Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Детектори чадного газу (СО)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купуємо недорого детектори чадного газу

Купити газові детектори в широкому асортименті пропонує маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT. До числа найбільш небезпечних речовин відносять чадний газ, прилад для виявлення якого замовити можна зовсім недорого.

Купівля детектора чадного газу - правильне рішення

Монооксид вуглецю СО або по-простому - чадний газ - безбарвний газ, позбавлений запаху, який нічим не виявляє себе в приміщенні. Утворюється він у випадках, коли паливо (дрова, вугілля, рідке пальне) згоряє в повному обсязі. Чи не виявлений без спеціальних детекторів, він повільно отруює людини до тих пір, поки не вб'є. Особливо СО небезпечний для сплячих людей - через кілька годин настає летальний результат.

Детектор чадного газу, здатний виявити токсичну речовину, рекомендують встановлювати у всіх будинках з пічним опаленням і різними обігрівачами. Виникає монооксид вуглецю в наступних випадках:

  • якщо в зону горіння надходить мало кисню, необхідного для вогню;
  • якщо має місце погана тяга;
  • якщо занадто рано закрити заслінку печі;
  • якщо обладнання (піч, плита і т.д.) зіпсовано.

Небезпека отруєння чадним газом існує і на транспорті, якщо пошкоджена або засмічена вихлопна система (забита брудом, снігом, льодом).

З таким підступним противником втрачати пильність не можна, потрібно озброїтися, щоб дізнатися про його наближення заздалегідь. Найпростіше купити газовий детектор, здатний розпізнати чадний газ в навколишньому середовищі - датчик газів реагує на зміни концентрації повітря. Крім свого головного призначення - виявлення СО - пристрій допоможе запобігти пожежі, просигналізував вас про спалах проводки, електричних приладів, але не про появу диму.

Аналізатор газів, допущений до продажу в Україні, відповідає вимогам протипожежної безпеки. Встановлюють один такий пристрій на приміщення. Закінчивши монтажні роботи, варто уважно вивчити особливості функціонування датчика, навчитися відрізняти сигнал про небезпеку і сигнал про розрядку батареї, поломки. Якщо він постійно пищить, то він, можливо, вийшов з ладу. Рекомендована дія в такому випадку одна - викликати майстра або аварійну службу. Важливо забезпечити стале функціонування пристрою, регулярно міняти акумулятори.

Детектор СО і його різновиди

Між собою прилади відрізняються рядом технічних характеристик і параметрів, можливостями. Всі датчики СО можна розділити на три групи в залежності від конструкції і принципу роботи.

Напівпровідникові детектори на основі оксидів металів базуються на реакціях компонентів діоксиду олова або діоксиду рутенію, для чого чутливий елемент пристрою нагрівається до 250 ° С. Під впливом чадного газу кисень звільняється і в провіднику збільшується струм. При певному рівні електроструму датчик видає сигнал небезпеки, після якого варто відкрити вікна і покинути приміщення, не забувши перед тим викликати аварійну службу для ліквідації загрози.

Біометричні газоаналізатори виявляють СО за рахунок проходження інфрачервоних променів через мембрану. Такий детектор частіше інших типів видає помилковий сигнал, оскільки реагує на різні домішки в атмосфері.

Електрохімічні детектори чадного газу - найбільш досконалі. Вони вловлюють мінімальну концентрацію СО за рахунок посиленої платиново-кислотним елементом реакції між монооксидом вуглецем і киснем з повітря. Такий сенсор не потребує нагріванні і споживає дуже мало енергії.

Правильний монтаж датчика СО

Купивши стаціонарний датчик СО, варто правильно його встановити. Чадний газ рівномірно розподіляється по приміщенню, тому зовсім не потрібно монтувати детектор на стелі за принципом димового тестера. Ідеальне місце - на стіні вище 1,5 м від підлоги. Не варто кріпити прилад безпосередньо біля можливого джерела, достатньо, якщо вони будуть в одній кімнаті. Додаткові пристосування рекомендується встановити в сусідніх кімнатах - для перестраховки. Ні в якому разі не закривайте датчики шторами, килимом або іншим декором.

Час від часу рекомендується тестувати функціонування приладу за допомогою спеціального балончика з чадним газом, перевіряти заряд акумуляторів і чутність сигналу по всіх кімнатах, витирати пил. Обов'язково варто заповнювати запас спеціальної хімічної речовини, яка дозволяє визначити токсичні гази.

Якщо ви вирішили замовити портативний вимірювач якості повітря, то монтаж проводити не потрібно. Досить ретельно вивчити інструкцію з експлуатації і слідувати його розпорядженням. Резонно купувати відразу універсальне пристосування, здатне визначати не тільки СО, а й інші гази, наприклад, СО2 . Дуже корисними функціями стануть можливість визначення концентрації речовин, температури і вологості повітря, точки роси. Такий вимірювач обладнується великим дисплеєм, внутрішньою пам'яттю, можливістю калібрування, має високий клас точності, тому широко застосовується при лабораторно-дослідних роботах на різних об'єктах і системах.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує

Кожен газовий аналізатор на чадний газ має свою специфіку, особливості, тому вибирати пристрій краще разом з людиною, яка добре розбирається в даному питанні. Наприклад, можна звернутися до консультантів SIMVOLT, які знають все від А до Я про контрольно-вимірювальну техніку.

Не варто економити на безпеці, тому не купуйте найдешевші детектори чадного газу. Вибирайте оригінальну техніку від відомих брендів, які пропонуються недорого в нашому магазині - ціни найнижчі в Україні. В ідеалі придбати відразу декілька датчиків і постійно проводити моніторинг їх дієвості.

Доручіть монтаж пристрою співробітникам газової служби, якщо є така можливість.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.