Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тестери ультрафіолету (UV)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тестери ультрафіолету від SIMVOLT

У маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT представлені різні портативні прилади, які допомагають людині проводити моніторинг навколишнього середовища, стану промислових і житлових приміщень, контролювати хід технологічних процесів. Серед них особливе місце займають прилади для вимірювання освітленості, зокрема тестери ультрафіолету. Замовити їх в режимі онлайн за економічно обґрунтованою ціною може кожен відвідувач сайту.

Дволикий ультрафіолет або навіщо вимірювати УФ-випромінювання?

Сонячні промені, які надають шкірі гарний шоколадно-бронзовий відтінок, аж ніяк не безпечні. За уявною ласкавістю і теплом ховається невидима небезпека: випромінювання ультрафіолетового спектра сприяє розвитку онкологічних захворювань і інших недуг.

Однак УФ-випромінювання має місце не тільки на відкритому повітрі і не тільки природне походження. Даний вид променевої енергії виникає в результаті плавки металу в електропечах, електрозварювання, дії ртутно-кварцових ламп, в плазмових процесах. Джерела ультрафіолету широко застосовуються для профілактики дефіциту вітаміну D у робочих підземних шахт. У медицині, зокрема в фізіотерапії вони допомагають боротися з багатьма патологічними процесами.

Активність УФ-хвиль залежить від їх довжини:

 • при 0,20 - 0,28 мкм хвилі благотворно впливають на обмінні процеси в організмі, кровотворення, стан імунітета, сприяють виробленню вітаміну D;
 • при 0,28 -0,31 мкм випромінювання сильно впливає на шкіру;
 • при 0,31 - 0,4-мкм УФ-хвилі володіють слабкою біологічною дією.

Потужний і тривалий вплив ультрафіолетової радіації викликає ураження очей, слизових оболонок, дерматити, захворювання часто протікають в хронічних формах.

Тестери ультрафіолету і їх особливості

Тестери ультрафіолетового випромінювання являють собою невеликі прилади у вигляді невеликого брелка, браслета, наручного годинника. Це побутові пристрої, які мають велику похибку. Професійні портативні вимірювачі набагато більші за розмірами і масою, але їх точність значно вище. Такі пристрої застосовують на виробництві, де є необхідність суворо контролювати величину випромінювання. А їх корпус більш міцний, надійний.

Більшість тестерів УФ-випромінювання і сонячної радіації функціонують на основі методики порівняння інтенсивності фарбування тривимірного фотосенсора, який знаходиться в центрі приладу, з іншими чотирма секторами, які відображають певний ступінь потужності ультрафіолетового випромінювання. Такі тестери поміщають безпосередньо під прямі промені сонця і спостерігають зміну насиченості кольору сенсора або всього виробу (в залежності від моделі люксметра).

Сам чутливий елемент пофарбований в білий колір. Під впливом ультрафіолетових хвиль сенсор змінює своє забарвлення від блідо лілового при низькій інтенсивності випромінювання до темно фіолетового при високій його інтенсивності. Порівнюючи забарвлення чутливого елемента із зразками, можна визначити рівень інтенсивності UV.

Інтерпретація досліджень, проведених за допомогою контрольно-вимірювальної техніки даного виду виглядає наступним чином:

 • індекс ультрафіолетового випромінювання 1-2 вказує на низький рівень сонячної радіації;
 • 3-5 - на помірний;
 • показник 6-7 свідчить про високу потужність випромінювання;
 • 8-10 і більше - на дуже високий, навіть екстремальний рівень ультрафіолету.

Прилади для вимірювання освітленості і їх застосування

Люксметри для вимірювання потужності ультрафіолетового випромінювання широко використовуються в побуті. Кожна людина, яка веде активний спосіб життя і проводить багато часу на сонці, просто зобов'язана мати прилад в своєму арсеналі.

Професійні портативні тестери ультрафіолету застосовують:

 • для здійснення контролю інтенсивності сонячної радіації в навколишньому середовищі, на місцевості;
 • для тестування сонцезахисної продукції - окулярів, одягу, а також для їх правильного вибору;
 • для підбору засобів для шкіри із сонцезахисним фактором, який може бути від 1 до 50, що життєво важливо для людей з дуже світлою, проблемною і пігментованою шкірою;
 • для моніторингу рівня зношеності ламп в соляріях, фізіотерапевтичних кабінетах, медичних установах;
 • для здійснення санітарного, гігієнічного і технічного контролю, науково-лабораторних досліджень.
Сучасні вимірювачі ультрафіолету в інтернет-магазині SIMVOLT

Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT приготував великий вибір сучасних пристроїв для вимірювання потужності ультрафіолетового випромінювання. Прилади портативні і професійні, а тому відрізняються мінімальною похибкою і швидкодією, здатністю працювати в інтенсивному режимі, в складних умовах. Завдяки автономному живленню тестери УФ можна експлуатувати навіть далеко від електромережі.

Техніка, випущена на кращих заводах світу, легкі у використанні і вивченні, з нею просто працювати навіть новачкам. Для зручності прилад оснащується цифровим дисплеєм з підсвічуванням, куди виводяться дані дослідження. Залежно від моделі, люксметр може мати також світловий індикатор заряду батареї, функцію утримування результатів на екрані. Більшість пристроїв здатні вимірювати інтенсивність ультрафіолету від будь-яких джерел - природних і штучних.

В інтернет-магазині SIMVOLT представлена оригінальна техніка всесвітньо відомих брендів з офіційною гарантією, сертифікатами відповідності і сервісним обслуговуванням. Оскільки в Україні компанія представляє інтереси багатьох брендів офіційно, працює з виробниками, то саме вона порадує покупців кращими цінами в регіоні. Купити люксметри ультрафіолету можна з доставкою, а визначитися з вибором оптимальної моделі допоможе компетентна служба підтримки.

Вибирайте надійність, якість і доступність, вибирайте продукцію SIMVOLT!

Вгору