Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вимірювачі світлопропускання (тауметри)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тауметр – пристрій для вимірювання прозорості скла у видимому спектрі, який використовують для контролю тонування. Якщо вам необхідно купити тонувальну плівку для вікон або затонувати скло автомобіля, вам потрібно відповісти на кілька запитань, виходячи з ваших потреб, бюджету, вподобань та закону.

Відтінок скла вікна визначається відсотком видимого світла, яке проходить через вікно, також відоме як пропускання видимого світла (VLT). Нижчий відсоток пропускання видимого світла (VLT) вказує на меншу кількість світла, здатного пропускати через скло.

Пропускання видимого світла (VLT) – це кількість видимого світла, яке проходить через лінзу. Наприклад, лінза з VLT 12 % пропускає 12 % світла і блокує 88 % світла. Пропускання видимого світла (VLT) віконної плівки є вирішальною частиною у визначенні того, скільки тепла, ультрафіолетового захисту та затемнення ви отримаєте. VLT розраховується на відсоток світла, що проникає крізь затемнене скло. Для контролю пропускання видимого світла (VLT) найкраще тауметр купити у офіційного дистриб’ютора – маркета вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Вимірювачі світлопропускання (тауметри)

Пропускання видимого світла (VLT) розраховується за допомогою спеціалізованого пристрою для вимірювання відтінку. Цей пристрій розміщується по обидва боки вікна і вимірює кількість видимого світла, що проходить крізь нього. Цей розрахунок зазвичай наводиться у відсотках, де знову ж таки, чим більше число, тим більше відсотків видимого світла може пройти.

Важливо зазначити, що чим менше світла проходить через плівку, тим вона темніша. При більш темному кольорі більше світла блокується і не може пройти. Але це не обов’язково означає, що вам слід шукати найтемніший колір, якщо ви шукаєте низький рівень VLT. Чорний і коричневий є найпопулярнішими кольорами для віконної плівки. В інтернет магазині https://simvolt.ua/ ви можете купити тауметр світло пропускання.

Тауметри зазвичай використовуються для вимірювання тонування вікон. Існують два типи: підковоподібні тауметри і тауметри з магнітними зондами. Обидва вимірюють відсоток пропускання видимого світла (VLT) однаково, але тауметри у вигляді підкови легко ковзають по верхній частині відкритого вікна, тоді як тауметри з магнітними зондами можна використовувати на вікнах, які неможливо відкрити, як-от лобове та заднє скло. Тауметри працюють, пропускаючи світло від одного датчика до іншого через вікно. Оскільки промінь світла проходить через вікном, датчик, що вловлює цей промінь, вимірює кількість світла, яке проходить крізь нього, і видає пропускання видимого світла (VLT)у відсотках.

Загальні рекомендації щодо вимірювань світлопропускання

Вимірювачі світлопропускання забезпечують точність і повторюваність результатів вимірювань при дотриманні наступних рекомендацій:

  • Контроль вирівнювання приладів.
  • Кут контролю вимірюваного об’єкта, як правило, становить 90° у напрямку світлового променю.
  • Контролюйте відстань між пристроями.
  • Регулярно контролюйте базову лінію за допомогою еталонного джерела світла під час виконання кількох вимірювань.
  • Слід враховувати спектральні властивості досліджуваного зразка, детектора та джерела світла (наприклад, вимірювання ближнього інфрачервоного випромінювання за допомогою галогенного джерела світла та детектора, який еквівалентний спектральній площі).
  • Слід враховувати вплив люмінесцентних об'єктів.
  • Контроль стабілізації еталонного джерела світла перед встановленням базової лінії та вимірюваннями.
  • Контролюйте навколишнє освітлення.

Вимірювачі світлопропускання

Де в Україні можна придбати тауметр?

Інтернет маркет SIMVOLT пропонує спеціалізовані прилади для вимірювання світлопропускання скла від надійних та відомих виробників. Всі товари мають відповідні сертифікати якості та інструкції з експлуатації українською мовою.

Ознайомитися з асортиментом приладів, отримати консультації стосовно використання та придбати вимірювач світлового коефіцієнта пропускання скла можна в офісі компанії в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.