Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри сіна та соломи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологомір для сіна - надійний помічник в сільському господарстві

Вміст вологи в різних матеріалах багато в чому говорить про їхню якість. Часом знати цей показник необхідно, оскільки недолік вологи веде до крихкості і деформації, а її надлишок - до появи цвілі, гнилі, псування. Зайва кількість води скорочує термін зберігання такого товару, як сіно, солома, бавовна, деревина і вироби з неї, знижує його споживчі властивості, а то і зовсім робить непридатним для подальшого використання. Але важливо не тільки знати вміст вологи в матеріалах на момент покупки, закладки на зберігання. Даний параметр необхідно строго контролювати протягом усього терміну зберігання, оскільки матеріал може поглинати водяну пару з навколишнього середовища.

Контролювати воду в матеріалі легко, якщо купити вологомір, призначений саме для нього. Це спеціалізовані пристрої, розраховані на роботу саме з ним. Але існують і універсальні прилади, здатні вимірювати вологу в самих різних матеріалах, перелік яких зазвичай вказується в інструкції.

Аналізатор вологості сіна, бавовни, інших матеріалів

Купити вологомір для сіна в широкому асортименті пропонує інтернет-магазин SIMVOLT. Це пристрій, обладнаний щупом різної довжини (в залежності від моделі) здатний визначити вологість сіна, бавовни, соломи, кормів, силосу і подібних матеріалів. Прилад однаково ефективно працює як з розсипними матеріалами, так і з пресованими/тюкованими, однак має значення щільність укладання (для різних приладів цей показник може відрізнятися, а часом він налаштовується вручну або автоматично).

Портативні вологоміри для сіна мають компактні розміри і невелику вагу (точні параметри залежать від моделі та виробника, матеріалу корпусу), а також автономне живлення, завдяки чому прилад можна використовувати в польових умовах.

Датчики до вологомірів сіна

Вологомір може забезпечуватися додатковими аксесуарами, які розширюють його можливості. Вони можуть йти в комплекті з приладом або замовляються окремо. Використання цих аксесуарів полегшує процес вимірювання, робить результати більш достовірними, розширюють можливості (наприклад, робочий діапазон вологості, щільності).

До числа таких додаткових аксесуарів відносять датчик і, які бувають двох типів:

  • зондовий;
  • з параболічної чашею.

Зондовий датчик зручний для дослідження пресованого в тюки, скирти і стоги сіна і кормів. Такий датчик-зонд має велику довжину (45-50 см), що дозволяє дізнатися стан досліджуваного об'єкта не тільки поверхнево, але і всередині. При аналізі невеликих тюків досить зробити один замір, але якщо перевіряється рівень вологості в стогу, великій купі, то необхідно провести не менше п'яти вимірів в різних точках - для об'єктивності дослідження. Працюючи з зондовим датчиком важливо правильно розрахувати щільність тюка, яка визначається наступним чином: маса тюка в кілограмах розділяється на обсяг, який вимірюється в кубічних метрах.

Датчик тарілчатий (або з параболічною чашею) використовується для аналізу вмісту вологи в цілому, не подрібненому сіні, соломі, силосі, що знаходяться в бункері, на покосах, валках, купі. Досліджуваний матеріал поміщається між верхньою частиною головки і тарілкою, в центрі якої є щуп з сенсором вологи. Датчик кріпиться до вологоміра і занурюється в ємність (наприклад, пластикове відро), наповнену шарами сіна (не менше п'яти шарів).

При роботі вологоміру спільно з датчиком з параболічної чашею варто проводити вимірювання в різних точках, а проби необхідно брати з різних частин валка (верх, середина, низ). На датчик натискають з певною силою (приблизно 20 кг) і утримують деякий час (20-30 с), тісно притискаючи тарілку до поверхні досліджуваного матеріалу.

Вимірюємо вологість сіна і температуру

Замовити в Україні можна також температурний датчик, розташований на вимірювальній голівці пристрою. З його допомогою визначають температуру сіна або силосу, а також інших речовин. Примітно, що виміри температури і рівня вологості проводяться одночасно.

Датчики до аналізатора вологості сіна, бавовни виготовляються з матеріалу, який не піддається корозії і не вимагає особливої уваги до себе. Оптимальним матеріалом є нержавіюча сталь.

Визначники вологості в інтернет-магазині SIMVOLT

В інтернет-магазині SIMVOLT представлений великий вибір вимірників вологості сіна , соломи і подібних матеріалів. Це професійні прилади, які можуть використовуватися в сільському господарстві, переробній промисловості, торгівлі.

На вітринах маркету контрольно-вимірювальної техніки представлена продукція найкращих виробників світу, брендів, добре відомих українським споживачам. Їхня продукція відрізняється надійністю, міцністю, довговічністю, швидкодією, легкістю в застосуванні. Якість аналізаторів підтверджено сертифікатами відповідності, а купити вологоміри сіна пропонується з гарантією і сервісним обслуговуванням.

Ціна виробів є найнижчою в регіоні, оскільки магазин тісно співпрацює з виробниками, представляє їх інтереси в Україні часто на ексклюзивних умовах. Ми є найбільшим торговим закладом контрольно-вимірювальних приладів в країні і не працюємо з посередниками, від чого наші клієнти тільки виграють.

З огляду на вимоги покупців, їх галузь роботи та фінансові можливості, співробітники інтернет-магазину SIMVOLT допоможуть вибрати оптимальну модель вимірювача за ціною, функціональними можливостями і якостями. Також при необхідності вони розкажуть, як користуватися приладом, хоча все це описано в інструкції по експлуатації. Даний посібник покупець знайде в кожній упаковці разом з приладом, і він буде надрукований на зрозумілій мові (українською або російською).

Доставка вологоміра для сіна і різних датчиків, аксесуарів до них здійснюється інтернет-магазином SIMVOLT по всій території України. Ваше замовлення ми доручаємо тільки перевіреному перевізнику, який вміє поводитися з тендітною технікою і вживає всіх заходів, щоб доставити замовнику пристрій в цілісності й схоронності.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.