Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Блискоміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блискоміри (глосметри)

Блиск або глянець – це здатність поверхонь відбивати світло не розсіюючи його. Для того щоб забезпечити високу якість продукції, необхідно оцінювати зовнішній вигляд покриття за об'єктивними критеріями вимірювання. Визначення точних характеристик зовнішнього вигляду покриття дає можливість контролювати та підвищувати його якість, а також оптимізувати процес виробництва.

Блиск покриття, як і колір, безпосередньо залежить від властивостей і якості самого покриття, а також від режиму його затвердіння. Наприклад, у незатверділого покриття блиск буде завищений, а при перевищенні норм затвердіння коефіцієнт блиску значно зменшується. Вимірювання блиску необхідно, щоб відслідковувати рівномірність, однорідність та сумісність покриття, контролювати стан та зношування будь-якого блискучого захисного покриття. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує блискомір купити в Києві по вулиці Академіка Заболотного 150, офіс 153.

Як правильно вибрати глосметр?

Щоб правильно вибрати блискомір Вам потрібно буде оцінити характеристики поверхні, яку Ви хочете протестувати: глянсова, слабко глянсова, або матова. Ви також повинні взяти до уваги тип матеріалу, який буде перевірятися глосметром.

Блискомір вимірює одиниці блиску пофарбованих, покритих і блискучих поверхонь, як правило, під кутом відбиття 20, 60 і 80 градусів. При виборі правильного кута для вимірювання блиску важливо враховувати діапазон глянцю поверхні.

Ступінь блиску різних покриттів і матеріалів варіюється від матового до дзеркального. Залежно від рівня блиску застосовуються блискоміри, які проводять вимірювання під певним кутом:

  • 20° – для поверхонь з дзеркальним блиском (пофарбований метал);
  • 45 ° – для середньо і сильно блискучих поверхонь (а також по ГОСТ 896-69);
  • 60° – для середнього рівня блиску (пластики і полімери по ISO 2813);
  • 75° – для слабо блискучих поверхонь (вініл, полімерні плівки тощо);
  • 85° – для тестування поверхонь з дуже низьким ступенем глянцю (папір, фактурний пластик, лаки soft touch).

Блискоміри можна використовувати на гладких, оброблених або необроблених поверхнях, таких як камінь, дерево, ламінат, підлоги, тощо. Таким чином, глосметр є універсальним вимірювальним інструментом, що використовується в різних практичних застосуваннях. На нашому сайті https://simvolt.ua/ Ви можете придбати блискомір ціна на який суттєво нижча, ніж в інших інтернет магазинах.

Особливості роботи вимірювачів блиску

При роботі з глосметром все, що потрібно зробити– це тримати легку зондувальну головку, яка адаптується до кута падіння (20°, 60°, 85°), на поверхні, що оцінюється. Блискомір використовує метод вимірювання для визначення інтенсивності світла, відбитого від тестованої поверхні.

Значення вимірювань, визначені цим методом за допомогою тестера блиску під фіксованим кутом падіння відображаються на цифровому РК-дисплеї. Для забезпечення високої точності результатів вимірювання зондувальна головка глосметру обов’язково повинна бути відкалібрована.

Ціна блискоміра залежить від кількості кутів падіння, на яких можна вимірювати блиск, діапазону вимірювань, комунікаційних і статистичних можливостей приладу.

Де купити блискомір?

Асортимент нашого інтернет-магазину вимірювальних приладів – це офіційний, сертифікований товар з гарантією від виробника. Але навіть якісним приладам іноді потрібен ремонт або заміна окремих деталей. У такій ситуації Вам допоможе сервісний центр «SIMVOLT», який здійснює гарантійне та постгарантійне обслуговування приладів. Вся продукція сертифікована та поставляється з інструкціями українською мовою.

Кваліфікований персонал маркету надасть консультацію стосовно товару, умов його застосування та допоможе оформити замовлення. Купити блискомір в Україні за конкурентними цінами та з доставкою в регіони найкраще на сайті https://simvolt.ua/.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.