Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вимірювачі запиленості

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Моніторинг пилу — один з аспектів якості повітря, який використовують промислові гігієністи для визначення кількості пилових частинок, присутніх на робочому місці, у громадських місцях, закладах освіти та охорони здоров’я протягом певного часу. Забруднення ТЧ (тверді частинки, або дрібнодисперсний пил) — це суміш частинок різного розміру, таких як сажа, дим, бруд та пил. Багато забруднювачів, які потрапляють усередину приміщення, утворюються та викидаються в повітря із зовнішніх джерел, таких як електростанції, промислові процеси та автомобілі. Наприклад, проживання поблизу великої дороги може значно збільшити вплив ТЧ. Інші частинки утворюються всередині будинку під час таких дій, як приготування їжі або спалювання дров у камінах. До дрібних частинок також належать цвіль і бактерії, а до більших частинок — пилок і оболонки пилових кліщів. Для систематичного контролю якості повітря потрібно застосовувати вимірювач запиленості, який краще купити в інтернет маркеті «SIMVOLT».

ТЧ може мати короткострокові та довгострокові наслідки для здоров'я, при цьому найдрібніші частинки становлять найбільший ризик для здоров'я. Наслідки впливу забруднення ТЧ включають посилення респіраторних симптомів, таких як кашель та утруднене дихання, а також загострення астми чи інших наявних респіраторних та серцево-судинних захворювань.

Вимірювачі запиленості

Найпопулярніші методи вимірювання пилових частинок

Незалежно від того, чи працюєте ви всередині приміщення, чи на відкритому повітрі, цілком імовірно, що ваше робоче середовище супроводжується власним унікальним набором проблем із пилом. Найкращим засобом для вимірювання рівня запиленості є пиломіри.

Пиломіри з прокачкою (насосом для відбору проб повітря). Пиломір з прокачкою є надійним методом для відбору проб пилу, диму та туманів для визначення того, які частинки присутні у робочому середовищі. Вони часто використовуються для контролю дотримання відповідності нормативним вимогам та вимогам, що стосуються здоров’я. Пристрої можуть вимірювати частинки пилу розміром PM 0.3, PM 0.5, PM 1.0, PM2.5, PM10. Вимірювачі широко застосовуються в фармацевтичній промисловості, вугільній промисловості, добувній промисловості, галузях чорної та кольорової металургії, машинобудуванні та металообробці тощо. Високоякісний пиломір купити можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT»

Пиломіри з дифузійним методом відбору проб (оптичні пиломіри). Оптичні пиломіри зарекомендували себе як один з найбільш універсальних методів контролю пилу. Наразі ці пристрої доступні як портативні так і стаціонарні, які надають цінні функції для тих, хто шукає дані в реальному часі, пов’язані з пилом на робочому місці. Ці прилади базуються на різних оптичних принципах, як правило, розсіювання або поглинання, причому найбільш часто використовується розсіювання світла. У цих пристроях частинка проходить через джерело світла (зазвичай лазерний промінь), що викликає розсіювання (або поглинання) вхідного світла, яке потім виявляється фотодіодом і перетворюється на кількість частинок і масову концентрацію в реальному часі. Інтернет магазин https://simvolt.ua/ пропонує купити вимірювач запиленості від відомих світових брендів.

Частинки можуть бути розділені на основі їх розміру (0,3—25 мкм), що дозволяє користувачеві збирати дані на основі зразка. В даний час оптичне виявлення є найпоширенішою технікою завдяки простоті використання та неперевершеному співвідношенню витрат та ефективності. За останні роки оптичні пиломіри стали достатньо компактними, щоб їх можна було використовувати для систематичного моніторингу якості повітря після очищувачів повітря, а також для регулювання та контролю якості повітря в домашніх умовах, автомобілях та на відкритому повітрі.

Така модель пиломірів широко використовується для моніторингу чистих приміщень, приміщень закладів охорони та освіти, громадських приміщень, будь-яких робочих місць де важливо дотримуватися норм якості повітря в приміщенні тощо.

Пиломіри

Де краще купувати вимірювачі запиленості?

В інтернет маркеті SIMVOLT представлено широкий вибір пиломірів від відомих виробників: CEM Instruments, KORNO, Lutron, Walcom. Вся продукція має всі необхідні відповідні сертифікати та поставляється з інструкціями з експлуатації українською мовою.

Кваліфікована команда менеджерів проконсультує стосовно правильного використання вимірювачів та допоможе обрати вимірювач запиленості ціна на який Вас приємно здивує.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.