Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Електровимірювальні прилади

Для здійснення своєї діяльності людство використовує широкий асортимент приладів, завдяки чому можна добитися нормального протікання будь-якого технологічного процесу. В інтернет-магазині SIMVOLT представлена техніка, випущена на різних заводах світу під ім'ям різних брендів, але вона характеризується незмінно високою якістю, доступною ціною, компактними розмірами і професійною точністю. Купити електротестер для проведення експрес вимірів і досліджень в польових умовах пропонується з доставкою по Україні.

Електровимірювальні прилади на будь-який смак

У категорії приладів інтернет-магазин SIMVOLT пропонує чотири групи товарів:

 • мультиметри - прилади, що дозволяють визначити різні параметри електричного кола, і які поєднують в собі функції декількох пристроїв;
 • струмові кліщі, які застосовуються для виміру електроструму без розриву ланцюга;
 • осцилографи - вид техніки, здатний виміряти і записати параметри електричного сигналу;
 • калібратори - пристрої, необхідні для переналаштування іншої електровимірювальної техніки.

Особливість застосування мультиметрів

Мультиметр, який також називають тестером або авометром, є універсальним пристроєм, який служить для визначення різних електричних величин, в тому числі і сили струму, опору, напруги. Вимірювач порівнює з еталоном вхідний сигнал, отримуючи тим самим необхідні користувачу дані.

Виробники пропонують прилади двох видів - аналогові і цифрові. Мультиметр аналоговий дуже громіздкий, тому встановлюється в лабораторіях і дослідницьких центрах. Цифровий мультиметр портативний і більш точний, він набагато зручніший у використанні і може застосовуватися не тільки в лабораторних умовах, а всюди, де в них є необхідність. Коштує такий тестер недорого, а тому він доступний широкому колу дослідників.

Купити мультиметр можна двох видів:

 • універсальний, який забезпечений круговим перемикачем, службовцям для вибору досліджуваного параметра, а також для перемикання діапазонів вимірювання обраної величини;
 • автоматичний, де всі налаштування виконуються в автоматичному режимі.

Мультиметр цифровий, купити який не складе труднощів в Україні, має також і додаткові функції і можливості в залежності від моделі. Наприклад, він може використовуватися для вимірювання сили змінного струму, електричної ємності, частоти напруги, індуктивності, температури, для тестування діодів і транзисторів і т.п. Такі електровимірювачі мають дисплей для виведення даних, найчастіше з підсвічуванням, що робить його зручним у застосуванні в темний час доби і в місцях без джерела світла. Прилад може зафіксувати граничні показники вимірювань, зберігати виміри в інтегрованій пам'яті, попереджати про розрядження батареї. Деякі моделі мають захист від неправильної експлуатації і перевантаження, автоматичне відключення підсвічування дисплея.

Вибирати мультиметр варто уважно, враховуючи не тільки ціну пристрою, але і його можливості, діапазон вимірювання, вид приладу, точність, дозвіл, тип живлення. Перед покупкою варто порадитися з професіоналом, наприклад, звернутися до менеджерів маркету SIMVOLT.

Осцилографи та їх можливості

Осцилографом називають прилад, за допомогою якого можна спостерігати, вимірювати і записувати амплітуду напруги сигналу, що подається на вхід в часі. Винайдений в середині 20 століття, він буває аналоговим (найпростіша і доступна по ціні модель) і цифровим. Цифровий осцилограф зручніший в роботі і має більше можливостей, його дані мають меншу похибку, він придатний для експрес-досліджень та роботи в польових умовах. Ринок пропонує купити осцилограф наступних типів:

 • осцилографи змішаних сигналів;
 • осцилографи цифрові запам'ятовуючі;
 • цифрові осцилографи стробоскопічні;
 • осцилографи з цифровим люмінофором;
 • осцилоскоп - спрощений осцилограф, застосовується для спостереження за процесами, які відбуваються в електричних ланцюгах.

Вибираючи портативний вимірювач, варто звернути увагу на кількість каналів, смугу пропускання, обсяг пам'яті, характеристики дисплея, частоту дискретизації (окрему і сумарну), наявність функції захоплення сигналу. В інтернет-магазині SIMVOLT можна замовити осцилограф з доставкою різних моделей від кращих виробників світу.

Професійні струмові кліщі від SIMVOLT

Струмовимірювальні кліщі - пристосування, за допомогою якого визначають силу постійного і змінного електроструму безконтактним способом. Принцип роботи пристрою ґрунтується на електромагнітній індукції і феритових вставках. Струмові кліщі, купити які можна зовсім недорого в Україні, широко використовують в автомайстернях і сервісах при електромонтажних роботах, у сфері силової електроніки.

Кліщі для вимірювання постійного і змінного струму мають простий принцип дії: навколо дроти, через який тече електрострум, утворюється магнітне поле. Якщо він змінний, то в іншому провіднику створюється електрорушійна сила, прямо пропорційна значенню струму. Цифрові струмові кліщі мають вмонтований трансформатор з вторинною обмоткою, підключеною до вимірювальної схеми. Отримані дані обробляються і виводяться на монітор.

Придбати варто саме струмові кліщі цифрові, так як вони компактні, прості у використанні, можуть працювати в високовольтних ланцюгах (до 10 кВ) з струмом великої сили. Якщо вибрати кліщі з функціями мультиметра, то можна заощадити на покупці другого приладу.

Навіщо купувати калібратор для вимірювача

Електровимірювальні прилади, замовити які пропонує дешево інтернет-магазин SIMVOLT, є дуже надійними і довговічними. Однак для забезпечення точності вимірювань їх необхідно регулярно калібрувати (налаштовувати). Після деякого часу використання чутливі елементи техніки забруднюються, старіють, втрачають свої властивості і виходять з ладу. Якщо цього не робити, то датчики не можуть гарантувати точні покази, а результати вимірювань не можна буде вважати достовірними.

Замовити калібратор варто для того, щоб не звертатися щоразу в спеціальну компанію, а переналаштувати прилад самостійно. Ринок пропонує купити калібратор для вимірювача електричних величин будь-якого типу:

 • калібратор для пірометрів;
 • калібратор напруги і струму;
 • калібратор шуму;
 • калібратор температури;
 • калібратор для pH-і ОВП-метрів.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує найширший асортимент контрольно-вимірювальних приладів, економічно обґрунтовані ціни, доставку в будь-який регіон України, 100% оригінальну продукцію світових брендів, гарантію і сервісне обслуговування, а також професійну консультацію від менеджерів, що добре розбираються в товарі. Телефонуйте на прямо зараз!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.