Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тестери електромагнітних полів (НЧ, ВЧ)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Високочастотні тестери електромагнітного випромінювання 

Електромагнітне випромінювання прийнято пов'язувати з науково-технічним прогресом і появою великої кількості електроприладів. Але воно існувало задовго до появи електрики, так як поля і хвилі даного виду можуть мати і природне походження. З появою антропогенних джерел електромагнітного випромінювання їх вплив на людину значно посилилося. 

Що є штучним джерелом ЕМ-хвиль? Це різне електрообладнання, побутові прилади, цифрова та комп'ютерна техніка, лінії електропередач, засоби зв'язку і т.д. Однак вони можуть мати різну довжину, тому по-різному впливають на людину. Виявити їх присутність допоможе спеціальний індикатор випромінювання. 

Вплив високочастотного електромагнітного випромінювання на людину

Різні тестери і індикатори електромагнітного випромінювання допоможуть виявити його присутність і інтенсивність. Необхідність в таких приладах велика, оскільки хвилі високого і надвисокого частотного діапазону дуже небезпечні для всього живого. Вони викликають в організмі гальмування рефлексів, уповільнюють пульс, знижують артеріальний тиск. При тривалому впливі таких ЕМ полів виникають стійкі функціональні зміни в кровоносній і нервовій системах. 

Частково випромінювання поглинається людським тілом, де воно викликає парниковий ефект. У свою чергу він провокує швидку стомлюваність, сонливість, головний біль, зміну температури, дратівливість, також відбуваються зміни в крові, знижується зір і нюх. Всі ці негативні наслідки необоротні, якщо вплив електромагнітних хвиль припинити. Але при регулярному опроміненні здатність втрачається і розвиваються хронічні та професійні захворювання. Тому наявність дозиметра в місцях з підвищеним електромагнітним випромінюванням обов'язково. Також обов'язково використовувати спеціальні засоби захисту, які мінімізують вплив ЕМП шляхом відображення або поглинання хвиль. 

Вимірювачі високочастотних електромагнітних хвиль 

Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT пропонує купити вимірювальні прилади для визначення інтенсивності радіовипромінювання, як на робочих місцях, так і вдома. Для контролю випромінювання у виробничих цехах і на робочих місцях в різних галузях господарства, використовують професійні ЕМ тестери, спеціально спроектовані для гігієнічної оцінки умов праці. Деякі прилади здатні провести вимірювання в зоні індукції, тобто в безпосередній близькості від джерела. 

Згідно з гігієнічними нормативами, напруженість і інтенсивність електромагнітних полів на робочому місці повинні знаходитися в певних діапазонах:

 • при високочастотному опроміненні від джерел індукційного нагріву по електричному компоненту ЕМП - 20 В/м; при тих же параметрах магнітної складової - 5 А/м;
 • при високочастотному опроміненні від джерел діелектричного нагріву, радіоустановок- 20 В/м;
 • при опроміненні ультрависоких частот - 5 В/м;
 • Для сантиметрових хвиль сила опромінення вираховується в залежності від часу впливу:
 • якщо ЕМ-хвилі впливають протягом усього робочого дня, то вона не повинна перевищувати 10 мкВт/кв. см;
 • при впливі хвиль до двох годин на день, опромінення допускається не більше 100 мкВт/кв.см;
 • якщо опромінюється людина 15-20 хв в день, то інтенсивність повинна бути менше 1000 мкВт/кв.см.

Радіочастотні аналізатори від SIMVOLT 

В інтернет-магазині SIMVOLT можна замовити професійні пристрої, за допомогою яких легко і оперативно визначається інтенсивність, силу електромагнітного випромінювання. Це професійні пристрої з високою точністю і широким робочим діапазоном. Вони мають автономне живлення, здатні працювати в інтенсивному режимі, відрізняються довговічністю і надійністю, міцним корпусом і зрозумілим інтерфейсом. Рідкокристалічний дисплей часто забезпечується підсвічуванням, що полегшує експлуатацію приладу в темний час доби. 

На вітрині представлені тестери і індикатори, що працюють в високочастотному ЕМП. Це продукція від кращих світових виробників, яка доступна за ціною. Низька вартість вимірювачів обумовлена тим, що маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT тісно співпрацює з виробниками з України та з-за кордону. Компанія представляє в нашій країні інтереси багатьох брендів, тому має найбільш вигідні, практично ексклюзивні умови. 

Додаткові переваги нашого інтернет-магазину 

Радіочастотні аналізатори, купити які можна на сайті в режимі он-лайн, 100% оригінальні, відповідають сертифікату якості, підлягають заводській гарантії та сервісному обслуговуванню. У кожній коробці з приладом знайдеться керівництво по експлуатації на зрозумілій мові. Здійснюється доставка радіометра по всій території України перевіреним перевізником. 

В інтернет-магазині SIMVOLT працюють компетентні, завжди ввічливі і доброзичливі співробітники, готові завжди відповісти на ваші запитання, допомогти визначитися з вибором, дати слушну пораду. Наш магазин - це не тільки широкий асортимент професійної контрольно-вимірювальної техніки, економічно обґрунтовані ціни, оперативна доставка і приємний в усіх відношеннях персонал. Ми найкраще місце для покупки в Україні. Не вірите, переконайтеся в цьому самі!

 

 

Низькочастотні тестери електромагнітного випромінювання

Електромагнітне випромінювання (ЕМВ) багато хто пов'язує з роботою різного роду електрообладнання. Це дійсно так: споживаючи енергію, прилади у включеному стані утворюють навколо себе поле, що складається з двох компонентів:

 • електричних хвиль;
 • магнітних хвиль.

