Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тестери електричного обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Професійні електрики використовують різноманітні тестери електричного обладнання для перевірки широкого спектра електричних функцій у житлових та комерційних електропроводках, а власникам будинків також стануть у нагоді деякі з цих приладів. Якщо ви навчитесь ідентифікувати ці пристрої, зрозумієте їх функції та навчитесь їх використовувати — це значно розширить ваш досвід у роботі з електропроводкою та електричним обладнанням.

Деякі тестери — це багатофункціональні пристрої, які можуть виконувати більшість, якщо не всі, загальні вимірювання щодо випробувань електричного обладнання, а інші — однофункціональні пристрої, які можуть перевіряти лише один параметр. Різні електричні тестери можна використовувати для перевірки рівнів напруги в ланцюгах змінного та постійного струму, для перевірки сили струму, безперервності, короткого замикання та розриву ланцюгів, полярності тощо. Розглянемо деякі прилади для тестування електричного обладнання:

Тестери електричного обладнання

  •   Безконтактні тестери напруги — це, мабуть, найбезпечніші тестери, і вони, безумовно, найпростіші у використанні. Безконтактний тестер дозволяє перевіряти наявність напруги в проводах або пристроях без дотику до проводів або частин обладнання. Пристрій схожий на міні-паличку з невеликим наконечником на кінці, який реагує на напругу в електропроводках, розетках, автоматичних вимикачах, шнурах ламп тощо. Ви можете отримати показання, просто вставивши кінчик тестера в розетку або навіть торкнувшись зовнішньої сторони дроту або електричного кабелю. Прилад працює від батареї для живлення, і більшість моделей інформують вас про наявність напруги червоним світлом на кінчику тестера або звуковим сигналом. Найпростіші з цих пристроїв надають інформацію "On-Off", яка вказує лише на наявність напруги або її відсутність. Для проведення безпечних вимірювань тестери електричного обладнання купити необхідно в інтернет-магазині SIMVOLT.
  •   Вхідні аналізатори ланцюгів — це недорогі, прості у використанні тестери, які можуть багато розповісти про функції електричного кола, коли ви підключаєте його до розетки. Ці тестери призначені для перевірки звичайних електричних розеток, але тільки заземлених розеток. Вбудовані ланцюгові аналізатори мають три неонові вогні, які світяться різними кольорами вказуючи на конкретні результати вимірювань. Наклейка діаграми на тестері допомагає вам інтерпретувати світлову індикацію. Різні комбінації світла означають правильно підключену розетку, розетку із зворотним проводом, обрив ланцюга, а також наявність або відсутність заземлення. У ланцюгових аналізаторах немає батарей живлення — вони просто підключаються до розетки для виконання тестування. Для роботи тестера розетка повинна мати живлення.
  •   Тестер безперервності — це пристрій, який живиться від батарей і має датчик на одному кінці і шнур з затискачем-алігатором на іншому кінці. Якщо ви торкаєтесь обома кінцями разом, ви замикаєте ланцюг, і на корпусі тестера загоряється світло, що вказує на цілісність ланцюга. На відміну від інших тестерів, тестер безперервності завжди використовується, коли ланцюг вимкнений або при підключенні проводки або пристроїв, які відключені від живлення. Використання тестера безперервності на електропроводці, що несе напругу, може бути дуже небезпечним.
  •   Мультиметри є найбільш універсальним з електричних тестерів, і, як зрозуміло з назви, вони здатні виконувати безліч різних функцій тестування. Усі професійні електрики володіють одним із цих приладів. Більшість мультиметрів може забезпечити точні показники опору, змінної та постійної напруги, безперервності, ємності та частоти. Якщо ви навчитесь користуватися всіма його функціями, мультиметр може надати практично всю інформацію та замінить багато пристроїв. В маркеті вимірювальних приладів https://simvolt.ua/ ви можете придбати якісні мультиметри та тестери електричного обладнання ціна на які вас приємно здивує.
  •   Тестери електромагнітної напруги також є багатофункціональними тестерами, але вони дещо простіші у використанні, ніж мультиметри. Доступні як аналогові, так і цифрові моделі. Прилади здатні перевіряти як напругу, так і полярність. Електрики часто використовують їх, оскільки вони можуть перевіряти напругу змінного та постійного струму в діапазоні від 100 до 600 В. Електромагнітні тестери мають два дроти, кожен із зондом, що виходять з нижньої частини тестера. Електромагнітні тестери не використовують батареї для живлення, тому вони завжди готові до проведення випробувань. Прилад повідомляє про наявність напруги звуком або вібрацією — чим сильніший звук або виражена вібрація, тим вище рівень напруги.

Тестер електричного обладнання купити

Де кращий вибір тестерів електричного обладнання?

В інтернет-маркеті SIMVOLT ви знайдете безліч пристроїв для тестування електричного обладнання з різними функціями: вимірювання довжини кабелю, виявлення PoE, перевірка помилок кабелю, сканування PoE коммутатора, трасування (пошук) кабелю, вимірювання частоти, вимірювання напруги, тощо.

Наш кваліфікований персонал проконсультує стосовно застосування та правильної роботи пристроїв та допоможе тестери електричного обладнання купити Україна.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.