Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологомір

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологомір — пристрій для вимірювання вологості різних матеріалів і речовин

При вирощуванні продукції в сільському господарстві витрачається велика кількість води. Також великої витрати води потребує будівельна галузь. За неправильного використання води врожай може загинути, а будівля з неякісного бетону зруйнуватися. Отже, для забезпечення якісної продукції необхідно використовувати пристрої для визначення вологості на всіх етапах виробництва. Контроль вологості проводиться за допомогою спеціальних приладів для вимірювання — вологомірів. Купити вологомір у Києві або з доставкою в регіони пропонує Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Сучасні вологоміри є компактними портативними пристроями із цифровим дисплеєм і датчиком, який сприймає вологість матеріалів та передає отримані дані на інформаційну плату, де вони перетворюються в скалярну величину.

Існують два способи вимірювання вологостікондуктометричний (інвазійний) та діелькометричний (неруйнівний).

При кондуктометричному методі вимірювання електроди занурюються у м’які матеріали (дерево, зерно, солому) або фіксуються до іншого матеріалу для вимірювання. Результат з’являється на цифровому дисплеї.

При діелькометричному методі вимірювання пластина сенсора прикладається до вимірювальної поверхні (не пошкодивши її) та визначає показники вологості.

Якісний, компактний вологомір купити в Україні можна в інтернет-магазині SIMVOLT.

Сфери застосування вологомірів

Прилади для визначення вологості застосовують для контролю умов життя і роботи людей, а також для вивчення абсорбційних властивостей матеріалів. Безперервне вимірювання вологості проводять на виробництвах і на робочих місцях, де вона повинна відповідати суворим стандартам. Вологоміри також використовуються на багатьох етапах будівництва нерухомості, дозволяючи перевіряти, чи підрядник слідує рекомендаціям виробника будівельних матеріалів і що юридичні положення і проєктні вимоги ним дотримані.

Вологомір може знадобитися при інспекції будівель. У разі неналежної якості будівництва, а також у разі порушення герметичності покрівлі та фундаменту може з’явитися грибок і пліснява, які шкідливі для здоров’я і важко піддаються усуненню. Висока вологість може виникнути через дефекти теплоізоляції стін, структурних помилок у конструкції даху і відсутності захисту від капілярної вологи. Вологоміри можуть точно визначити джерело проблеми при інспекції.

Вологоміри широко застосовують при заготівлі сирої деревини та на всіх етапах виробництва і зберігання готової дерев’яної продукції.

Ще одна сфера, де використовуються прилади для вимірювання вологості — сільське господарство. Там їх можна застосовувати для контролю якості зернових культур (рис, пшениця, ячмінь, кукурудза, рапс, соя та ін.), при заготівлі та зберіганні кормів для тварин і сіна.

Маркет «SIMVOLT» пропонує купити вологомір для різних застосувань за конкурентною ціною.

Принцип роботи вологоміра

Сучасний вологомір — це багатофункціональний пристрій, що вимірює абсолютний вміст вологи в процентному відношенні. Прилади для визначення вологості матеріалів дозволяють перевіряти вміст води навіть у глибоких шарах матеріалу і в місцях, де вологість важко усунути — у кутах або просторах між плитами й покриттями. Залежно від приладу вимірювання проводиться шляхом введення зонда в матеріал (інвазійний метод). Вологоміри іншого типу сканують об'єкт на поверхні або з використанням спеціальної вимірювальної пластини, що не впливає на його структуру та не призводить до пошкодження (неінвазійний метод).

Чому варто купити вологомір у Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT»

В інтернет-маркеті «SIMVOLT» Ви знайдете вимірювальні прилади з багатьма додатками і можливостями. У нас представлені моделі вологомірів деревини і будівельних матеріалів, вологомірів зерна, ґрунту, паперу та картону, сипучих матеріалів, сіна та соломи з різними діапазонами і похибкою вимірювання. Усі прилади мають відповідні сертифікати якості та підлягають гарантійному обслуговуванню. Менеджери компанії нададуть консультацію стосовно пристроїв, їх функціонування та умов використання. На сайті https://simvolt.ua Ви можете вологомір купити он-лайн або замовити товар за телефоном.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.