Вплив першого на здоров'я відчутно, про це мова піде нижче, друга складова практично не шкодить людині. Але джереломелектромагнітного випромінювання можуть бути і природні явища, правда, їх не так багато, як штучних.

Незалежно від походження електромагнітних хвиль, їх величину необхідно тримати під контролем. І якщо регулювати інтенсивність не виходить, то вживають заходів щодо захисту людей від їх впливу за допомогою спеціальних засобів.

Вплив низькочастотних ЕМ-хвиль на організм

Вплив електромагнітного випромінювання залежить від довжини і частоти хвиль. Спеціальні вимірники, купити які пропонує інтернет-магазин SIMVOLT, дозволяють виявити це випромінювання і визначити його інтенсивність, характер ЕМ-хвиль.

Хвилі низькочастотного діапазону (10  Гц) небезпечні для людини тим, що її тіло є провідником струму провідності, який виникає під впливом ЕМ полів. Оскільки хвилі в рази довші від організму, то він весь підпадає під вплив. Але вплив їх на всі органи і тканини нерівномірний, особливо чутлива нервова система. Тривале перебування під впливом ЕМВ низькочастотного діапазону викликає зміну артеріального тиску, сильні головні болі, підвищену стомлюваність і зниження працездатності, ламкість нігтів, випадання волосся, зменшення маси тіла.

У разі, коли проникний потік перевищує потужність розсіювання теплової енергії, процес поглинання тканинами ЕМ-хвиль супроводжується зростанням температури тіла. Виявлено зв'язок між впливом низькочастотних електромагнітних полів на організм і розвитком пухлин мозку, лейкозу.

Особливо небезпечними для людей вважаються наднизькочастотні поля, високочастотні і високочастотні поля з наднизькочастотною модуляцією, під впливом яких вивільняються активні вільні радикали. Ті в свою чергу впливають на РНК і ДНК подібно впливу радіації і навіть змінюють генотип людини. Ось чому на будь-якому підприємстві, в офісах і місцях, де зосереджена велика кількість електроустаткування, необхідно використовувати індикатори електромагнітного випромінювання.

Тестери і індикатори електромагнітного випромінювання

У маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT можна замовити всілякі пристрої, в тому числі вимірювальні прилади для визначення інтенсивності радіо- і електромагнітного опромінення. Застосовувати їх можна і на робочих місцях, і в побуті, оскільки сьогодні в будь-якій квартирі або будинку є маса побутових приладів, що працюють від електрики.

Джерелами низькочастотного електромагнітного випромінювання є:

 • виробничі системи;
 • електроенергетичні системи, що відповідають за передачу і розподіл електроенергії (ЛЕП, трансформатори, електростанції, електричні мережі);
 • транспорт, який приводиться в дію електрикою разом з його інфраструктурою.

У виробництві найчастіше застосовують надточні ЕМ тестери професійного характеру, які доречні при санітарно-гігієнічному інспектуванні умов праці. В асортименті інтернет-магазину SIMVOLT знайдуться спеціальні прилади, здатні проводити дослідження безпосередньо біля джерела, що продукує ЕМП.

Нейтралізувати негативний вплив електромагнітних полів неможливо, але можна захистити людей, що потрапляють в його зону. Для цього або екранують джерела випромінювання, або простір, де знаходяться і працюють люди.

Де і як можна замовити вимірювачі ЕМІ

Всі, у кого є необхідність, можуть купити радіочастотні аналізатори від SIMVOLT. Це професійні пристрої, які обходяться зовсім недорого. Вони характеризуються не тільки високою точністю визначення потрібних параметрів, а й широким діапазоном роботи. Це прилади, створені для інтенсивного використання в звичайних і дуже складних умовах. Така контрольно-вимірювальна техніка відрізняється надійністю завдяки особливо міцному корпусу, довговічністю.

Індикатори і тестери ЕМВ мають незалежне живлення, яке дозволяє працювати далеко від будь-яких споруд з комунікаціями. Рідкокристалічний дисплей, нерідко з підсвічуванням, робить зручною роботу з отриманими даними навіть в темний час доби і в місцях з відсутнім освітленням. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє легко освоїти прилад і його можливості. Крім того, в кожній коробці знаходиться посібник з експлуатації, написаний зрозумілою мовою.

Тестери, що працюють в низькочастотному електромагнітному спектрі, представлені на вітрині інтернет-магазину, випущені на кращих заводах світу. Імениті бренди дають гарантію на свою продукцію, їх якість підтверджується відповідними сертифікатами. SIMVOLT представляє інтереси багатьох торгових марок в Україні, завдяки чому він може запропонувати найнижчі ціни в регіоні і найширший вибір продукції в будь-якій кількості. Ми пропонуємо доставку по всій Україні і сервісне обслуговування.

Замовити радіочастотні аналізатори, тестери і індикатори електромагнітних полів дуже легко. Досить зайти на сайт і натиснути кнопку «Купити» навпроти обраного товару. У разі, коли виникли труднощі з вибором конкретної моделі, виручить компетентна і завжди ввічлива служба підтримки. Також для оформлення покупки можна зателефонувати або залишити свій номер телефону для зворотного зв'язку.

Доставка вимірювачів електромагнітного опромінення здійснюється надійним перевізником в найкоротші терміни з прийняттям всіх заходів обережності, щоб крихкий прилад не зміг пошкодитися в дорозі. В інтернет-магазині SIMVOLT створені кращі умови в Україні для покупки дешевої професійної контрольно-вимірювальної техніки. Перевірте самі!

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.