Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри зерна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологоміри зерна. Ціни та основні характеристики

Сучасні розробки компактних високоточних і зручних у використанні вологомірів знайшли широке застосування у всіх галузях агропромислового комплексу, зокрема для вимірювання вологості зерна. Застосування класичних вагових методів визначення вологості шляхом висушування зерна потребує значних витрат часу і ресурсів, і не дозволяє приймати оперативні рішення. Портативні вологоміри зерна прекрасно зарекомендували себе і в польових умовах, і в складських приміщеннях, на токах і в лабораторних умовах. Контролювати вологість зерна необхідно як під час збору врожаю, так і в процесі його подальшого зберігання та транспортування, а також перед помелом.

Основні параметри вологомірів зерна

Безумовно, діапазон вимірювання є важливою характеристикою вологоміра. Однак він цілком визначається Вашими потребами та завданнями. Якщо для вимірювання вологості повітря і варто придбати прилад з діапазоном від 0 до 100%, то для аналізу вологості зерна навряд чи це виправдано. Вологість зернових і бобових культур як правило лежить в межах від 5 до 50%, і приладу з такими параметрами цілком достатньо.
Набагато важливіше купити вологомір зерна з хорошою точністю вимірювання. Як правило точність має різні значення для різних діапазонів вимірювання і лежить в межах від 1-2% до 0,5 -0,2%.
Не варто плутати цей параметр з роздільною здатністю, оскільки це всього лише крок, з яким проводиться вимірювання. Зазвичай роздільна здатність має значення порядку 0,1%.

Методи вимірювання вологості зерна

Вологомір зерна кондуктометричного типу проводить вимірювання електричного опору середовища між двома голкоподібними електродами. Залежно від вмісту вологи, цей показник буде змінюватись. Мікропроцесор приладу проводить необхідні обчислення, і користувач отримує значення вологості в процентах. Безумовна перевага таких вологомірів зерна - ціна. За рахунок простоти конструкції ці прилади недорогі. Серед інших переваг - швидкість вимірювання. Недолік - поганий контакт з досліджуваною речовиною і як результат - невисока точність вимірювань (порядку 1%). Прилади доречні в польових умовах, на етапі зберігання та транспортування для швидкого експрес-аналізу.

Вологомір зерна деількометричного типу аналізує зміну діелектричної проникності середовища, яка залежить від вологості. Для цього радіочастотний генератор, який є конструктивним елементом вологоміра, генерує сигнал 3-30 МГц. Цей сигнал проникає в середовище на глибину близько 20-30 мм, а прилад оцінює його затухання. Вологоміри зерна такого типу обладнані спеціальною герметичною камерою, куди поміщається досліджувана проба. Це високоточні (точність порядку 0,5 - 0,25%) швидкодіючі прилади, придатні для роботи і в польових, і в лабораторних умовах. Ще однією перевагою є простота перевірки роботи приладу. Якщо у вас виникли сумніви в правильності показів приладу, досить виміряти вологість тестового зразка. Як правило, це шматочок оргскла, або іншого твердого матеріалу, діелектричні показники якого не залежать від температури і вологості навколишнього середовища.

Найбільш точними, але відповідно, і найбільш дорогими, є гравіметричні вологоміри зернаЦіна їх стартує від десятків тисяч гривень. Принцип роботи ґрунтується на високоточному вимірюванні маси досліджуваного зразка до і після виділення з нього вологи. Гравіметричний метод застосовується у фармацевтичній та хімічній промисловості не тільки для визначення вологості, але і для кількісного аналізу. Основна перевага - висока точність аж до 0,005%, недолік - тривалість вимірювань і ціна.

Додаткові функціональні можливості вологомірів зерна

Оскільки всі сучасні, дорогі і недорогі, вологоміри зерна є мікропроцесорними приладами, це відкриває широкі можливості для введення додаткових функцій і можливостей. Зокрема, розрахунок середнього значення, максимального і мінімального значення, запам'ятовування останніх результатів вимірювань. Крім вимірювання вологості власне зерна, сучасні вологоміри можуть використовуватися і для інших культур, таких як бобові, кукурудза, соняшник, рис, гречка і т.д. В асортименті нашого маркету - вологоміри, проградуйовані до 36 різних зернових і бобових культур.
Дуже важливою функцією є автоматична температурна компенсація - поправка, що залежить від температури досліджуваного зразка і може істотно впливати на результати вимірювань вологомірів для зернаЦіна приладів з такою функцією трохи вища, однак це цілком виправдано.

Фахівці нашого маркету нададуть всю необхідну інформацію про конструктивні особливості вологомірів зерна, ціни, наявність, проконсультують щодо особливостей експлуатації та зберігання.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.