Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Ультразвукові ванни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ультразвукова ванна застосовується для делікатного ультразвукового чищення таких предметів, як ювелірні вироби, хірургічні інструменти, частини механізмів, надчутливі лінзи, інструменти, тощо. При очищенні використовують хімічні речовини у водному середовищі або просто воду та ультразвукові хвилі для видалення сторонніх частинок та забруднень. Кількість предметів, які можна очистити за допомогою ультразвукового пристрою величезна. Однак ваші речі повинні відповідати двом основним «вимогам відповідності», перш ніж ви зможете очистити їх за допомогою цього методу очищення. Ультразвуковий очищувач видаляє забруднення лише у рідкому середовищі, тому предмети, які ви збираєтеся чистити, повинні бути такими, щоб не пошкоджувалися зануренням. Деякі речі з цього списку можуть вас здивувати. Наприклад, більшість з нас з жахом відреагували б на ідею поєднання електроніки та води, але до тих пір, поки застосовуються відповідні техніки сушіння, ультразвуковий очищувач не тільки очистить електронні пристрої, але і очистить їх швидше та якісніше, ніж будь-який інший метод.

Друга основна вимога полягає в тому, що виріб має бути таким, який можна легко висушити. Це виключає предмети з абсорбуючими матеріалами, за винятком тих, які можна легко висушити за допомогою фену. Ви можете використовувати ультразвукову техніку очищення для видалення звичайного бруду, маслянистих хімікатів, жиру та осаду. Очистити необхідні речі в побуті, лабораторії та на виробництві допоможе ультразвукова ванна купити, яку краще в інтернет-маркеті SIMVOLT.

Ультразвукові ванни

Ультразвукове очищення видалить будь-що від звичайного бруду та осаду до маслянистих хімікатів, які можуть запобігти прилипанню фарб та інших покриттів до готової продукції. Сюди входять мастильні матеріали, жир, полірувальні суміші, оліфи, тощо. Одна з небагатьох речей, яку ультразвукове чищення не видалить — це спори та віруси. Якщо ви чистите медичні інструменти, вони потребують стерилізації після видалення інших забруднень у вашій ультразвуковій ванні.

В основі очищення за допомогою ультразвукових приладів лежить утворення мікро бульбашок. Змінні хвилі негативного та позитивного тиску створюють ці мікро бульбашки під час їх переміщення через водний розчин. Цей процес називається кавітацією, яка передбачає утворення мікро бульбашок (порожнини) у рідкому середовищі.

Прилади використовують посилені коливання від високочастотних перетворювачів — операція, подібна до дії гучномовця, але відбувається на більш високих частотах. Високочастотні звукові хвилі, як правило, в межах 20 — 400 кГц, надходять у рідке середовище (резервуар для розчину), який потім створює ці хвилі змінного тиску, що, у свою чергу, створює процеси кавітації. Бульбашки, які утворюються в цьому процесі, вибухають або руйнуються так само швидко, як і утворюються (мільйони разів за секунду), тим самим виробляючи велику енергію вакууму у вигляді тиску та тепла. Ця комбінація тиску, тепла та швидкості, з якою бульбашки рухаються, таким чином вибиває сміття, надаючи ультразвуковим очисникам свою чистячу силу та можливості. Очистити делікатні речі тепер не проблема, якщо ультразвукова ванна купити Україна.

Отже, коли ви кладете свої ювелірні вироби або брудний предмет у ультразвукову ванну, біля нього відбувається кавітація. Подія вибуху, що відбувається навколо ваших прикрас або брудного предмета, призведе до дії вакууму, створивши крихітну хвилю тиску (приблизно на одну десяту розміру бульбашки). Потім ці хвилі проникають глибоко в щілини вашого предмета, розбивають або витісняють бруд, масло та інші сторонні частинки на вашому виробі і обережно піднімають їх.

Все це робить ультразвукове чищення придатним для очищення частин ваших ювелірних виробів або інших предметів, до яких неможливо дістатися, коли йдеться про їх чищення вручну.

Ультразвукова ванна

Чому краще обирати прилади в SIMVOLT?

Маркет вимірювальних приладів https://simvolt.ua/ пропонує тільки якісну та перевірену продукцію від надійних виробників. Наша компанія також проводить гарантійне та після гарантійне обслуговування пристроїв у власному сервісному центрі.

Ви можете ознайомитися з приладами, отримати консультацію фахівців та ультразвукова ванна купити Київ по вулиці Академіка Заболотного 150.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.