Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тиск (Дифманометри)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вимірювачі тиску від SIMVOLT

Під тиском розуміють фізичний параметр, величину, яка в числовому вимірі дорівнює силі, що впливає в перпендикулярному напрямку на одиницю площі якоїсь поверхні. Тиск в конкретній точці визначається відношенням сили до площі, вимірюється в паскалях і позначається символом «P».Розрізняють тиск кількох видів:

 • атмосферний (визначає силу тиску повітря на поверхню землі і усі предмети, що знаходяться на ній);
 • пластовий (визначає тиск газів і рідин, які насичують порожнечі в гірських породах);
 • кров'яний (визначає гідродинамічний тиск крові в судинах);
 • звуковий (визначає додатковий тиск, що виникає в газоподібних і рідких середовищах при проходженні через них звукової хвилі).

Крім паскалів, прилади для вимірювання тиску можуть видавати показники в інших одиницях виміру, до яких відносяться міліметр водяного або ртутного стовпа, метр водяного стовпа, фізична і технічна атмосфера, бар, кілограм-сила на квадратний сантиметр, торр.

Навіщо людям вимірювати тиск? Це важливий параметр для управління різними технологічними процесами, моніторингу за їх нормальним протіканням, забезпечення безпеки на виробництвах і об'єктах різного типу.Нерідко тиск вимірюють при проведенні інших досліджень і аналізу середовища / об'єкта, наприклад, витрати, температури, щільності, рівня.Визначити величину тиску дозволяють спеціально розроблені прилади: манометри і дифманометри, вакуумметри, мановакуумметри, тягоміри, тягонапороміри, напороміри, датчики тиску.

Широкий вибір приладів для вимірювання тиску в SIMVOLT

Манометр - це пристрій, за допомогою якого можна виміряти тиск газу або рідини.Його принцип дії базується на зрівноважуванні тиску силою мембрани (або трубчастої пружини), яка трансформує лінійний рух чутливого елемента в круговий рух стрілок. Манометри розрізняють по класу точності (чим менше цей параметр, тим точніше вважається прилад);по конструкції чутливого елемента (вантажопоршневі, рідинні, деформаційні);по виду (загальнотехнічні, суднові, самозаписуючі, спеціальні, електроконтактні, залізничні, гліцеринозаповнені або вібростійкі, аналогові або еталонні).

Різновидом манометрів є мікроманометр - пристрій, що застосовується для вимірювання тиску рідини або газу малих величин.Різні моделі приладу використовуються в охороні здоров'я. Промислові манометри в широкому виборі пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.Це компактні портативні пристрої професійного призначення з високою точністю доступні за демократичною ціною.

Дифманометр(він же датчик різниці тисків або диференційний манометр) представляє з себе пристрій, призначений для вимірювання перепаду тисків рідин, пари і газу.Залежно від особливостей конструкції прилади бувають:

 • механічними, в яких робочим елементом є сильфон або мембрана (тому дифманометри даного типу бувають або сильфонними, або мембранними), а принцип виміру ґрунтується на його пружній деформації;
 • рідинними, в яких визначення параметрів відбувається в залежності від висоти стовпа рідини; до числа таких дифманометрів відносять кільцеві, трубні, колокольні й поплавкові пристрої;
 • цифровими, за допомогою яких можливо виміряти перепад тиску газів в газоходах, інженерних системах, а також вологість, температуру середовища, швидкість повітряного потоку. Диференціальний манометр даного типу широко використовується при контролі вентиляційних систем промислових об'єктів, при аеродинамічному аналізі, при екологічних дослідження хзабруднення навколишнього середовища викидами заводів і т.д.

 

Підібрати манометр,професійний дифманометр легко, якщо заглянути в віртуальний торговий зал магазину SIMVOLT і звернутися до менеджерів.

Датчики тиску - це невеликий прилад, який має здатність змінювати власні фізичні параметри під впливом тиску вимірюваного середовища. Цей тиск пару, рідини або газу датчик трансформує в цифровий код, сигнал електричний або пневматичний. Робочим елементом пристрою є чутливий приймач тиску. Залежно від принципу перетворення тиску пристрій використовує ємнісний, п'єзоелектричний, тензометричний, індуктивний, іонізаційний, п'єзорезистивний або резонансний метод. Датчики тиску, купити які пропонує в розмаїтті інтернет-магазин SIMVOLT, не є вимірювальними приладами, так як вони не визначають величину тиску, а перетворюють його.

Де можна вигідно купити вимірювачі тиску

Прилади для вимірювання тиску в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі (Дніпропетровську) та інших містах України можна купити різні. Але найвигідніше це зробити можна в інтернет-магазині SIMVOLT, у якого, крім низьких цін , є маса інших переваг. До таких належить:

 • найширший асортимент компактних моделей, як професійних, так і побутових, від різних виробників , широковідомих в світі;
 • 100% оригінальний товар, справжність і походження якого підтверджується сертифікатами якості;
 • гарантійне обслуговування всіх вимірювачів тиску;
 • будь-який товар можна купити з доставкою в Україні в будь-який її регіон;
 • компетентна служба підтримки, яка допоможе підібрати оптимальну модель пристрою, виходячи їх потреб клієнта;
 • допомога при розробці та впровадженні автоматичних систем на виробництві;
 • магазин доступний цілодобово кожен день;
 • кожен прилад для вимірювання тиску забезпечується інструкцією на зрозумілій мові.

Інтернет-магазин SIMVOLT є лідером на ринку контрольно-вимірювальних приладів України довгий час. Його знають покупці і вибирають як найвідповідальнішого постачальника надійних і довговічних пристроїв. І це наше найбільше і головне досягнення!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.