Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Магнітні мішалки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Давно минули часи ручного змішування розчинів завдяки магнітним мішалкам. Як випливає з назви, магнітна мішалка — пристрій, який використовує силу магнетизму для перемішування. Невеликий магнітний брусок, покритий тефлоном або склом занурюється в посудину, що містить розчини, які потрібно перемішувати. Цю посудину, як правило, скляну, розміщують на платформі перемішувача. Під платформою обертове магнітне поле створюється або обертовим магнітом, або пропусканням електричного струму через нерухомі електромагніти. Магнітна мішалка взаємодіє з обертовим магнітним полем і завжди намагається вирівняти себе з орієнтацією поля. Оскільки магнітне поле обертається, магнітний брусок також повинен обертатися, щоб залишатися вирівняним. Це обертання магнітного бруска відповідає за дію перемішування. Якщо Ви хочете купити магнітну мішалку зверніться в інтернет-маркет SIMVOLT де Вам обов’язково допоможуть.

Магнітні мішалки

Нижче наведено кілька основних критеріїв для вибору правильної магнітної мішалки для вашої лабораторії:

  1. Який максимальний об’єм потрібно перемішувати за один раз? Хоча це здається простим, це питання звужує ваш вибір до конкретних моделей потужності. Виробники роблять маленькі, великі та промислові мішалки в залежності від об’ємів, які ви хочете перемішувати. Знання максимального об’єму та типу ємності, в якій ви будете перемішувати, допоможе вам вибрати тип мішалки, яка вам потрібна.
  2. Чи потрібно перемішувати більше однієї ємності за раз? Немає необхідності купувати магнітну мішалку для кожної посудини, яку потрібно перемішувати — шукайте багатомісні мішалки, які можуть перемішувати в кількох положеннях одночасно. Деякі мішалки можуть вмістити до десяти контейнерів одночасно, а інші можуть перемішувати лише 1 ємність. Сучасна магнітна мішалка з підігрівом, що може перемішувати до 20 літрів розчину представлена в інтернет магазині https://simvolt.ua/.
  3. Мені потрібна цифрова чи аналогова магнітна мішалка? Відповідь на це питання буде відрізнятися від лабораторії до лабораторії, але, по суті, зводиться до вашого бюджету та того, чи потрібно, щоб ваш процес перемішування був докладно задокументованим і повторюваним. Аналогові мішалки, як правило, менш дорогі, ніж цифрові моделі, але оскільки ви постійно регулюєте швидкість та/або температуру за допомогою ручки, ваш протокол стає менш об’єктивним і його складніше задокументувати та повторити. Якщо ви працюєте в академічній лабораторії або не маєте суворих нормативних вимог і стандартних операцій, вам, ймовірно підійде застосування аналогової мішалки. Однак, якщо вам потрібно мати можливість записати та повторити свій протокол, цифрова мішалка дозволить вам вибрати конкретне налаштування швидкості та температури. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує за найкращими цінами магнітна мішалка купити Україна.
  4. Чи знадобиться мені магнітна мішалка з контрольованою температурою? Як ви вже зрозуміли, не всі магнітні мішалки однакові. Деякі з них здатні впоратися з 20 літрами рідини одночасно, деякі з них можуть перемішувати кілька контейнерів одночасно, а деякі з них можуть нагрівати ваш розчин під час перемішування. Більшість магнітних мішалок з контрольованою температурою можуть також функціонувати як гаряча плита, якщо вам потрібно нагріти зразок, але не перемішувати його. Магнітні мішалки з підігрівом є набагато безпечнішою і більш контрольованою альтернативою пальникам та іншим апаратам з відкритим полум’ям. Нагрівальні плити виробляють тепло шляхом нагрівання в джоулях або пропускання електричного струму через середовище з високим електричним опором. Опір середовища, в даному випадку металевих котушок, ускладнює проходження електронів по ланцюга. Електрони сповільнюються і стикаються один з одним, і оскільки повна енергія замкнутої системи завжди зберігається, кінетична енергія електронів «використовується» і перетворюється в теплову енергію. Швидкість електронів корелюється з величиною напруги, що подається в систему.

Мішалка з магнітом

Де краще купувати магнітні мішалки для лабораторії?

В асортименті інтернет-маркета SIMVOLT представлені магнітні мішалки від відомих брендів: ARGO-LAB, EZODO, ПРОСТО ПРИЛАД. Вся продукція має необхідні сертифікати якості та підлягає гарантійному обслуговуванню.

Детальніше ознайомитися з пристроями, отримати професійну консультацію та купити магнітні мішалки ціна на які є досить конкурентною на ринку, можна в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.