Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри паперу та картону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологість паперу і прилади для її вимірювання

Незважаючи на те, що ми живемо в час, коли звичайні паперові листи все частіше замінюються електронними, вся документація, в основному, ведеться в спеціалізованих комп'ютерних програмах, а різні заяви, реферати, наукові роботи та інші «письмена» оформляються в додатку Word або Excel, папір все одно продовжує інтенсивно використовуватися в різних галузях людської життєдіяльності.Ні в одній фірмі і на жодному підприємстві з виробництва чого-небудь майже неможливо без неї обійтися.Найбільш затребуваною галуззю цієї продукції є типографічна сфера. Оскільки папір експлуатується дуже і дуже широко, то до його експлуатаційних характеристик і якості висуваються вкрай високі запити.Дані показники багато в чому вимірюються такою нормою, як вологість.Тому, портативний пристрій для вимірювання вологості паперу журнального, письмового, картону - це прилад, який з кожним днем стає все більш і більш затребуваним.

Вологість паперу- що це?

З одного боку це дуже просте питання, на яке можна дати таку ж нескладну відповідь.Але, з іншого боку перш, ніж відповісти на нього необхідно з'ясувати, що входить до складу паперу і чи так необхідний прилад для визначення вологості паперу, картону.

Для виготовлення паперу різної категорії і виду застосовують деревні волокна рослинного характеру.Вони здатні і поглинати, і виділяти вологу в залежності від того, яким буде коефіцієнт відносної вологості повітря.Рівень цієї вологи і встановлює вологомір паперу.

Волокна паперу поглинати рідину будуть в себе до того моменту, поки не буде відзначено рівновагу вологи з навколишнім середовищем.Та норма вологи, яку при тих чи інших умовах може в себе увібрати папір і є показником, який визначають як вологість паперу.Від даних показаних вологоміром паперу, і залежить подальша експлуатація продукту.

Норма води в паперовій сировині, буде обумовлюватися такими її пріоритетними характеристиками, як:

фортеця;

якість обробки;

стійкість форми.

Від 4,5% до 5,5% - це найкращий допустимий коефіцієнт показника відносної вологості паперу.

Вологість паперу:де і як її вимірюють

Вибрати й купити вологомір для паперуможна у віртуальному магазині SIMVOLT, а ось про те, як і де саме визначають процентний вміст вологи в картоні і макулатурі, ми зараз розповімо.Вологість паперу відіграє вагому роль в процесі виготовлення всіляких паперових виробів.Найбільш важливим є цей параметр для друкарень, так як занадто високий показник робить негативний вплив на якість друку і на вироблену поліграфічну продукцію.

В друкарській промисловості найбільш масштабно експлуатується офсетний папір.Він надзвичайно чутливо ставиться до зміни власного рівня вологості.Присутність води може спровокувати втрату гнучкості паперу, його форму, крім того, продукт здатний деформуватися.Якщо прийнятний показник вологості буде вище навіть на п'ять відсотків, то на графічних відбитках друкованої продукції відтінків не будуть ідентичними.Ось тому кожному типографічному підприємству в Україні і слід купити вологомір для паперу.

Вологомір паперуі його різновиди

Професійний вологомір паперу- це спеціальна система для вимірювання, що дозволяє визначити ступінь вологості паперу, тобто процентна кількість рідини в матеріалі.За типом функціонування вологоміри діляться на кілька груп.

Кондуктометричні.Вони є конструкціями, які перевіряють вологість паперу відповідно до методики, яка передбачає вимірювання активної протидії паперового матеріалу, розміщеного між електродами і пропускає змінний і/або постійний струм. Замовити з доставкою різні види вологомірів можна в супермаркеті SIMVOLT.

УВЧ-вологоміри.Такі прилади для визначення вологості паперу базуються на можливості визначень показника вбирання або відбивання енергії ВЧ-хвиль, що залежать від коефіцієнта вологості паперу.

Ємнісні-індуктивні прилади.Вологоміри даного виду діють на основі зв'язку показника вологи паперу, яка знаходиться в просторі коливального контуру і втрат його сили в результаті зміни активної і реактивної протидій. Ціни на вологоміри даного різновиду доступні, а тому вони є одними з найбільш затребуваних в Україні.

ІЧ-вологоміри. Професійний вологомір паперу інфрачервоного типу - це пристрій, що функціонує за тим же зразком, що і УВЧ-вологомір.Єдина відмінність полягає в тому, що ІЧ-вологомір працює в інфрачервоному діапазоні хвиль.

Діелькометричні (індуктивні або ємнісні). Професійні вологоміри діелькометричні розроблені на базі видозмін електричних характеристик паперу в залежності від норми води, яка міститься в її волокнах.

Вологоміри резистивні.Такі вологоміри вимірюють рівень вологості паперу відповідно до зміною її електричного протидії.А його, в свою чергу, визначають завдяки використанню спеціального датчика-щупа.Купити вологомір для паперу саме цього виду вирішують користувачі найчастіше, оскільки він володіє широкою областю використання.За допомогою такого приладу можна вимірювати вологість паперу, складеної в пачки, рулонного і листового паперу.Також, він допоможе встановити параметри невикористаної сировини і макулатури.

Таким чином, визначення кількості рідини в папері - це неймовірно важлива функція.Успішне її виконання дозволяє забезпечити найвищу якість продукції, виробленої з паперу.А найкраще місце для придбання будь-яких вологомірів паперу в Україні - це маркет вимірювальних приладів SIMVOLT.

Переваги покупки в магазині SIMVOLT 

Кращий заклад, де можна вибрати і купити вологомір для паперу - це наш інтернет-магазин SIMVOLT.Ціни на вологоміриі іншу продукцію у нас доступні, а тому ви зможете купити відразу кілька необхідних для роботи приладів.Вигідні умови доставки та оплати зроблять покупку ще більш вигідною і виправданою.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.