Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Електроди pH, ОВП, комірки, термощупи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електроди для сучасних аналізаторів води

Різні методи аналізу води дозволяють контролювати якість в першу чергу питної води. Але також досліджують природну воду, водопровідну, рідина, яку використовують для побутових потреб, технологічні та стічні води. Крім Акви, вивчаються різні водні розчини, які необхідні людині в його діяльності.

Для досліджень використовують аналізатори води - рН-метри, ОВП-метри, оксиметри, солеміри і т.д. У більшості вимірювачів робочою частиною і чутливим елементом є електрод. Після тривалої експлуатації його замінюють, а при використанні час від часу налаштовують (калібрують). Якщо електрод виносний, то зберігають його окремо від приладу в спеціальному контейнері і змоченим в розчині.

Електроди до приладів для аналізу води

В інтернет-магазині SIMVOLT представлений широкий вибір електродів, які застосовуються для певних приладів і їх моделей вимірювальних пристроїв. Вибираючи комплектуючу, необхідно точно знати її сумісність з аналізатором.

Електроди для рН-метра. Прилад для вимірювання кислотності води та водних розчинів обладнаний двома електродами - допоміжним (порівняльним) і вимірювальним (індикаторним). Їх опускають в досліджуваний розчин і пропускають струм дуже малої величини. Прилад реєструє і визначає різницю величин потенціалів двох електродів, а потенціал індикаторного електрода лінійно залежить від рівня кислотності розчину. Виготовляють електроди, купити які можна в інтернет-магазині SIMVOLT недорого, зі скла або полікарбонату. РН-електрод потребує правильного зберігання: його поміщають в контейнер, змочують буферним розчином. Перед кожним вимірюванням і після нього чутливий елемент приладу необхідно протерти дистильованою водою.

ОВП (RedOx) -електрод. ОВП-метр являє собою пристрій, за допомогою якого визначають окисно-відновний потенціал води та іншої рідини. Професійні прилади, представлені на вітринах інтернет-магазину SIMVOLT, є дуже точними, швидкодіючими, надійними і компактними, що дозволяє використовувати його для експрес аналізу в польових умовах. Робочою частиною вимірювальної техніки є скляний ОВП-електрод, за допомогою якого визначають редокс-потенціал в мілівольтах (мВ) щодо стандартного водневого електрода в стандартних умовах. Як і електроди для рН-метра, чутливий елемент ОВП-метра потребує правильного використання, зберігання та калібрування. Тому разом з приладом варто замовити спеціальні буферні і калібрувальні розчини.

Електроди для оксиметрів - це робоча частина аналізатора води, за допомогою якого визначають концентрацію кисню, розчиненого в рідинах або газоподібних сферах. Різні моделі пристрою застосовуються в промисловості, медицині, акваріумістиці і рибних господарствах. Вони відрізняються не тільки сферою застосування, але і принципом дії, конструкцією. Купити електроди для оксиметру в інтернет-магазині SIMVOLT можна різні від кращих світових виробників за розумними цінами. Замовляючи комплектуючі до вимірювачів, варто пам'ятати, що правильна експлуатація та зберігання продовжує термін служби електрода.

Електроди для солемірів представляють собою чутливий елемент, завдяки якому можлива робота приладу для визначення кількісного показника розчинених у воді частинок. Солемір допомагає виявити у воді, інших рідинах і розчинах іони натрію, кальцію, магнію, солей неорганічного походження. Прилад визначає електропровідність води, величина якої залежить від кількості розчинених у воді частинок. Електрод для солеміра потребує регулярного калібрування і правильному зберіганні, своєчасну заміну, якщо точність даних викликає сумніви. Купити витратні матеріали та комплектуючі для солемірів різних моделей пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Кондуктометричні електроди або ЕС-електроди - це робоча частина пристрою, який широко застосовується в кондуктометрії. З його допомогою можна провести титрування, виміряти електропровідність води, оцінити засоленість ґрунту, якість дистильованої води і т.д. Комбіновані електроди також мають додаткові можливості. Як і в інших аналізаторах якості води, чутливий елемент кондуктометра вимагає дбайливого ставлення та правильного використання, регулярного калібрування, а також належних умов зберігання в період спокою. Купити з доставкою в Україні ЕС-електроди пропонує маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT.

Термодатчики - спеціальні тестери, які дозволяють визначити підвищення/пониження температури досліджуваної води/рідини. Часто служать доповненням до комбінованих електродів аналізаторів води, призначених для дослідження водних і в'язких розчинів. Замовити термодатчики до професійних портативних пристроїв можна недорого в інтернет-магазині SIMVOLT.

Купуємо електроди до вимірювачів вигідно

Щоб провести аналіз води добре, необхідний відповідальний співробітник, прилад і відкалібрований електрод відповідного типу. Оскільки це витратний матеріал, то час від часу його необхідно замінювати. Купити їх з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин SIMVOLT, який має в своєму асортименті професійну портативну техніку і комплектуючі до неї.

Електроди в магазині виготовляються на кращих заводах світу, як правило, вони відкалібровані і готові до застосування. З їх допомогою можна отримати точні результати за кілька хвилин. Вся продукція, представлена в нашому маркеті, є оригінальною, сертифікованої і підлягає гарантії. Ціни в SIMVOLT - кращі в регіоні, оскільки компанія є офіційним представником багатьох виробників в Україні. Наша привітна служба підтримки завжди готова відповісти на будь-які питання клієнта з приводу продукції, її вибору, експлуатації та оформлення замовлення.

