Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Верхньопривідні мішалки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Змішування — це широко поширена діяльність у дослідницьких і випробувальних лабораторіях у всьому світі для змішування, розчинення чи інших цілей. Двома поширеними типами лабораторного обладнання є магнітні мішалки та верхньопривідні мішалки. Але яке обладнання краще використовувати? Ось деякі фактори, які слід враховувати:

  • Об’єм змішування. Магнітні мішалки найбільш ефективні для менших об’ємів проб. Типові моделі лабораторних столів розраховані на максимальний обсяг 20 л і менше. Верхньопривідні мішалки можуть перемішувати об’єм від 2 до 80 л і вище, залежно від моделі.
  • В'язкість розчину. В’язкості, близькі до води, можна перемішувати як магнітними, так і верхньопривідними мішалками, але змішування розчинів з більшою в’язкістю — це те, де краще використовувати верхньопривідну мішалку. Даний показник може бути особливо критичним для розчинів, які збільшуються у в’язкості в міру їх прогресування, таких як полімеризація або лосьйони, коли вони охолоджуються. Без прямого підключення до двигуна змішування, магнітна мішалка може бути зупинена опором рідини в порціях з більшою в’язкістю. На відміну від цього, крильчатка верхньопривідних мішалок вставлена в патрон або цангу, з’єднану з приводним двигуном. Зверніться до специфікацій в’язкості та крутного моменту верхньопривідної мішалки, щоб переконатися, що двигун підходить для в’язкості вашого зразка, і перевірте здатність підтримувати встановлені оберти в хвилину при зміні в’язкості. Моделі з відображенням крутного моменту на дисплеї можуть бути корисними. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити верхньопривідні мішалки від відомих виробників.

Верхньопривідні мішалки

  • Швидкість обертання. Застосування, що вимагають дуже високих або дуже низьких обертів, знайдуть більше переваг у верхньопривідних мішалках, які можуть варіюватися від 12 об/хв до 6000 об/хв, а також підвищена надійність завдяки цифровому відображенню обертів. Низькі швидкості для багатьох магнітних мішалок починаються зі 100 об/хв, хоча є моделі і нижче. Залежно від кількох факторів, наближення до найвищої швидкості на деяких магнітних мішалках може призвести до роз’єднання, в результаті чого мішалка відскакує навколо краю основи посудини, а не цілеспрямовано повертається для створення потоку.
  • Вимоги до нагрівання. Багато моделей магнітних мішалок включають гарячу плиту для одночасного нагрівання та змішування. Верхньопривідні мішалки вимагають окремого обладнання для нагрівання, будь то конфорка під посудиною або нагрівальний кожух.
  • Типи посудин, що застосовуються. Для розчинів, які змішуються після стерилізації, таких як автоклавні середовища або буфери, магнітну мішалку також спеціально стерилізують, що дозволяє виконувати змішування без впливу нестерильного середовища. Магнітні мішалки здатні перемішувати розчини як у відкритих, так і в закритих посудинах. Магнітні мішалки мають найкращу ефективність у посудинах з плоским дном, що забезпечує безперешкодне обертання мішалки та найбільш тісний контакт. Верхньопривідні мішалки добре працюють як для посудин з плоским дном з відкритим верхом, так і для закритих реакційних систем з круглодонними колбами. Такі закриті системи можуть працювати в умовах тиску або вакууму з належними підшипниками та ущільненнями, встановленими навколо змішувального валу. В інтернет магазині https://simvolt.ua/ представлені мішалки верхньопривідні ціна на які Вас приємно порадує.
  • Змішування та застосування. Крім довжини, існують обмежені варіації стилів магнітної мішалки для перемішування. Ручка для перемішування повинна лежати на дні посудини, щоб функціонувати, і її основне обертання призводить до характерного вихору. Магнітні мішалки добре працюють із змішуванням із низьким зсувом, таким як розчинення порошків, змішування розчинів та рідини та передача тепла. Універсальність верхньопривідних мішалок обумовлена широким спектром доступних крильчаток та їх розташуванням у резервуарі, контролюючи низький або високий зсув, вихровість або відсутність вихору за бажанням. Це розширює і включає такі застосування, як мінімізація аерації, інтенсивне перемішування емульсії та змочування полімерів, що загущують. Регулювання розміщення крильчатки поза центром і поза дном в посудині може додатково оптимізувати результати змішування.
  • Збільшення масштабів виробництва. Магнітні мішалки часто підходять для приготування розчинів для використання в лабораторії. Якщо партія являє собою зразок, який буде виготовлено у більшому виробничому масштабі, слід розглянути верхньопривідну мішалку. Верхньопривідні мішалки краще підходять для повторення умов типового виробничого змішування, що дозволяє повторювати процес в масштабі.

Незалежно від того, чи ви використовуєте магнітну або верхньопривідну мішалку, параметри та призначення змішування допоможуть визначити, яке обладнання найбільше підходить для вашого застосування.

Мішалки з верхнім приводом

Де краще обирати верхньопривідні мішалки?

Маючи понад 10-річний досвід продажу сучасної контрольно-вимірювальної техніки та аксесуарів, інтернет-маркет SIMVOLT пишається тим, що надає технічні рішення, щоб допомогти клієнтам отримати необхідні результати змішування.

Професійна команда менеджерів проконсультує стосовно роботи приладів та допоможе підібрати і купити найкращі верхньопривідні лабораторні мішалки в Україні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.