Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

ОВП-метри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Навіщо контролювати окисно-відновний потенціал води і розчинів?

Міжмолекулярні, внутрішньомолекулярні й окисно-відновні реакції відіграють важливу роль у природі і забезпечують нормальне функціонування та життєдіяльність організмів. У ході таких реакцій відбувається передача електронів від одних атомів, іонів, молекул до інших. При цьому змінюється їх потенціал.

Окислювально-відновний потенціал є мірою окисної або відновної здатності середовища, а також ступеня хімічної активності елементів та їх сполук у хімічних процесах, пов’язаних зі зміною заряду іонів у розчині. ОВП ще називають редокс-потенціал (від англ. REDuction/OXidation).

Окислювально-відновний потенціал — це електрохімічний потенціал, що виникає на хімічно інертному електроді з електронною провідністю (модифіковані електроди з платини, золота, графіту, скла і т.д.) під час занурення його в розчин, що містить сполуки в окисленій і відновленій формах.

ОВП метр — спеціальний прилад для вимірювання окисно-відновного потенціалу рідини. Спосіб, який використовують ОВП-метри, є унікальним, оскільки не існує жодних тестових смужок або хімічних тестових наборів для визначення рівня ОВП.

ОВП метри призначені для аналізу води, слабких розчинів солей, кислот, лугів.

Для аналізу концентрованих розчинів, біологічних рідин і харчових продуктів застосовують спеціальні ОВП-електроди.

ОВП рідини може мати негативне або позитивне значення. Надзвичайно важливе значення має ОВП води, яку ми вживаємо щодня. Значення ОВП води знаходиться в межах від -400 до +700 мВ, тоді як ОВП внутрішніх рідин організму не перевищує діапазон +100 до -200 мВ. Позитивно впливає на здоров’я людини постійне вживання води із значенням ОВП, близьким до внутрішніх систем організму.

ОВП метр купити в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» — це правильне рішення для контролю якості питної води.

Конструктивні особливості ОВП-метрів

Портативні і ручні ОВП метри широко застосовують як для наукових досліджень, так і в побуті завдяки їхнім високим метрологічним характеристикам, компактним розмірам, швидкому відгуку, доступній ціні й простоті застосування.

Навіть бюджетний ОВП-метр успішно справляється із завданнями контролю стану води в акваріумах і басейнах, аналізу якості питної води в гідропоніці та системах очищення води, контролю якості косметичних засобів, наукових досліджень тощо.

Популярними є і мультипараметрові прилади, які разом із вимірюванням рівня ОВП можуть контролювати також рН, електропровідність, солевміст, температуру. Тобто один прилад є портативною лабораторією для комплексного аналізу параметрів водних розчинів і може замінити відразу декілька приладів, що істотно заощаджує кошти.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує ОВП метр купити в Києві або з доставкою по Україні за доступними цінами.

Чому варто ОВП метр купити в маркеті «SIMVOLT»?

SIMVOLT пропонує купити ОВП метри відомих світових брендів — EZODO, XS Instruments, Horiba, AZ-Instrument тощо. Різна конфігурація вимірювачів — від простих компактних до складних мультипараметрових — дає змогу визначати й інші параметри водних розчинів (pH, електропровідність, солоність, загальну кількість розчинених твердих речовин (TDS), температуру).

У SIMVOLT широкий асортимент і конкурентні ціни на ОВП метри. Менеджери нададуть професійну консультацію з добору ОВП метра, його використання та умов гарантійного і післягарантійного обслуговування на базі власного сервіс-центру.

Купити ОВП метр в Україні в інтернет-маркеті «SIMVOLT» — не тільки швидко, а й вигідно!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.