Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Прилади для вимірювання температури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якісне вимірювання температури з приладами від SIMVOLT

Виробничим параметром, який потребує суворого контролю і постійної корекції, є температура. Моніторинг за ним здійснюється за допомогою професійних вимірювальних приладів, купити які пропонує в широкому асортименті інтернет-магазин SIMVOLT, широко відомий в Україні.

Ми пропонуємо замовити з доставкою в будь-який куточок країни такі портативні пристрої, які різняться між собою фізичними якостями, закладеними в основу їх конструкції:

 • термометр - найдавніший вимірювальний прилад людства;
 • тепловізори - сучасні пристрої,незамінніввійськовійіцивільнійсферах;
 • інфрачервоні термометри (пірометри),дозволяютьвизначититемпературунавідстані;
 • калібратори, необхідні при налагодженні пристроїв для вимірювання температури і мультифункціональних приладів;
 • термопари / термодатчики, які мають широке коло застосування;
 • термологгери - самописці, що дозволяють проаналізувати зміни температурного режиму;
 • індикатори - пристрої, що полегшують ведення і моніторинг технологічних процесів, для яких температура є вирішальним фактором.

Який купити прилад для вимірювання температури?

Термометр можна сміливо вважати найстарішим вимірювачем, яким почала користуватися людина. Завдяки йому і сьогодні можна дізнатися температуру води або будь-якої іншої рідини, ґрунту, газу/повітря, різних матеріалів, медичний градусник визначає температуру тіла. Професійні термометри бувають механічними, цифровими, рідинними, електричними, газовими, оптичними, інфрачервоними. Також їх поділяють на переносні і стаціонарні, безконтактні і контактні. Зручно й вигідно в економічному плані купити багатофункціональні пристрої, які крім виміру температури можуть аналізувати і інші параметри середовища. Купити прилад для вимірювання температури від кращих світових виробників пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Тепловізор представляє собою вимірювач, що працює на основі перетворення випромінювань інфрачервоного спектра в видимі світлові промені. Прилад корисний не тільки військовим, але і дуже затребуваний в цивільній авіації, будівництві, охороні здоров'я, промисловості, житлово-комунальному господарстві (ЖКГ), екстремальному спорті.

Пірометр, він же інфрачервоний термометр, дозволяє визначити температуру безконтактно. Прилад вловлює теплове випромінювання досліджуваного об'єкта - видимий і інфрачервоний діапазон на відстані. За допомогою приладу, купити який можна прямо зараз в маркеті вимірювальної техніки SIMVOLT, здійснюють контроль найбільш завантажених деталей механізмів і електроустаткування, моніторять безперервні технологічні процеси і діагностують перегрів елементів на ранній стадії. Часто покупці вибирають модель пірометра з термопарою, що дуже зручно і практично.

Калібратор - це прилад, який не проводить вимірів, але необхідний для калібрування і перенастроювання інших пристроїв для вимірювання температури, а без цього дані не будуть точними.У нашому магазині є можливість замовити з доставкою по Україні різні моделі калібраторів по демократичній ціні.

Термодатчик/термопара/термоелектричні перетворювачізатребувані в різних галузях народного господарства.Це чутливі термоелементи у вигляді двох заізольованих і з'єднаних між собою з одного кінця провідників з різних сплавів. Купити термопару бажають багато, так як це недорогий пристрій з високою точністю вимірювань і легкістю в застосуванні. Нерідко термодатчиком забезпечені мультиметри (багатофункціональні прилади).

Термологгер - пристрої, за допомогою яких показники температури вимірюються і реєструються (записуються). Деякі моделі мають можливість перенастроювання приладу, що дозволяє істотно підвищити точність вимірювання, а також забезпечуються індикаторами виходу температури за межі заздалегідь встановлених і запрограмованих рамок.

Індикатор, перетворювач, трансмітер вологості і температури, температурний щуп, датчики електропровідності і температури, електроди - специфічні пристрої, які допомагають в дослідженнях і в роботі. Невисока ціна і легкість в застосуванні роблять їх незамінними в умілих руках.

Як і де купувати вимірювачі температури?

В Україні легко купити вимірювачі температури різних моделей і від різних виробників. Але лідером на ринку давно вважається інтернет-магазин SIMVOLT, який пропонує величезний вибір контрольно-вимірювальної техніки за найкращими цінами в регіоні. Крім асортименту, маркет має масу інших переваг.

 • SIMVOLT є офіційним представником в Україні багатьох торгових брендів, що дозволяє запропонувати саму кращу ціну в країні. Більш того, впродажує товар як преміум класу, так і більше бюджетні варіанти.
 • SIMVOLT пропонує 100% оригінальну продукцію, справжність якої підтверджується сертифікатами якості і іншими документами.
 • Всі прилади для вимірювання температури мають гарантію і сервісне обслуговування.
 • Більшість вимірювачів температури є професійними пристроями з компактними розмірами, дивовижною точністю одержуваних даних, тривалим терміном служби навіть при інтенсивних навантаженнях.
 • Більшість виробів прості в експлуатації, зрозумілі не тільки фахівцеві, а й людині без досвіду роботи з ними. Крім того, кожен вимірювальний прилад забезпечується інструкцією по застосуванню на зрозумілій мові (українською або російською).
 • В інтернет-магазині можливо також купити усі необхідні комплектуючі і витратні матеріали.
 • При труднощах під час вибору оптимальної моделі консультанти магазину завжди готові допомогти.
 • Замовлення обробляється менеджерами і відправляється перевіреними службами доставки в будь-який куточок України в найкоротші терміни.

Не шукайте більше, де купити якісні професійні вимірювальні прилади, ви знайшли кращий магазин і це SIMVOLT!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.