Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Контролери та індикатори температури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Індикатори температури і їх різноманітність

Маркет контрольно-вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує величезний асортимент приладів для вимірювання температури і не тільки. Така продукція, яка відрізняється високою якістю і надійністю, доречна в різних галузях народного господарства і в побуті. Купити індикатори температури пропонується абсолютно недорого.

Індикатори , трансмітери, датчики ...

У даній категорії інтернет-магазину представлені:

  • індикатори температури;
  • трансмітери;
  • датчики;
  • перетворювачі-підсилювачі;
  • реєстратори.

Температурні індикатори - пристрої, що дозволяють здійснювати візуальний контроль станів і відстежувати результати роботи різних приладів (контролерів, всіляких тестерів-датчиків, регуляторів). У промисловості застосовуються професійні електронні пристрої зовнішні, які підключаються до різного робочого оснащення, температурними датчиками. Багато моделей мають вигляд великих цифрових табло для виведення отриманих даних. Також індикатори температури, ціна яких більше ніж доступна, мають різні технічні характеристики, на які необхідно звертати увагу при покупці.

Трансмітер - багатофункціональний датчик, що відрізняється високою точністю, надійністю і широтою застосування. Крім показника температури, він може визначати також в залежності від моделі рівень вологості, вуглекислого газу, точки роси і т.д. Пристрої знайшли широке застосування в промисловості, інженерних системах, комунікаціях, багатолюдних громадських місцях, музеях, медичних установах. Застосовується трансмітер температури і в побуті.

Датчики температури - високочутливі невеликі пристрої, які коштують недорого і які дозволяють визначити підвищення температури і її числове значення. Датчики бувають наступних типів: цифрові напівпровідникові датчики, термоперетворювачі опору, термопари і термістори.

Перетворювачі-підсилювачі - прилади, які вловлюють вхідний сигнал, підсилюють його і передають в трансформованому до потрібної конфігурації вигляді.

Реєстратори - техніка, здатна не тільки вимірювати температуру, але і зберігати, записувати і шифрувати дані для подальшого аналізу, сигналізувати при відхиленні від порогових значень. Параметри і можливості реєстраторів залежать від моделі.

Особливості температурних індикаторів

Принцип функціонування температурних індикаторів досить простий і базується він на трансформації сигналу аналогового типу, отриманого від приєднаного датчика температури, в сигнал цифрового для зручного відображення інформації на монітор пристрою. Індикатор отримує дані про поточне значення контрольованої температури завдяки підключеному термодатчику. Їх і інші показники в залежності від функціоналу приладу, обробляє вбудований процесор і виводить на дисплей.

При застосуванні зовнішніх індикаторів температури, замовити які можна прямо зараз в інтернет-магазині SIMVOLT, необхідно врахувати деякі нюанси. Наприклад, забезпечити додаткове джерело живлення, якщо пристрій не має внутрішнього, передбачити в обладнанні кілька додаткових роз'ємів для його підключення. Якщо виконати це неможливо, то варто використовувати індикатори температур вбудованого типу.

Використання індикатора температури

Температурні індикатори, купити в Україні які не складе труднощів, допомагають вирішити ряд важливих завдань:

  • відображають рівнівень контрольованої температури в цей момент;
  • дають можливість запрограмувати необхідний рівень температури і відображають його;
  • видають сигнал про досягнення заданого рівня температури, максимуму і мінімуму;
  • є індикатором станів функціонування термообладнання, контрольованих процесів, перемикання робочих режимів.

Перевагами сучасних професійних пристроїв є висока точність роботи, швидкодія, оперативність отримання відповіді від підключеного обладнання, величезний асортимент обладнання, доступного до підключення, яскрава індикація (завдяки світлодіодам), широкий температурний діапазон виміру. Наявність аналогового входу у деяких моделях температурних індикаторів дозволяє підключення до інших різновидів датчиків, що дає можливість проводити моніторинг інших характеристик технологічних процесів.

Індикатори температури в Україні широко використовуються в металургії, хімічній, нафтогазовій, харчовій промисловості, в складському господарстві, на транспорті. Одним словом, скрізь, де необхідно підтримувати стабільний мікроклімат з заданими параметрами.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити

Індикатори, трансмітери, датчики та інші вимірювачі температури, вибирати необхідно ретельно. Врахувати слід всі наявні технічні характеристики моделі, її призначення, можливості, ціну. У маркеті контрольно-вимірювальних приладів SIMVOLT представлені професійні пристрої від кращих світових виробників техніки. Вони дуже надійні і довговічні, точні, здатні працювати в інтенсивному режимі і складних умовах.

На вітринах магазину представлена 100% оригінальна продукція, сертифікована в Україні, що підлягає гарантії та сервісному обслуговуванню. Завдяки тісній співпраці SIMVOLT і виробників, ми гарантуємо саму низьку ціну в регіоні і поставки в необхідній кількості.

Професійні індикатори температури компактні, легкі в застосуванні, мають інструкцію з експлуатації зрозумілою мовою. У них міцний, а також стильний сучасний корпус, розроблений фахівцями EZODO, DELTA OHM та інших найвідоміших брендів.

Звернувшись до наших співробітників, ви можете розраховувати на компетентну консультацію, гарне обслуговування і оперативну доставку в будь-який регіон України перевіреними транспортними компаніями.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.