Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Рефрактометри для МОР і емульсій

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рефрактометр для мастильно-охолоджуючих рідин (МОР) і різних емульсій

Рефрактометр - це контрольно-вимірювальна техніка , яка широко використовується в народному господарстві. Харчова, хімічна промисловість, машинобудування і транспорт, галузь охорони здоров'я, геологія, ювелірна справа, криміналістика, екологія - ось короткий перелік областей, де використовують прилад. Пристрій, що працює на основі оптичного явища рефракції, тобто світлозаломлювання, не є універсальним, це означає, що в залежності від призначення і сфери застосування використовують унікальний рефрактометр, проградуйований відповідно до покладених на нього завдань. Купити недорогі вимірювачі в асортименті пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Особливості рефрактометра для МОР

Якщо ви маєте справу з різними емульсіями і мастильно-охолоджуючими рідинами, то вам знадобитися рефрактометр, який виступає в якості універсального допоміжного засобу при визначенні концентрації водозмішуючих емульсій. Він дозволяє швидко і легко дізнатися шуканий параметр, не впливаючи на природний хід робочого процесу. Крім концентрації, вимірювач дозволяє визначити ступінь забрудненості субстанції сторонніми маслами та іншими речовинами (світлова смуга виходить розмитою).

Як і будь-який інший рефрактометр, рефрактометр для МОР і емульсій, працює за принципом визначення коефіцієнта світлозаломлювання. Світловий промінь пропускається крізь досліджуваний матеріал, заломлюється на його поверхні. Кут рефракції безпосередньо залежить від складу і кількості розчинених речовин. Співвідношення кута входження і кута заломлення і є коефіцієнтом заломлення. У деяких моделях він збігається з відсотком концентрації, тому користувачеві не знадобляться спеціальні перекладні таблиці.

Звичайний ручний рефрактометр МОР має просту будову. Він складається з планки денного світла, робочої призми, окуляра, каліброваного гвинта, також часто додається викрутка. Залежно від моделі та виробника, пристрій може мати і інші конструкційні елементи.

Перед використанням рефрактометра для мастильно-охолоджуючих рідин та емульсій призму ретельно очищають ганчіркою, злегка змоченою в дистильованій воді. Після закінчення робіт її також протирають. Ні в якому разі не варто опускати вимірювач в воду або будь-яку іншу рідину! Під час досліджень стежать, щоб калібрувальний гвинт не крутився.

Що робити, щоб рефрактометр завжди показував достовірні дані?

Рефрактометр, не залежно від моделі і градуювання шкали є оптичним інструментом, що вимагає акуратного використання і такого ж зберігання між застосуванням. Зберігати пристрій необхідно в сухому вигляді, тому завжди протирайте насухо м'якою тканиною не тільки вимірювальний прилад, але і світлову панель, інакше пристрій буде працювати некоректно, виникне затуманення. Не варто досліджувати рефрактометром рідини з абразивними частинками і агресивними речовинами, які можуть пошкодити покриття і поверхню призми.

Точність контрольно-вимірювальної техніки даного виду багато в чому визначається правильністю проведеного калібрування і регулярністю перенастроювання. Професійні рефрактометри калібрують перед кожним застосуванням або раз на тиждень, залежно від інтенсивності експлуатації. Якщо температура приміщення або навколишнього середовища змінюється на 3-4 градуси, то процедуру виконують повторно. Також в тому випадку бажано почекати півхвилини перед зчитуванням показань, щоб температури зрівнялися.

Де купити рефрактометр дешево?

Якщо вам необхідно купити рефрактометр для визначення концентрації емульсії і МОР, а також контрольно-вимірювальні прилади інших видів, заходите в маркет SIMVOLT. Тут представлений широкий вибір моделей вітчизняних і зарубіжних виробників, аксесуарів і комплектуючих до них. Вартує продукція недорого, але при цьому результати досліджень не поступатимуться лабораторному аналізу за допомогою габаритного і дорогого обладнання.

Всі вимірювальні прилади, представлені на вітринах, є професійними, тому є високоточними, наднадійними, довговічними, практичними, зручними в роботі, придатними для інтенсивної експлуатації. Це портативні оптичні рефрактометри оригінального виробництва. Їх справжність підтверджують сертифікати якості, також надається гарантія і сервісне обслуговування. До кожної одиниці товару додається інструкція на зрозумілій мові.

Замовити рефрактометр для визначення концентрації пропонується по самій низькій ціні в Україні і нехай вас це не бентежить. Якість товару чудова, а вартість низька тільки тому, що інтернет-магазин SIMVOLT безпосередньо співпрацює з виробником, здійснює прямі поставки. Також саме наша компанія є офіційним представником багатьох зарубіжних брендів в Україні, тому має ексклюзивні умови.

Наш сайт має простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому знайти потрібні вимірювачі буде легко. Якщо ж виникають труднощі з підбору оптимальної моделі, оформлення замовлення, то звертайтеся до наших менеджерів. Вони завжди доброзичливі і компетентні, ідеально знають товар і його можливості. Співробітники SIMVOLT можуть також під замовлення виконати переградуювання рефрактометра відповідно до ваших вимог, відкалібрувати техніку.

Доставка рефрактометра виконується в усі регіони України надійною транспортною компанією, яка дбайливо ставиться до крихкого обладнання і ретельно упаковує його перед відправкою.

Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT - номер один в Україні, не дарма нас вибирають провідні компанії країни. Звертайтеся до нас і ви, щоб знайти оптимальну модель рефрактометра і при цьому зберегти свої фінанси.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.