Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Прилади для вимірювання факторів навколишнього середовища

Вимірювання параметрів навколишнього середовища — це будь-яка діяльність по збору даних або дослідження, що включає оцінку хімічних, фізичних або біологічних факторів у навколишньому середовищі, які впливають на здоров'я людини або якість життя. Існує велика кількість програм та пристроїв, що забезпечує якісні вимірювання факторів навколишнього середовища.

Вимірювачі навколишнього середовища використовується як в приміщенні, так і на відкритому повітрі для вимірювання вологості, температури, освітленості, наявності електромагнітних полів тощо.

Пристрої для вимірювання факторів навколишнього середовища

Анемометр — пристрій, що вимірює загальну величину швидкості вітру та повітря, величину швидкості в горизонтальній площині або складову швидкості в певному напрямку. Існує широкий вибір моделей анемометрів для прямого вимірювання швидкості вітру і повітря. Чотири найпопулярніші моделі анемометрів: крильчасті анемометри, теплові анемометри, теплові анемометри з профілюванням швидкості/температури і чашкові анемометри. Анемометри зазвичай класифікуються як анемометри постійної температури або анемометри постійної потужності.

Дозиметри — це пристрої, які здатні забезпечувати кількісне вимірювання та відображення поглиненої дози за рахунок зміни однієї або декількох фізичних властивостей дозиметрів у відповідь на вплив енергії іонізуючого випромінювання. Дозиметрична система складається з дозиметрів, вимірювальних приладів і пов'язаних з ними еталонів, а також процедур використання системи. Вимірювальний прилад повинен мати високі технічні характеристики, щоб надавати достовірні і точні результати. Вибір підходящої дозиметричної системи буде залежати від безлічі факторів, включаючи діапазон вимірювання доз, необхідний для досягнення конкретної технологічної мети, вартість, доступність і простоту використання.

Параметр освітленості дуже важливий при забезпеченні оптимальних умов праці. Освітленість — це показник, який використовується для вимірювання інтенсивності світла в просторі. Він вимірюється в фут-канделах або люксах — це кількість світла (люмен), що падає на поверхню (на будь-який квадратний фут або квадратний метр). Таким чином, інтенсивність світла вимірюється в люменах на квадратний фут (фут-канделах) або люменах на квадратний метр (люкс). Вимірювання кількості світла, що падає на поверхню, дозволяє нам оцінити, чи достатньо у нас світла для виконання різних візуальних завдань. Для точного визначення кількості освітленості застосовують люксметр.

Вимірювач шуму важливий для всіх галузей промисловості, особливо, якщо його використовують в якості мобільного вимірювача шуму, який може оцінювати рівні стресу в офісі або рівень вуличного шуму. Часто проблеми виникають через галасливих сусідів або через те, що бари і ресторани знаходяться в житлових районах і перевищують допустимий рівень шуму після 22:00, що заборонено. Професійна команда менеджерів SIMVOLT допоможе підібрати шумомір, який буде відповідати всім вашим вимогам. В нашому маркеті є також подовжувачі мікрофонів для шумомірів, штативи, калібратори шумомірів і сертифікати калібрування для більшості моделей шумомірів.

Області використання приладів для вимірювання параметрів навколишнього середовища

У нашому інтернет-маркеті представлені портативні вимірювачі навколишнього середовища від відомих виробників. Деякі пристрої залежно від моделі вимірювача навколишнього середовища можуть мати додаткові функції та опції: автоматичне вимкнення живлення пристрою, визначення мінімальних/максимальних/середніх значень, утримання поточного значення на дисплеї, сигналізація про перевищення допустимих меж вимірювання, можливістю збереження даних для аналізу на комп'ютері після проведення вимірювань, тощо. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити анемометр для вимірювання швидкості та напряму вітру.

Вимірювач навколишнього середовища дуже важливий в виробничих процесах, на складах і, звичайно, в приватному секторі, наприклад, в будинку для визначення внутрішнього і зовнішнього клімату, вологості повітря, рівня радіації. Для систематичного контролю рівня шуму необхідно купити шумомір в маркеті https://simvolt.ua/.

Освітленість і розподіл світла мають вирішальний вплив на такі фактори, як продуктивність і безпеку праці. За допомогою люксметра можна забезпечите оптимальні умови внутрішнього освітлення на робочому місці і в громадських будівлях, розподіл світла на виставках і в музеях, освітлення машин на виробничих лініях. Для забезпечення ідеальних умов освітленості в приміщеннях необхідно купити люксметр в інтернет-маркеті SIMVOLT.

Де знайти якісні прилади для вимірювання факторів навколишнього середовища

SIMVOLT — офіційний дистриб’ютор сучасних, якісних пристроїв для вимірювання різних параметрів навколишнього середовища. Вся продукція поставляється з відповідними сертифікатами якості та інструкціями українською мовою. Краще ознайомитися з продукцією та придбати прилади для вимірювання показників навколишнього середовища можна в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.