(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

ОВП-метри

           
     
ОВП-метр AZ-8552
 
2,100.00 грн
     
           
           
           
           
           

ОВП метри - навіщо контролювати окисно-відновний потенціал?

Окисно-відновні реакції, внутрішньомолекулярні і міжмолекулярні, мають дуже важливе значення в природі, а в живих організмах забезпечують їх нормальне функціонування і життєдіяльність. В ході таких реакцій відбувається передача електронів від одних атомів, іонів, молекул, до інших, при цьому змінюється їх потенціал.

Таким чином, окислювально-відновний потенціал - є мірою окисної або відновної здатності середовища, або ступеня хімічної актівності елементів та їх сполук в хімічних процесах, пов'язаних зі зміною заряду іонів у розчині. ОВП ще називають Редокс-потенціал (від англійського REDuction/OXidation). Виходячи з означення, яке дає хімічна енциклопедія, окислювально-відновний потенціал - це електрохімічний потенціал, що виникає на хімічно інертному електроді з електронною провідністю (модифіковані електроди з платини, золота, графіту, скла і т.д.) під час занурення його в систему, що містить сполуки в окисленій і відновленій формах.

Одиниці вимірювання - мілівольти. ОВП рідини може мати від'ємне і додатнє значення. Для отримання шкали значень ОВП застосовують загальний стандарт, потенціал якого умовно дорівнює нулю. За такий стандарт прийнято потенціал водневого електрода. Eh - потенціал, віднесений до нормального водневого електрода.

Надзвичайно важливе значення має ОВП води з природних джерел, мінеральної води, та інших напоїв, які ми вживаємо щодня. Значення ОВП води знаходиться в межах від -400 до +700 мВ, тоді як ОВП внутрішніх рідин організму не перевищує +100 до -200 мВ. Науково доведено позитивний вплив на здоров'я людини постійного вживання води із значенням ОВП, близьким до внутрішніх систем організму. Купивши ОВП метр, Ви завжди зможете стежити за чистотою і якістю води.

Конструктивні особливості ОВП метра. Купити якісний прилад.

ОВП метр - прилад для вимірювання окисно-відновного потенціалу рідин. Такі прилади є в своєму роді унікальними, оскільки не існує жодних тестових смужок, або хімічних тестових наборів для визначення ОВП, а ОВП-електроди, що їх використовують з рН-метрами, досить дорогі. При цьому слід пам'ятати, що ОВП метри призначені для аналізу води, слабких розчинів солей, кислот і лугів. Не варто використовувати його для аналізу концентрованих розчинів, біологічних рідин і харчових продуктів. Це задача для спеціальних ОВП-електродів.

Завдяки високим метрологічним характеристикам, компактним розмірам, швидкому відгуку, демократичній ціні і простоті експерименту, широке застосування знайшли портативні і ручні ОВП метри. Купити їх недорого Ви зможете в нашому маркеті. Навіть дешевий ОВП метр успішно справляється з завданнями контролю знезараження води в акваріумах і басейнах, для аналізу якості питної води, в гідропоніці, системах очистки води, нагрівальних котлах, для контролю якості сировини у виробництві напоїв і ліків, для контролю косметичних засобів, для наукових завдань, екології і т.д.

Популярними є також мультифункціональні тестери, які разом з вимірюванням ОВП, можуть контролювати також рН, електропровідність, солевміст, температуру, залежно від набору електродів. Таким чином, один вимірювальний блок є портативною лабораторією для комплексного аналізу параметрів водних розчинів і може замінити відразу декілька приладів, що істотно заощаджує бюджет. Ціна ОВП метра, купити який пропонує маркет вимірювальних приладів SIMVOLT, доступна кожному. Тут Ви також можете одержати докладну консультацію про правильність застосування приладів та зберігання електродів.

Стаціонарні високоточні мікропроцесорні ОВП-індикатори і ОВП-контролери з виносними електродами і цифровим керуванням, виготовлені для кріплення на DIN рейку, стануть незамінними для промислових задач.

Де купити ОВП метр?

У маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT представлений широкий асортимент портативних, лабораторних і стаціонарних ОВП метрів. Безумовно, Вас зацікавлять моделі виробників Ezodo і DeltaOhm, офіційними представниками яких є наш маркет SIMVOLT. Тут Ви зможете купити ОВП метри недорого, змінні електроди до них і буферні розчини. Всі прилади забезпечені гарантією від виробника і технічною підтримкою.