Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри сипучих матеріалів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологоміри для сипучих матеріалів в асортименті нашого магазину 

Інтернет-магазин SIMVOLT добре відомий українським споживачам як постачальник оригінальної, високоякісної, професійної і при цьому недорогої контрольно-вимірювальної техніки.У нас можна купити різні прилади для досліджень всіляких об'єктів і матеріалів, їх параметрів і характеристик.До числа найбільш популярної продукції відносяться вологоміри, які знайшли широке застосування в промисловості та аграрному секторі економіки. 

Для чого вимірювати вологість в сипучих матеріалах?

Часто перед людьми постає необхідність виміряти кількість вологи в сипучих матеріалах, до яких відносяться: 

  • тирса з деревини різних порід; 
  • тирса з бамбука; 
  • солома. 

Тобто, це відходи деревообробної промисловості, які тепер широко застосовуються, а раніше просто вирушали на звалища.Але для подальшого використання сипучі матеріали повинні відповідати певним вимогам. Вимірювач вологості дозволить оптимізувати роботу, знизити витрати води та енергії, зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище. 

Тирса необхідна фермерам, які використовують відходи як доступною і безпечною підстилки для тварин.Також їх можна використовувати для створення мульчі в органічному землеробстві - шару, який перешкоджає росту бур'янів на грядках, садових доріжках.Якщо не контролювати вміст води в запасах пиломатеріалів, то вони зіпсуються і стануть непридатними для застосування на скотних фермах. 

Де ще необхідні сипучі матеріали і, відповідно, аналізатор вологості? Тирса після переробки і гранулювання може перетворитися на біологічне паливо, спалювання якого зменшує шкідливі викиди в атмосферу.Паливо з гранульованої тирси в рази сухіше, ніж звичайні дрова (8-12% проти 30-50%). 

Купити вологомір для пиломатеріалів варто і в тому випадку, якщо ви маєте намір використовувати їх в якості органічного утеплювального матеріалу (для цього відходи сильно подрібнюються).Також тирса придатна для виготовлення легких бетонних сумішей, де вони виступають в ролі наповнювача.Цементно-тирсові розчини, використані для штукатурення, запобігають появі конденсату на стінах, що позитивно впливає на мікроклімат в приміщенні.Такий матеріал, як пайкріт також створений на основі деревних відходів - він представляє собою заморожену кашку з тирси і води, міцність якої в чотири рази перевищує звичайний лід. 

Багато моделей вологомірів, крім визначення вологи в сипучих матеріалах, можуть визначати її зміст в паперовій продукції, картоні, ДСП, вугіллі, тому область застосування їх ще ширше. 

Незамінні аналізатори вологості сипучих матеріалів 

Визначити вологість сипучих матеріалів- це значить дізнатися їх якість, що вбереже від завищеної ціни, а то і від порожньої трати грошей.Кожна людина, яка працює в галузі промисловості, сільському господарстві, деревообробці, будівництві зобов'язаний купити вологомір. 

Особливістю аналізаторів вологості сипучих матеріалів, купити які пропонує SIMVOLT, є їх висока точність (професійні результати, які не поступаються лабораторним дослідженням), легкість і комфорт під час використання, а також розміри. Професійні вологоміри портативні, мають невелику вагу і автономне живлення, що робить їх зручним інструментом досліджень навіть в польових умовах. 

Типи вимірювачів вологості 

До числа найбільш поширених моделей вологомірів сипучих матеріалів відносяться кондуктометричны і ємнісні пристрої.Перший тип менш точний, але його досить для побутових досліджень, другий тип відрізняється високою швидкодією.Багато сучасних приладів здатні досліджувати навіть дуже невеликий зразок матеріалу. 

Вибираючи аналізатори вологості, в першу чергу необхідно звертати увагу на відсотки похибки (точність пристрою) і глибину вимірювання.Крім того, необхідно враховувати, що деякі вимірювальні прилади можуть застосовуватися для одного виду матеріалу (спеціалізовані вологоміри) або для багатьох (універсальні моделі). 

Вимірювач вологості сипучих пиломатеріалівв SIMVOLT 

Перевагами сучасних портативних вологомірів для пиломатеріалів є той факт, що вони дуже прості в застосуванні, а до кожної моделі додаються керівництво по експлуатації на зрозумілій мові.Практично кожна модель має цифровий дисплей для відображення даних, може оперувати з різними одиницями виміру.Додатковими функціями пристроїв може бути також: 

  • можливість встановити граничні значення кількості вологи, при виявленні яких загоряється світловий індикатор або змінює свій колір; 
  • автоматичне відключення приладу після деякого часу бездіяльності; 
  • індикатор низького заряду акумулятора; 
  • автоматична компенсація температури. 

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує замовити 100% оригінальну продукцію від кращих світових виробників, чия контрольно-вимірювальна техніка добре відома споживачам і відома тільки з хорошого боку.Це професійні прилади, які гарантують високу точність вимірювань, мінімальну похибку при оперативній роботі в будь-яких умовах. 

Всі аналізатори вологості доступні з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням, доставкою по Україні. Приємною несподіванкою є низька ціна, оскільки SIMVOLT є представником інтересів багатьох виробників і має ексклюзивні умови, крім того, поставки в Україну минуть посередників, що також сприятливо відбивається на ціні. 

Якщо вам необхідно підібрати хороший вологомір для сипучих матеріалів, то звертайтеся до наших консультантів, які розкажуть про переваги кожної моделі, врахують всі побажання замовника і цілі, для яких купується прилад.А замовити вимірювач можна на сайті в будь-який час доби.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.