Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Алкотестери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Алкотестер – це пристрій, який призначений для визначення концентрації алкоголю в крові людини, яку також називають його або її BAC, просто використовуючи зразок дихання людини. Перший тест такого роду був зроблений для використання поліцією ще в 1940-х роках, але сучасний пристрій, який ми використовуємо зараз, був створений у 1954 році. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує алкотестери ціна на які вам сподобається.

Як працює алкотестер?

Коли ви вживаєте алкоголь, він циркулює у вашій крові, поки не досягає легенів, подібно до того, як вуглекислий газ дифундує з вашої крові. Отже, коли ви дихаєте, ви видихаєте алкоголь у своїх легенях. Алкотестер виконує свою роботу, вимірюючи кількість алкоголю у вашому диханні, і призначений для оцінки концентрації алкоголю в крові.

Алкотестери

Найстандартніший тест на алкоголь в диханні проводиться за допомогою алкотестера. Цей пристрій складається з двох флаконів, що складаються з індикатора фотоелемента та низки хімічних речовин, які разом обчислюють концентрацію алкоголю в крові (BAC). До алкотестеру приєднаний мундштук, який дозволяє підозрюваному дути в пристрій. Під час звичайного дихального тесту дихання проходить через посудину до вимірювального компонента детектора та збирається у флакон, що містить сірчану кислоту, біхромат калію, нітрат срібла та воду. Сучасний, надійний алкотестер купити в Україні можна в інтернет-магазині https://simvolt.ua/.

Види тестів на алкоголь

Алкотестери. Виходячи з принципу молекулярного обміну через альвеоли в легенях, вимірюючи постійне співвідношення BAC, можна розрахувати еквівалентний BAC. Середнє співвідношення вмісту алкоголю в диханні до концентрації алкоголю в крові становить 2100 : 1. За обсягом можна припустити, що 2100 мілілітрів повітря, що міститься в альвеолярному мішку в легенях, міститиме таку саму концентрацію алкоголю, як і 1 мілілітр крові.

Сучасний електронний алкотестер для тестування дихання складається з двох компонентів платинового електрода, які оточують кислотно-електролітний матеріал. Коли повітря проходить крізь електронний пристрій, платинові електроди починають окислювати молекули етанолу, і за допомогою каталізу ця реакція перетворює етанол на оцтову кислоту та набір залишкових протонів і електронів.

Протони й електрони, що утворюються в результаті хімічної реакції, протікають через електронний лічильник до платинового електрода на протилежному кінці лічильника, де вони поєднують атоми кисню й залишкові електрони, утворюючи молекули води. Виходячи з протонно-електронного обміну в алкотестері, більше молекул алкоголю призведе до більшої кількості електронів, які утворюються в результаті каталітичної хімічної реакції. Потім утворені електрони запускають електричний струм, який вимірюється мікропроцесором, щоб вказати вміст алкоголю, пропорційний BAC. Інтернет маркет SIMVOLT пропонує купити алкотестер від відомих виробників для професійного або побутового застосування.

Інтоксилізатор. У США на зміну алкотестерам для вимірювання вмісту алкоголю прийшли інтоксилізатори. Принцип роботи інтоксилізатора полягає у вимірюванні інфрачервоного випромінювання (ІЧ) з довжиною хвилі, яка реагує з молекулами спирту. Кількість алкоголю в зразку підозрюваного прямо пропорційна кількості енергії, необхідної для розриву кожного ковалентного зв’язку між атомами в кожній молекулі.

Інтоксилізатор є набагато точнішим, ніж традиційний алкотестер, оскільки він вимірює вміст алкоголю в легенях. Є пружинний клапан до трубки, яка з’єднується з тестовою камерою, яка відкривається у відповідь на сильний видих повітряного тиску, щоб гарантувати, що повітря з легенів надходить у клапан. За допомогою цього інфрачервоного дихального тесту шанси отримати хибнопозитивний результат зменшуються, навіть якщо у підозрюваного є невеликі сліди вмісту алкоголю лише в роті (тобто від використання рідини для полоскання рота), оскільки основний зразок для тестування може бути лише від глибокого видиху, видача повітря з легень.

Алкотестер електрохімічний

Під час стандартного інтоксикаційного тесту енергія від дихання підозрюваного проходить через замкнуту камеру для зразків до ІЧ-фільтра з діапазоном довжин хвиль, який здатний виявляти молекули етанолу. Коли ІЧ-енергія проходить через фільтр, вона досягає детектора, який перетворює енергію в електричну напругу, розраховану мікропроцесором.

Датчики алкоголю на паливних елементах. Датчики алкоголю на паливних елементах, які також називаються «алкосенсорами», вважаються найпоширенішим методом перевірки вмісту алкоголю. Пристрій алкосенсор розроблено з використанням паливних елементів, які складаються з пористого шару покриття, платинового листа, покритого кислим хімікатом, і працюють за принципом електрохімічного окислення. Тонкий лист платини укладено в пластикову трубку. Під час дихального тесту підозрюваний видихає повітря в пластикову трубку і переносить молекули повітря в платиновий шар.

Оскільки обидві платинові поверхні є електричними, електрична напруга, що протікає через ланцюг, прямо пропорційна вмісту спирту, що використовується паливним елементом. Технологія сенсора алкоголю на паливних елементах ідеально підходить для дрібномасштабного скринінгу на основі низького енергоресурсу, необхідного для роботи цього пристрою.

Де краще купувати алкотестери?

В інтернет магазині https://simvolt.ua/ представлений великий вибір алкотестерів від відомих виробників: Alcoscan, Алкофор, Walcom. Вся продукція постачається з інструкція з експлуатації українською мовою, має відповідні сертифікати якості, а бренд Алкофор сертифікований в Україні.

Ознайомитися з пристроями, отримати консультацію стосовно правильного застосування можна в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 або замовити алкотестери з доставкою по Україні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.