Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аналізатори активності води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Активність води, aw або ERH (урівноважена відносна вологість) — це міра вільної води у продукції або матеріалі, яка ніяк не пов'язана з продуктом і доступна для росту цвілі та розмноження бактерій. Вміст води — це не активність води, а загальна кількість води в продукції — як зв’язаної, так і вільної води. Активність води може впливати на термін зберігання продукції, запах, колір, смак або текстуру.

Моніторинг активності води на виробничих лініях та забезпечення якості і точності вимірювання при дослідженні, розробках або експертизі продукції стало важливим параметром у харчових та фармацевтичних лабораторіях. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує широкий асортимент аналізаторів активності води за конкурентними цінами на ринку України.

Аналізатори активності води

Як активність води впливає на продукцію?

Активність води (aw або ERH) є вирішальним фактором у визначенні якості та безпеки продуктів харчування, зерна, паперу тощо. Це впливає на термін придатності, безпеку, текстуру, смак та запах. Наприклад, бактерії не ростуть при активності води нижче 0,9 aw, а більшість цвілей перестають рости при активності води нижче 0,80 aw.

Аналізатор активності води, може передбачити, які мікроорганізми будуть можливими джерелами псування продукції. Окрім впливу на розвиток мікроорганізмів, активність води може впливати на активність ферментів та вітамінів у продуктах харчування. Це також впливає на колір, смак та аромат. Наприклад, виробники харчових продуктів та фармацевтичних продуктів повинні показати службам FDA (вимоги Управління з контролю за продуктами харчування та лікарськими засобами), що активність води у продукті знизилась до такої міри, що бактерії більше не можуть рости.

Ви вже знаєте, що вимірювання активності води є важливим для збереження високої якості продукції та терміну придатності товару, до якого Ви прагнете. Незалежно від того, чи Ви вимірюєте активність води у харчових продуктах чи в інших сферах застосування, якість, точність та досконалість є надзвичайно важливими. Найкращі аналізатори на ринку вимірювальних приладів можна придбати на https://simvolt.ua/.

Основні критерії при виборі аналізаторів активності води

З багатьох критеріїв, які необхідно розглядати під час придбання приладу для визначення активності води, ми виділили основні:

  1. Точність. Вимірюючи активність води, ви хочете, щоб ваші результати були надійними та точними. Якщо Ви не можете покладатися на точність результатів, вимірювати активність води безглуздо.
  2. Технічне обслуговування. Ви завжди повинні включати поточні витрати на прилад при прийнятті рішення про його придбання. Сюди входять час і затрати праці, необхідні для підтримки роботи приладу та перевірки його точності вимірювання. Компанія «SIMVOLT» на базі власного сервісного центру проводить гарантійне та постгарантійне обслуговування пристроїв для вимірювання активності води.
  3. Гістерезис датчика. Вплив багаторазового змочування та висихання датчика вимірювання активності води також слід враховувати при придбанні приладу Гігроскопічні полімерні датчики страждають від гістерезису, що змінює калібрування під час повторних циклів змочування та сушіння, тоді як електролітичний датчик цього не робить.
  4. Виявлення рівноваги. Рівновага пари, необхідна для вимірювання активності води, що визначається шляхом відстеження швидкості зміни активності води. Деякі системи не дозволяють користувачеві вносити корективи в норму, яка визначає рівновагу, тоді як інші системи не тільки дозволяють регулювати норму, але також показують графік процесу рівноваги.
  5. Вимірювання фітонцидів. Зразок, що містить леткі речовини, крім води, може виявитись важким для вимірювання активності води, оскільки леткі речовини заважають датчику. Деякі прилади просто не можуть виміряти такі типи зразків, тоді як інші можуть використовувати фільтри для захисту датчика і все одно дозволяють вимірювати активність води.
  6. Контроль температури. Активність води залежить від температури, і всі результати випробувань активності води повинні повідомлятися з температурою. Прилади для вимірювання активності води повинні контролювати зміну температури як джерело коливань та контролювати активність води при різних температурах.

Сучасні аналізатори активності води

Де найкраще купити аналізатор активності води?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» — офіційний дистриб’ютор відомих компаній-виробників вимірювальної техніки. Продукція, що представлена в нашому маркеті має всі відповідні сертифікати, підлягає гарантійному обслуговуванню та постачається з інструкціями українською мовою.

Кваліфіковані менеджери нададуть консультацію стосовно аналізатора та умов його використання та допоможуть прилад для вимірювання активності води придбати саме в https://simvolt.ua/.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.