Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Рефрактометри для медицини/фармацевтики/ветеринарії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Методи рефрактометрії дуже ефективно застосовують для прикладних задач в медицині та ветеринарії, зокрема, для проведення клінічних лабораторних досліджень параметрів сечі та плазми крові, їх питомої густини, визначення білка у сечі та плазмі крові.

Найкраще для таких задач підійдуть спеціально розроблені моделі рефрактометрів REF311- REF314. З їх допомогою можна проводити вимірювання питомої густини сечі та плазми крові, а також концентрацію загальної фракції білків сироватки крові та сечі. Вони відрізняються лише діапазоном вимірювань та роздільною здатністю. Всі моделі рефрактометрів оснащені системою автоматичної температурної компенсації в межах від 10 до 30 °С, що забезпечує точність отриманих результатів.

Основною перевагою рефрактометрів є простота в експлуатації та технічному обслуговуванні, швидкий результат. Для проведення досліджень потрібно просто нанести краплю досліджуваної рідини на призму і подивитись в окулярі, де знаходиться межа поділу світлої і темної ділянки. Шкала рефрактометрів для медицини має потрійне градуювання (показник заломлення, питома густина та концентрація білка), що дозволяє одночасно визначати кілька параметрів одного зразка. Ще однією перевагою є відсутність будь-яких елементів живлення чи електронних деталей – прилад повністю працює лише на оптичних ефектах.

Купити рефрактометри для медицини, ветеринарії та фармацевтичної промисловості Ви можете на сайті нашого маркету вимірювальної техніки. Такий рефрактометр неодмінно стане ефективним, надійним і затребуваним інструментом і в клінічній лабораторії і на виробництві.

Рефрактометри для медицини/фармацевтики/ветеринарії

Рефрактометрія, що виконується за допомогою рефрактометрів, є одним з найпоширеніших методів ідентифікації хімічних сполук, визначення фізико-хімічних параметрів, структурного та кількісного аналізу речовини.

В основі роботи всіх існуючих моделей рефрактометрів лежить вимірювання показників заломлення світла, що залежать від щільності речовини. Наприклад, при розчиненні цукру щільність рідини підвищується, а разом з нею підвищується індекс рефракції. Для порівняння зазвичай використовують показники дистильованої води. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити рефрактометр в Україні за доступними цінами та з доставкою в будь-який регіон.

Класифікація та основні принципи роботи рефрактометрів

Принцип дії рефрактометра заснований на заломленні світлового променю на кордоні двох середовищ. Визначивши кут відхилення променю, можна обчислити його коефіцієнт заломлення. Найпростіші ручні рефрактометри складаються з заломлюючої призми і системи лінз. Заломлений промінь потрапляючи на певну ділянку шкали приладу, висвітлює її. За розміщенням кордону між світлими і темними ділянками шкали можна визначити оптичну щільність розчину.

Більшість ручних рефрактометрів для медицини та ветеринарії оснащені біметалевою пластиною, яка компенсує зміну температури і нівелює похибку при вимірюванні. Якщо функції автоматичної температурної компенсації немає, калібрування і вимірювання необхідно проводити при температурі повітря 20 °С. Рефрактометр медичний з автоматичною температурною компенсацією можна придбати в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Пристрій для вимірювання рефракції перед початком роботи необхідно правильно відкалібрувати. Для цього слід на призму нанести пару крапель очищеної (дистильованої) води. Вона потрібна для того, щоб виставити нульове значення. Відомо, що дистильована вода ніяк не впливає на заломлення світла в лінзі – вона дає нульовий коефіцієнт. Нульове значення встановлюють за допомогою калібрувального гвинта.

Коли значення 0,0 виставлено, необхідно очистити призму спеціальною серветкою. Після такої нескладної підготовки можна проводити дослідження – рефрактометр показник заломлення буде відображати дуже точно. Для аналізу рідини та речовин, щільність яких залежить від температури, в рефрактометрах передбачена автоматична температурна компенсація. Макет «SIMVOLT» пропонує купити медичний рефрактометр, а також інші види рефрактометрів у Києві по вулиці Академіка Заболотного 150, офіс 153.

Класифікація рефрактометрів в залежності від принципу дії:

  • пряме вимірювання кута заломлення світла на межі різних середовищ;
  • явище повного внутрішнього відображення;
  • метод інтерференції світла.

Області застосування рефрактометрів в медицині, фармацевтиці та ветеринарії

  • контроль концентрації і чистоти реагентів (кількості аскорбінової кислоти при виробництві вітаміну С);
  • контроль чистоти синтезованих ліків (і інших продуктів тонкого органічного синтезу);
  • аналіз якості ліків відповідно до стандартів фармакопеї, ГОСТів та внутрішніх стандартів;
  • аналіз тканинних рідин, секрету, екстракту, розчинів білків, якості реагентів;
  • аналіз біологічних рідин тварин.

Чому слід купити рефрактометр у Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT»

На сайті інтернет-маркету «SIMVOLT» Ви знайдете великий вибір рефрактометрів для різних цілей, а висококваліфіковані менеджери допоможуть підібрати модель, якщо Ви маєте сумніви.

Виробники, з якими співпрацює «SIMVOLT» – надійні та відомі у всьому світі та виробляють продукцію, що відповідає галузевим стандартам якості. Всі рефрактометри мають відповідні сертифікати та пройшли метрологічну перевірку.

Купити рефрактометр в Україні можна оформивши замовлення на нашому сайті в режимі он-лайн або у менеджерів за телефоном. Ми швидко обробляємо заявки і в мінімальні терміни відправляємо Ваше замовлення надійними перевізниками.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.