Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Електромагнітні поля, радіохвилі

Земна біосфера з давніх-давен піддавалася впливу фонового випромінювання і впливу електромагнітних хвиль, що мають природне походження. Розвиток науки і техніки призвело до зростання випромінювання за рахунок появи штучних, створених людиною (або антропогенних) джерел електромагнітних полів, які перевищують природні в кілька разів. Такими джерелами випромінювання є різне електрообладнання, широко використовується людством, як в промисловості, так і в побуті. це:

 • високовольтні лінії електропередач;
 • ретранслятори;
 • телевізійні та радіостанції;
 • засоби зв'язку, вишки;
 • електротранспорт;
 • побутова техніка (комп'ютер, мікрохвильова піч, телевізор);
 • промислове обладнання високочастотного нагрівання металів;
 • комп'ютери, ноутбуки;
 • різні вимірювальні прилади;
 • радіолокатори і т.д.

Чи потрібен прилад для контролю радіаційного фону?

Електромагнітні поля оточують людину всюди, але чи дійсно це небезпечно і чи дійсно необхідно проводити моніторинг величини їх випромінювання? Інтернет-магазин SIMVOLT, ґрунтуючись на новітніх дослідженнях вітчизняних і зарубіжних вчених, стверджує, що рівень випромінювання необхідно тримати під жорстким контролем. Перевищення допустимих величин дуже небезпечно для здоров'я людини.

Електромагнітні поля і їх випромінювання бувають двох видів залежно від походження:

 • природними - електромагнітне, електричне і магнітне поля Землі;
 • штучними, створеними людиною - радіохвилі ВЧ і УВЧ діапазону, СВЧ, ІЧ випромінювання, світловий спектр, лазерне випромінювання.

Індикатор інтенсивності випромінювання необхідний, оскільки хвилі електромагнітні і створюване ними поле негативно впливає на людину. Шкода здоров'ю завдається не тільки тим особам, які працюють з джерелом даного випромінювання безпосередньо, але і тим, хто знаходиться поблизу нього. Сила впливу залежить від тривалості, режиму і характеру опромінення, частотного діапазону, площі поверхні тіла і індивідуальних особливостей людини.

В результаті впливу електромагнітного поля порушуються фізіологічні функції організму, робота серцево-судинної, нервової систем. Деякі зміни мають оборотний характер, якщо виключити шкідливий вплив, але при тривалому опроміненні вони накопичуються і посилюються, викликають серйозні недуги. Більше шкоди завдає електрична складова поля, а ось дією магнітної складової можна знехтувати, так як вона досить мала. Контролювати величину випромінювання допомагають спеціальні прилади - тестери і датчики.

Де купити магнітометр і вимірювачі електромагнітного поля?

Інтернет-магазин SIMVOLT поставляє на український ринок кращу контрольно-вимірювальну техніку від світових виробників. Він пропонує широкий асортимент приладів для професійного і побутового використання, найнижчі ціни в регіоні, 100% оригінальну продукцію, офіційну гарантію, першокласний сервіс і системи автоматизації, розроблені під конкретні потреби замовника.

З вітрини SIMVOLT можна замовити:

 • високочастотні тестери і аналізатори, спеціальні набори для дослідження електромагнітного поля;
 • вимірювачі низькочастотного електромагнітного поля (аналізатори та тестери з реєстратором даних);
 • датчики магнітного поля (магнітометр, датчик, тестер);
 • засоби захисту від електромагнітного випромінювання.

Це професійні пристрої, які зможуть працювати в інтенсивному режимі, визначаючи наявність електромагнітного випромінювання (детектор), його величину і джерела. Вони необхідні для організації робочих місць відповідно до національних і міжнародних санітарно-гігієнічними нормами. Вимірювачі низько- і високочастотного електромагнітного поля можуть застосовуватися в побуті для контролю за жилими приміщеннями, які наповнені різного роду технікою, а ще можуть бути сусідами з потенційно небезпечними об'єктами.

Засоби захисту від впливу електромагнітного випромінювання

Виявити за допомогою вимірювачів електромагнітне поле і з'ясувати його величину - це ще половина справи. При занадто високому випромінюванні необхідно вжити заходів, наприклад, ліквідувати джерело, а якщо це не виходить, то мінімізувати його вплив на людей і живих істот. Зробити це можливо невеликими зусиллями і фінансовими втратами: необхідно замовити в інтернет магазині спеціальні засоби захисту від електромагнітного випромінювання. До них відносяться наступні вироби:

 • екрануючий одяг - головні убори, легінси, сорочки з тканини з вмістом срібла, які можна носити і вдома, і на вулиці, і на роботі, як поверх звичайного одягу, так і під нею;
 • екрануюча тканина різної щільності і плетіння з вмістом металу, яка може використовуватися для драпірування вікон, пошиття одягу і предметів декору, будь-яких інших цілей;
 • екрануючі плівки для вікон, які практично не впливають на прозорість скла, але перешкоджають проникненню в приміщення електромагнітних хвиль;
 • екрануюча фарба, якою можна покрити різні поверхні;
 • миючі засоби для догляду за тканинами, що містять срібні і сталеві волокна.

Купити будь-яку продукцію - вимірювачі електромагнітного випромінювання (датчики, магнітометри, тестери, детектори), засоби захисту від електромагнітного випромінювання можна недорого і з доставкою по Україні. Співробітники інтернет-магазину SIMVOLT допоможуть вам розібратися в асортименті, підібрати прилад, який оптимально відповідає вашим потребам і має невисоку ціну, в максимально короткий час оброблять ваше замовлення. Ще ніколи не було так дешево і легко купити електромагнітні вимірювачі в Україні!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.