Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лабораторне обладнання

Для нормальної роботи будь-якої функціональної лабораторії потрібно кілька типів обладнання. Будь то шкільна, університетська або медична лабораторія, потрібне спеціальне обладнання.

Лабораторне обладнання використовується для проведення досліджень та експериментів і варіюється від простих інструментів до складних апаратів залежно від використання. Хоча різні типи лабораторій потребують різних типів апаратів, деякі є загальними для всіх.

Виконуючи будь-які дослідження потрібно бути обережним, щоб не отримати травму. Для забезпечення безпеки та належного проведення дослідження важливо знати загальне лабораторне обладнання та його використання.

Ультразвукова ванна — це очисний пристрій, який використовує ультразвук і рідину для ретельного очищення предметів з різних металів, пластику, кераміки або інших матеріалів. Оскільки він надійний, його часто використовують для ретельного очищення технічного посуду в лабораторіях. Ультразвукові ванни використовують кавітаційні бульбашки, індуковані хвилями високочастотного звуку (зазвичай 25—42 кГц), для перемішування рідини. Інтернет-маркет https://simvolt.ua/ пропонує купити лабораторне обладнання особисто в Києві або з доставкою в будь-який регіон України.

Лабораторне обладнання

Очищення в ультразвуковій ванні має багато переваг, особливо в порівнянні з ручним чищенням:

  • Ванна очищає широкий спектр забруднень та бактерій, таких як жир, олія, бруд, пил, іржа, пігмент тощо.
  • Відмінне та надійне очищення. Ультразвукове очищення видаляє бруд та найдрібніші частинки.
  • Використання ванни дуже безпечне і не пошкодить інструменти. Якщо дотримуватися інструкцій виробника.
  • Ефективне і ретельне очищення у складних та недоступних місцях.
  • Інструменти можна чистити одночасно — якщо обсяг пристрою великий, можна одночасно очистити кілька інструментів.
  • Легко і просто в експлуатації.
  • Просте і недороге обслуговування.

Мікроскоп — це важливе обладнання, яке ви знайдете в будь-якій лабораторії. Пристрій необхідний для проведення базових досліджень, таких як візуалізація клітин та мікроорганізмів, а також підготовка зразків клітин або рідини для візуалізації або тестування. Він також використовується для змішування хімічних речовин та розсічення мікроскопічних зразків.

Центрифуга — це лабораторне обладнання, яке використовується для розділення сумішей застосовуючи відцентрову силу. Пристрій приводиться в дію від електродвигуна, що приводить ротор в обертальний рух навколо нерухомої осі. Центрифуги найчастіше використовують для відокремлення різних рідин і твердих часток від рідин, але їх можна використовувати і для газів.

Процес, добре відомий як центрифугування, передбачає використання відцентрової сили для розділення сумішей, таких як зразок крові, ДНК/РНК, тощо. У міру обертання обладнання створюється сила, що змушує більш щільні речовини в суміші починати рух. Потім ці речовини осідають назовні, а легші речовини залишаються посередині.

Центрифуги варіюються залежно від розміру, бажаної швидкості обертання та місткості зразків. Деякі з доступних на ринку центрифуг включають ультрацентрифуги, центрифуги з охолодженням, мікроцентрифуги та високошвидкісні центрифуги з охолодженням.

Генератори озону — це пристрої, що виробляють озон, розбиваючи молекули кисню (O2) на окремі атоми, які потім приєднуються до інших молекул кисню в повітрі, утворюючи озон (O3).

Це досягається одним із двох способів:

  • Безшумний коронний розряд — ці прилади використовують електричний розряд для отримання озону шляхом розщеплення нормальних молекул кисню в повітрі на одиничні атоми. Потім ці атоми приєднуються до інших молекул O2 в повітрі, утворюючи озон (O3).
  • Ультрафіолетове випромінювання — цей процес утворення озону подібний до того, як ультрафіолетове випромінювання Сонця розщеплює O2, утворюючи окремі атоми кисню. Але цей процес вважається менш ефективним, ніж коронний розряд.

Якісне лабораторне обладнання

Прилади застосовують як засіб видалення органічних сполук, цвілі, вірусів, паразитів, грибків з повітря в приміщенні.

Лабораторні мішалки використовуються для перемішування невеликих ємностей з рідиною або розчинами. Електричний двигун викликає коливання ємності змушуючи рідину всередині обертатися. Мішалки можуть бути також верхньопривідними, від яких перемішуючий зонд спрямовується вниз у рідину. Деякі моделі магнітних мішалок оснащені підігрівом для забезпечення необхідної температури зразка.

Де можна знайти якісне лабораторне обладнання?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує найкращі бренди, широкий вибір та конкурентні ціни на лабораторне обладнання для наукових, науково-дослідних та освітніх лабораторій. Наша продукція має всі сертифікати якості та інструкції українською мовою.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.