Електроди для сучасних аналізаторів води

Для моніторингу та аналізу параметрів води і речовин використовують спеціальні вимірювачі — рН-метри, ОВП-метри, оксиметри, солеміри тощо. У більшості таких приладів робочою частиною і чутливим елементом є електрод. Після тривалої експлуатації його замінюють, а при використанні час від часу налаштовують (калібрують). Якщо електрод виносний, то його необхідно зберігати окремо від приладу в спеціальному контейнері і змоченим у розчині. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити електроди по найкращим цінам в Україні.

Змінні електроди до приладів для аналізу води

У SIMVOLT представлений широкий вибір електродів, які застосовуються для певних приладів і їх моделей. Обираючи комплектуючі, необхідно точно знати їхню сумісність з аналізатором.

Термодатчики — спеціальні тестери, які дають змогу визначати підвищення або пониження температури досліджуваних водних і в'язких розчинів. Часто вони служать доповненням до комбінованих електродів аналізаторів. Надійний термощуп купити в маркеті «SIMVOLT» — це відмінне рішення для моніторингу та контролю температури води.

Розрізняють аналогові й цифрові температурні датчики.

Аналоговий датчик температури — це терморезистор, який змінює свій опір залежно від зміни температури. Термостат вимірює опір та приймає рішення про включення і відключення нагрівального елементу в залежності від отриманих даних. Цифровий датчик температури має мікросхему, яка вимірює температуру і перетворює виміряні дані в нулі й одиниці. Процесор розшифровує одержуваний потік даних та переводить в зрозумілу для людини температуру, яка відображається на дисплеї пристроїв. Купити термощуп в Україні з інтернет-маркетом «SIMVOLT» — не тільки швидко, але й вигідно!

Електроди для рН-метра. Прилад для вимірювання кислотності води і водних розчинів обладнаний двома електродами — допоміжним (порівняльним) та вимірювальним (індикаторним). Їх опускають у досліджуваний розчин і пропускають струм дуже малої величини. Прилад реєструє та визначає різницю величин потенціалів двох електродів, а потенціал індикаторного електрода лінійно залежить від рівня кислотності розчину.

Виготовляють електроди переважно зі скла, пластмаси або полікарбонату. ph електрод потребує правильного зберігання: його поміщають у спеціальний контейнер і змочують буферним розчином. Перед кожним вимірюванням та після нього чутливий елемент приладу необхідно протерти дистильованою водою. У комбінованих ph електродах поєднані функції вимірювача ph і температурний щуп.

ОВП (RedOx) електрод. ОВП-метр являє собою пристрій, за допомогою якого визначають окисно-відновний потенціал води і розчинів. Професійні прилади, що представлені в маркеті «SIMVOLT», є дуже точними, швидкодіючими, надійними і компактними та можуть використовуватись для експрес-аналізу в польових умовах. Робочою частиною вимірювального пристрою є ОВП-електрод, за допомогою якого визначають редокс-потенціал у мілівольтах (мВ) щодо стандартного водневого електрода в стандартних умовах. Як і ph електрод, чутливий елемент ОВП-метра потребує правильного використання, зберігання та калібрування. Тому разом з приладом варто замовити спеціальні буферні й калібрувальні розчини.

Електроди для оксиметрів — це робоча частина аналізатора води, за допомогою якого визначають концентрацію кисню, розчиненого в рідкому або газоподібному середовищі. Різні моделі пристрою застосовують у промисловості, медицині, акваріумістиці та рибних господарствах.

Електроди для солемірів (TDS-метрів) — це чутливі елементи, завдяки яким можна визначити кількісний показник розчинених у воді частинок. Солемір допомагає виявити у воді та розчинах іони натрію, кальцію, магнію, солей неорганічного походження.

Кондуктометричні електроди, або ЕС-електроди — це робоча частина пристрою, який широко застосовується в кондуктометрії. З його допомогою можна провести титрування, виміряти електропровідність води, оцінити засоленість ґрунту, якість дистильованої води тощо. Комбіновані електроди також мають додаткові можливості. Як і в інших аналізаторах якості води, чутливий елемент кондуктометра вимагає дбайливого ставлення та правильного використання, регулярного калібрування, а також належних умов зберігання. Купити температурний щуп і кондуктометричні електроди в Україні пропонує Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Чому варто купити електрод у Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT»?

Усі електроди є витратними матеріалами і їх час від часу необхідно змінювати. У нас Ви знайдете електроди для будь-якого сучасного аналізатора води від відомих світових брендів — EZODO, XS Instruments, DELTA OHM, Horiba, AZ-Instrument, Sensorex, NT Sensors та ін. SIMVOLT пропонує широкий асортимент і конкурентні ціни. Наші менеджери надають професійну консультацію щодо продукції, її використання та умов гарантійного і післягарантійного обслуговування на базі власного сервіс-центру. Змінні електроди купити в Києві або з доставкою по Україні від інтернет- маркету «SIMVOLT» — це завжди гарне рішення!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.