Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тепловізори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Потрібна і корисна інформація про тепловізорах

Тепловізори використовуються для того, щоб безконтактним способом вимірювати температури різних поверхонь.Прилади експлуатують у багатьох сферах індустрії, включаючи нафтохімію, енергетику, будівництво і машинобудування.Вибрати й купити тепловізор і тепловізійний приціл можна в нашому віртуальному супермаркеті вимірювальних атрибутів SIMVOLT.

Навіщо потрібні тепловізори?

Деякі люди про існування такого приладу, як тепловізор могли чути в американських бойовиках.У фільмах завдяки таким установкам головні герої часто вистежують злочинців або інших потрібних людей в темний час доби.Але установка найбільше годиться для розв'язання проблем промислового характеру: контролювання процесів, що відбуваються, виявлення наявних недоліків, запобігання поломок техніки і інше.Завдяки такому апарату можна ще на ранніх етапах встановити поломки і відремонтувати їх, поки вони не призвели до небажаних і, можливо, небезпечних наслідків.

Будь-який об'єкт має свою температуру. Тепловізійний інфрачервоний термометр або тепловізор дає можливість відстежити випромінювання тепла і трансформувати його в візуальне зображення, яке можна без проблем піддавати аналізу.Сучасні пристрої характеризуються компактними параметрами і забезпечують отримання високоякісної картинки за пару секунд.Інструктор під час цього може перебувати на досить великій відстані від об'єкта зйомки - якість роботи і картинки від цього зовсім не постраждає.Завдяки невеликій вазі і компактному дизайну тепловізори використовують не тільки всередині приміщень, а й на відкритих територіях.Купити тепловізор в Києві найкраще в маркеті SIMVOLT.

Нині практично неможливо знайти ту сферу, в якій би за допомогою тепловізора не економити гроші, час і сили. Такий прилад дозволяє виявити причини поломок механізмів, а також дрібні несправності і дефекти, які очі людини можуть і не помітити. Ціни на тепловізори промислові хоч і вище середніх, але витрачені фінанси досить швидко виправдають себе.

У будівництві за допомогою тепловізора виявляють недоліки в матеріалах, якими користуються.Також прилад дає можливість встановити помилки під час зведення стель, стін і проведення комунікацій.Теплове зображення дозволяє встановити ділянки розтрати тепла, в яких, як правило, і є проблеми.До того ж тепловізійний інфрачервоний термометр можна застосовувати для виявлення різного роду витоків води, не розкриваючи стіни.А це означає, що терміни, протягом яких буде вирішена ця проблема, будуть зменшені в кілька разів.

В енергетиці тепловізор також не зайвий прилад.Через аварію на підстанції тисячі жителів міста можуть залишитися без електрики, що сьогодні можна ідентифікувати як надзвичайний випадок.За допомогою тепловізора можна вивчити кожне з'єднання, всі автомати, трансформатори і вимикачі.При перевищенні температурних показників можливо встановити ділянки можливих поломок і відремонтувати їх.

Опис тепловізійного пристрою

Професійна тепловізійна система(тепловізор), як і пірометр, як було сказано вище, встановлює температуру на поверхні об'єкту, не вступаючи з ним у прямий контакт.Будь-яка поверхня має властивість випромінювання тепла в інфрачервоному діапазоні.Пірометри і тепловізори ж можуть реєструвати дане випромінювання і переводити його в зрозумілу для людини мову.Таке стало можливим завдяки експлуатації особливої цифрової матриці, роздільна можливість і розмір якої і визначають можливості даної техніки.

Але якщо порівнювати прилади, то тепловізор на відміну від пірометра не тільки встановлює температурний показник у одній точці, але також візуально відображає розміщення тепла повністю по поверхні об'єкта.Пристрій завжди забезпечено екраном для виведення отриманої інформації.А в деякі моделі, крім ІЧ-камери також інтегровані вбудовані камери видимого спектру.Дана камера дає можливість з'єднувати знімок поверхні і розміщення тепла по ній, завдяки чому забезпечується максимальна наочність.

Види тепловізорів і як вони працюють

Всі існуючі в наш час тепловізійні приціли поділяються на:

  • стаціонарні моделі;
  • переносні пристрої.

Стаціонарні прилади знайшли своє використання на промислових об'єктах, великих і дрібних підприємствах, і працюють вони в діапазоні вимірювань від -40 до +2 тисячі градусів. Найчастіше в основі таких приладів лежать матриці напівпровідникових фотоприймачів.Для того щоб приймальна апаратура безвідмовно працювала, тепловізійне обладнання охолоджується азотом.

Переносні моделі сконструйовані на основі неохолоджуваних кремнієвих мікроболометрів.Основна перевага даних виробів полягає в їх малогабаритних розмірах і невеликій вазі, що дозволяє їх експлуатацію при важких оціночних обставинах. Велика частина переносних тепловізорів підключається до ПК для більш швидкої обробки результатів. Супермаркет SIMVOLT пропонує купити ці та інші тепловізори недорого з доставкою по Києву та інших містах України.

Як працює пристрій? Завдяки оптиці інфрачервоне випромінювання, яке передається будь-яким об'єктом або предметом, температура якого перевищує нуль градусів, зосереджується на приймачі. Той видає сигнал, який, як правило, є електричним опором або зміною величини напруги. Отриманий сигнал після реєстрації трансформується в термограму, тобто в цифрову картинку, яка з'являється на моніторі. Таким чином, виходить спектрозональне зображення, яке відображає розміщення температур по різних ділянках предмета. Світлі відтінки, а саме жовтий і червоний, при цьому показують підвищену температуру. Зелений і синій же колір показує низькі температурні коефіцієнти. Ви можете замовити з доставкою такий прилад за вигідною ціною в нашому закладі.

Тепловізори в магазині SIMVOLT

Вибрати й купити тепловізор з доставкою можна на віртуальних сторінках нашого закладу. Наші ціни стануть приємним подивом, оскільки ми пропонуємо високоякісну апаратуру за прийнятною вартістю. Оформивши заявку на покупку, вам не доведеться довго чекати. Ваше замовлення буде доставлене максимально швидко, і ви самі виберіть найбільш підходящий для вас спосіб оплати.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.