Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Датчики та трансмітери вологості

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Датчики вологості в інтернет-магазині SIMVOLT

Вода, волога - це субстанція, яка знаходиться всюди - в повітрі, в ґрунті, в рослинах і навіть в людині. Без неї неможливе життя на нашій планеті. Вона визначає також якість життя, так як не всяка вода, а тільки чиста, з певними параметрами стає ліками.Аналізатори води дозволяють контролювати якість акви - питної, стічної, технічної.

Надлишок вологості несе в собі небезпеку, викликаючи псування матеріалів, їх деформацію, покриття цвіллю, що викликає різні недуги, часом надлишок водяної пари в середовищі може стати причиною аварії. Доцільно використовувати пристрої в деревообробній, харчовій, хімічній галузі, а також в сільському господарстві. Вимірювати вологість повітря необхідно не тільки у виробничих приміщеннях, а й в житлових кімнатах. Підвищена сухість утруднює дихання, викликає подразнення легенів і різні захворювання дихальної системи і шкіри. Ось чому люди прагнуть строго контролювати кількість вологи в навколишньому середовищі і використовують різні датчики (тестери, індикатори) вологості.

Датчик вологості і його необхідність

Датчиком називають первинний вимірювач, здатний перетворити величину вологості в іншу фізичну величину, наприклад, в електричну. Часто він є елементом іншого пристрою, наприклад, термогігрометра або гігрометра. Але також його цілком можна вважати окремим самостійним приладом, за допомогою якого визначають величину і контролюють вологу в повітрі.

Датчик вологості дозволяє визначити відносну вологість - кількість водяної пари, що міститься в повітрі при певній його температурі. Тому нерідко виробники вимірювальної техніки пропонують споживачам придбати пристрій 2 в 1 - датчик вологості з інтегрованим датчиком температури. Такі прилади представлені в широкому асортименті на вітринах інтернет-магазину SIMVOLT.

Як вибрати датчики?

Датчики вологості, замовити які можна прямо зараз, прилади досить прості за конструкцією. Проте, вибирати їх варто ретельно, враховуючи ряд аспектів. До числа найбільш важливих параметрів відноситься наступне:

 • клас точності приладу (для побутових потреб допускається датчик з більшою похибкою, для бізнесу знадобляться професійні пристрої);
 • чутливість датчика вологості в широкому діапазоні;
 • швидкість реакції на різку зміну параметрів середовища (зміна рівня вологості);
 • повторюваність результатів, їх відтворюваність;
 • відновлення від конденсату;
 • габарити приладу - його вага і розміри;
 • взаємозамінність;
 • стійкість до забруднень, можливість застосовувати навіть в складних умовах;
 • міцність матеріалу корпусу;
 • простота в експлуатації;
 • надійність, довговічність пристрою;
 • ціна датчика вологості.

В Україні, в тому числі і в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT, можна придбати датчики вологості декількох типів. Це:

 • резистивні датчики вологості;
 • ємнісні датчики відносної вологості (RH);
 • теплопровідні датчики абсолютної вологості;
 • датчики точки роси.

Принципи роботи приладів кожного типу схожі, але є й відмінності. Резистивні датчики відрізняють взаємозамінність, можливість віддаленого використання і низька ціна. Ємнісні датчики стійкі до конденсату, працюють в широкому діапазоні вимірювань, для них характерна взаємозамінність при лазерній обробці. Теплопровідні датчики мають одну перевагу - можливість експлуатації в середовищі, сприятливому для корозійних процесів і при високих температурах.

Існує ще одна класифікація пристроїв: датчик для вимірювання вологості і температури може бути стаціонарним і мобільним. Прилад другого виду - бездротовий, а тому його легше монтувати, він не виділяється в інтер'єрі, з нього просто знімати показники, а ще вони можуть передаватися на відстань. Але і ціна його вище. Передача даних можлива двома способами:

 • передаються абсолютно всі дані, отримані в результаті дослідження;
 • передається тільки отриманий результат.

Характеристика цифрових тестерів вологості

Цифрові датчики вологості з чутливими змінними головками на сьогодні вважаються найбільш зручними в застосуванні. Їх принцип роботи будується на електричній властивості, а саме на ємності і опорі.

Завдяки процесору і інтегрованого вологочутливого конденсатору цифровий датчик вологості забезпечує більш точний результат вимірювання в порівнянні з іншими типами приладів. Вологочутливий елемент у вигляді пластини з впаяними електродами і покритий гігроскопічним полімером вловлює частинки води з повітря і змінює ємність конденсатора. Рівень вологості і температури розраховуються за допомогою спеціальної голівки, відкаліброваної виробником в заводських умовах. Значення відносної вологості і температури точки роси визначає вбудований процесор, оперуючи закладеними формулами. Дані, отримані в результаті вимірів, зберігаються в пам'яті датчика, а вимірювальну головку можна легко замінити при необхідності.

Де вигідно можна купити датчики вологості?

Попит на датчики вологості в Україні досить високий і продовжує зростати. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує широкий асортимент техніки від кращих світових виробників абсолютно недорого. Це сертифікована продукція, 100% оригінальна, що підлягає гарантії та сервісному обслуговуванню. Пропонується вона з доставкою в будь-який регіон країни.

Щоб скористатися даними, отриманими завдяки вимірам датчика вологості, необхідно знати оптимально допустимі показники даного параметра: в житлових приміщеннях це 30-70%. Тому консультація фахівця буде корисною не тільки при виборі оптимальної моделі тестера, його покупки, але і при установці і проведенні досліджень.

 

SIMVOLT - це кращий маркет контрольно-вимірювальної техніки в Україні. Не вірите? Переконайтеся в цьому прямо зараз!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.