Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Медицина / Фармацевтика / Ветеринарія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Методи рефрактометрії дуже ефективно застосовують для прикладних задач в медицині та ветеринарії, зокрема, для проведення клінічних лабораторних досліджень параметрів сечі та плазми крові, їх питомої густини, визначення білка у сечі та плазмі крові.

Найкраще для таких задач підійдуть спеціально розроблені моделі рефрактометрів REF311- REF314. З їх допомогою можна проводити вимірювання питомої густини сечі та плазми крові, а також концентрацію загальної фракції білків сироватки крові та сечі. Вони відрізняються лише діапазоном вимірювань та роздільною здатністю. Всі моделі рефрактометрів оснащені системою автоматичної температурної компенсації в межах від 10 до 30 °С, що забезпечує точність отриманих результатів.

Основною перевагою рефрактометрів є простота в експлуатації та технічному обслуговуванні, швидкий результат. Для проведення досліджень потрібно просто нанести краплю досліджуваної рідини на призму і подивитись в окулярі, де знаходиться межа поділу світлої і темної ділянки. Шкала рефрактометрів для медицини має потрійне градуювання (показник заломлення, питома густина та концентрація білка), що дозволяє одночасно визначати кілька параметрів одного зразка. Ще однією перевагою є відсутність будь-яких елементів живлення чи електронних деталей – прилад повністю працює лише на оптичних ефектах.

Купити рефрактометри для медицини, ветеринарії та фармацевтичної промисловості Ви можете на сайті нашого маркету вимірювальної техніки. Такий рефрактометр неодмінно стане ефективним, надійним і затребуваним інструментом і в клінічній лабораторії і на виробництві.

Вгору