відноситься до руйнівних методів і підходить більше для сипучих речовин: зерно, бобові, тирса, макулатура і т.д. Простота у використанні, нескладність конструкції - основні переваги таких вологомірів. Ціна їх не висока і стартує з кількох сотень гривень.
Деількометричні, ємнісні, високочастотні - відносяться до неруйнівних методів контролю вологості, не вимагають відбору проби, можуть використовуватися для цінних порід деревини, в будівництві, і в інших випадках, коли пошкодження предмета дослідження є неприйнятним.
До безконтактних відносяться інфрачервоні вологоміри. Ціна таких приладів лежить в середньому ціновому діапазоні - від тисячі гривень.
Особливо точними є вологоміри гравіметричного типу , які аналізують масу досліджуваного зразка до і після висушування . Визначення абсолютної вологості - перевага таких вологомірів. Ціна їх висока враховуючи складність методики. У нашому маркеті Ви зможете купити вологоміри для будматеріалів, деревини, паперу та макулатури, зерна, ґрунту, сипучих матеріалів, а також такі специфічні прилади як вологоміри сіна.

Під вологістю рідин розуміють вміст води в середовищі, де вода не є розчинником або компонентом розчину. Для таких задач користуються як правило ємнісними вологомірами, що працюють зі значеннями діелектричної проникності розчину, або кондуктометричні, які вимірюють електропровідність розчину.

Для вимірювання вологості повітря користуються гігрометрами та психрометрами. Сучасні гігрометри - це мікропроцесорні багатофункціональні прилади, що можуть контролювати не тільки вологість, але і температуру, точку роси, вміст вуглекислого газу в повітрі, атмосферний тиск, освітленість і т.д. Вони фактично є портативними метеостанціями. Купити вологоміри повітря Ви можете на нашому сайті. Якщо Вам потрібно купити вологомір для інкубатора, розплідника або теплиці, зверніть увагу на гігрометри та психрометри.

Крім вологомірів - вимірювачів вологості, наш маркет пропонує широкий асортимент трансмітерів вологості і температури від провідних світових виробників. Вони використовуються для різних задач - від систем контролю вологості на сушарках, складах, в хімічній і харчовій промисловості, в приміщеннях різного призначення, до контролю параметрів повітря в системах вентиляції. Поєднання якісних сенсорів і точної електроніки дозволяє отримувати прецизійні результати вимірювання. Трансмітери також можуть використовуватися в якості вологомірів для інкубаторів, купити їх Ви можете на нашому сайті.

Ще вологоміри бувають: переносні, лабораторні, потокові, цифрові або аналогові, з вбудованими або виносними датчиками, безперервної дії або дискретні, однодіапазонні або багатодіапазонні. Висококваліфіковані консультанти маркету вимірювальних приладів SIMVOLТ допоможуть Вам купити вологомір для Ваших задач і потреб, дадуть вичерпну інформацію про особливості експлуатації та зберігання, зорієнтують в ціновій політиці.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.