Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Датчик вологості (вологомір) грунту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як допоможе вологомір і датчик вологості ґрунту для збільшення кількості врожаю?

Параметр вологість — найважливіша фізична характеристика ґрунту, оскільки саме вона безпосередньо впливає на подальший урожай і його якість. Дані про вологість грунту потрібні для того, щоб своєчасно приймати управлінські рішення щодо способів обробки ґрунту, раціональності і періодів посіву насаджень, обсягів і періодів введення добрив, обсягів і періодів поливу та багато чого іншого. Вологість грунту впливає на розчинення органічних добрив та мінералів і, відповідно, на ефективність їх засвоєння рослинами та на ступінь забрудненості ґрунту пестицидними речовинами.

Оптимальна вологість ґрунту — це вологість, при якій коренева система рослин не відчуває нестачі вологи, яка необхідна для її росту і розвитку. Оптимальна вологість характеризується двома значеннями, в межах яких повинна змінюватися вологість у кореневмісному шарі ґрунту. Верхня межа допустимої вологості грунту визначається мінімальним значенням її аерації. Вологість грунту не повинна перевищувати 60...70 % повної вологоємності (пористості) при вирощуванні овочевих культур, 70...80 % при вирощуванні зернових культур і 80...85 % при вирощуванні трав.

Контролювати рівень вологи в ґрунті — дуже важливе завдання для сільськогосподарського виробництва на відкритих площах, у теплицях і садах. Контроль проводиться і на різних стадіях вирощування врожаю, починаючи від посадки саджанців та до збору врожаю, оскільки потреба рослини у воді змінюється в міру його зростання. Контроль рівня вологи в грунті потрібен і для багатьох інших завдань, включаючи будівельні й геологічні роботи, для визначення місця розташування підземних течій тощо.

Найбільш популярними вважаються пристрої для вимірювання вологи — вологомір грунту і датчик вологості грунту, купити в Україні які можна в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Основні принципи роботи і галузі застосування вологомірів та датчиків вологості ґрунту

Принцип роботи цих приладів зазвичай кондуктометричний (інвазійний). Ергономічний дизайн і міцний матеріал корпусу дають змогу проводити вимірювання в польових умовах. Пристрої прості в експлуатації та не вимагають додаткового відбору проб. Майже миттєве визначення результатів і максимальна точність вимірювання з похибкою, що не перевищує 1—2 % економить Ваш час та дає змогу негайно приймати рішення про необхідність поливу.

Галузі застосування вологомірів ґрунту і датчиків вологості ґрунту

 • Різні галузі сільського господарства (ягідництво, землеробство, овочівництво, городництво тощо).
 • Контроль вологості ґрунту в теплицях, оранжереях, парниках та на відкритому ґрунті.
 • Управління крапельним поливом рослин.
 • Визначення кількості ґрунтових вод і підземних течій у гідрології.

Переваги застосування вологомірів грунту і датчиків вологості грунту:

 • компактні розміри;
 • практичний матеріал виготовлення (нержавіючий);
 • водонепроникний корпус пристрою для роботи в польових умовах;
 • стабільна робота;
 • висока швидкість обчислення результатів вимірювання;
 • в деяких моделях є можливість зберігання даних у внутрішній пам’яті пристрою;
 • простота і зручність використання;
 • висока ефективність вимірювань.

Якісний вологомір грунту купити в Україні можна в інтернет-магазині SIMVOLT.

Вологоміри і датчики вологості ґрунту за вигідною ціною в Україні

SIMVOLT пропонує великий вибір вологомірів грунту і датчиків вологості грунту за конкурентними цінами. Якщо у Вас виникнуть труднощі з вибором моделі, Ви завжди зможете проконсультуватися у наших співробітників та отримати детальну інформацію про прилади для вимірювання вологості ґрунту, умови їх використання, а також замовити необхідні додаткові комплектуючі. Вся наша продукція сертифікована та має відповідні інструкції українською мовою.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» — офіційний представник відомих світових виробників вимірювальних приладів та пропонує купити їх продукцію на вигідних умовах у Києві. Також здійснюється доставка по всій Україні надійними перевізниками.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.