Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Стетоскопи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Механічні стетоскопи – це пристрої, які використовуються для виявлення автомобільних, механічних та інших типів машинних проблем. Хоча це звучить розпливчасто, багато типів механічних, вакуумних, повітряних та інших типів проблем викликають певний шум. Можливо, це тертя або шипіння, коли повітря входить або виходить із труби. Незвичайні шуми та звуки іноді можуть бути використані для діагностики та виявлення проблеми. В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ можна механіка стетоскоп купити від надійного виробника Walcom.

Але складні та зазвичай шумні системи, такі як моторний відсік, можуть ускладнювати визначення місця, звідки може надходити незвичайний звук. Механічний стетоскоп — це прилад, який потенційно може спростити пошук несправностей.

Такі стетоскопи зазвичай постачаються з основним навушником, попередньо прикріпленою трубкою, рупором для посилення звуку на широкій площі та довшим зондом у формі стрижня для проникнення у тісне місце. Ви маєте бути дуже обережним при використанні пристрою з рухомими частинами механізмів.

Стетоскопи

Стетоскопи досить ефективні при використанні, вони можуть заощадити вам години діагностичної роботи, оскільки ви працюєте за процесом усунення, щоб відстежити проблему. Хоча ці пристрої називають механічними стетоскопами, вони можуть бути корисними не тільки для діагностики автомобілів і двигунів. Можливо, у вас є частина машини чи обладнання, яке видає пищання чи скрип, який ви не можете визначити. Або звук тертя, коли всі підшипники повинні бути гладкими, як масло. Стетоскоп дуже корисним для виявлення проблем із несправним вентилятором, трущимся валом, лінійним підшипником ковзання, який потребував мастила в дуже жорсткому механічному збирані, невеликий витік повітряного шлангу та джерело втрати вакууму в певних частинах механізму. Якщо є проблема, яка створює шум, механічний стетоскоп може допомогти вам її відстежити. Для професійного або побутового використання ви можете купити стетоскоп механіка в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Стетоскоп механіка дуже схожий на стетоскоп лікаря. Замість того, щоб використовуватися для дослідження внутрішніх шумів або дихання пацієнта, стетоскоп механіка використовується для прослуховування та відстеження шумів, виявлених у двигуні. Як правило, виготовлений із хромованої сталі, з ПВХ або полівінілхлоридом, шлангами та гумовими навушниками, він може стати в нагоді як професійному механіку, так і любителю.

Можливість почути деталі двигуна, які потребують регулювання або заміни, наприклад, шліфуючі шарикопідшипники або стукіт підйомника, може допомогти механіку виявити проблеми та відремонтувати автомобіль набагато ефективніше. Внутрішні шуми двигуна може бути досить важко почути лише людським вухом. Стетоскоп механіка має чутливі навушники, які вловлюють найменшу вібрацію клапана.

Стетоскопи для механіків можуть допомогти перевірити різні деталі автомобіля, включаючи трансмісію, роздавальну коробку, механізм клапанів, задню вісь і сам двигун. За допомогою цього пристрою можна знайти навіть проблеми на інформаційній панелі. Зношені шестерні або несправність водяного насоса, які інакше може бути складно визначити, часто можна швидко знайти за допомогою стетоскопа, що робить усунення несправностей машини набагато легшим завданням. В інтернет магазині https://simvolt.ua/ ви можете обрати стетоскоп ціна на який вас повністю влаштує.

Відстеження витоків, які важко знайти, є ще однією функцією стетоскопа механіка. Прилад насправді може допомогти механіку почути витік, не побачивши його, як, наприклад, у випадку пошкодженої прокладки головки. Слідкуючи за звуком пари, газу, потоку води або масла, можна легко виявити проблеми, що дозволить механіку вчасно діагностувати та розпочати ремонт. У цьому світлі стетоскоп механіка також виявляється корисним для перевірки вакууму та тиску в транспортному засобі, а також для синхронізації кількох карбюраторів для оптимальної потужності та функціонування.

Механічні стетоскопи

Масив різних спеціальних кінців може використовуватися для різних автомобільних функцій. Голчастий зонд, наприклад, можна використовувати для ізоляції шумів, які важко знайти, а також для пошуку менших обмежених ділянок, тоді як гумова труба може посилити звук і зробити його гучнішим. Коротші адаптери можна використовувати для огляду більшої площі автомобіля.

В офісі компанії SIMVOLT ви можете ознайомитися з пристроями, отримати консультацію менеджерів стосовно їх застосування та придбати необхідний пристрій або ви можете замовити стетоскоп на нашому сайті https://simvolt.ua/.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.