Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тести для води і басейнів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ви коли-небудь замислювалися, наскільки безпечна вода, яку ми використовуємо для побутових потреб та п’ємо? Вода необхідна для життя, а доступ до чистої питної води — це те, що людство повинно мати. На жаль, це не завжди так. Якщо Вас хвилює або просто цікавить питання про те, як визначити якість питної води, маркет вимірювальних приладів SIMVOLT допоможе дізнатися, які тести для води найкраще підходять.

Звісно існує певний стандарт якості питної води, якого повинні притримуватися всі постачальники, однак законодавче регулювання не є ідеальним і цим дуже часто користуються. Застарілі водопровідні труби можуть містити мідь, свинець або інші забруднення. Вода з джерела або свердловини може містити нітрати та нітрити (стоки добрив), пестициди, відходи тваринного господарства тощо.

Можливо, Ви не зможете побачити ці забруднення, але Ви можете легко перевірити їх за допомогою наборів для тестування води. Інтернет-магазин https://simvolt.ua/ пропонує купити тести для води і не гадати чи забруднена ваша вода чи ні, а точно знати.

Тести для води і басейнів

Чи виявляють набори для тестування води проблеми з якістю води?

Більшість домашніх тестових наборів використовують спеціальні хімічні смужки, щоб забезпечити швидке виявлення ознак значних небезпек, включаючи свинець, деякі хімікати, пестициди та бактерії. Зазвичай вони не пояснюють, скільки певної речовини може бути у воді. Однак, ці смужки забезпечують хороший початок і можуть бути доповнені подальшими лабораторними дослідженнями, якщо є для цього показання.

Набори добре справляються з вимірюванням наступних параметрів: жорсткість, вільний та загальний хлор, свинець, рівень pH, кількість нітритів та нітратів, лужність, мідь, залізо, коліформні бактерії (Coliform), кишкова паличка (E. Coli), хлорамін, аміак, бром, амоній, пестициди, пероксид, фосфати, мастило тощо.

Як часто потрібно використовувати тест смужки для води?

Оскільки якість води може змінюватися з часом, рекомендовано щорічно перевіряти муніципальну воду. Людям, які користуються водою з колодязя або свердловини необхідно частіше проводити тестування, оскільки підземні води піддаються підвищеному ризику зараження бактеріями.

Набори для тестування води для домашнього використання

Існує багато наборів для тестування води, які допоможуть вам визначити якість води. Більш складні набори вимагають відправлення зразків у лабораторію для отримання повного звіту про забруднювачів води. Базове тестування можна зробити за допомогою домашнього набору, який не вимагає від вас надсилати зразки до лабораторії та чекати результатів. Деякі набори для тестування води оцінюють лише свинець, бактерії або обмежений набір поширених забруднювачів. Зазвичай вони дешевші, ніж набори, які включають більш широке тестування.

Оскільки споживачі шукають впевненості щодо якості води, набори для тестування можуть забезпечити досить недорогий і швидкий варіант для попереднього дослідження.

Тест смужки для басейну — це швидкий і простий тест, який може виявити 7 різних забруднювачів, включаючи: вільний та загальний хлор, бром, лужність, рівень pH, загальну твердість, ціанурову кислоту. Вже за декілька секунд Ви отримаєте точний та надійний результат вимірювання.

Тестові смужки для аналізу питної води допоможуть контролювати кількість вільного та загального хлору, рівень pH, жорсткість води, кількість нітритів та нітратів в мережах водопостачання, колодязях і свердловинах.

Що можна зробити, якщо Ви виявили проблеми з якістю води?

Якщо ви виявили проблеми з питною водою, у вас є кілька варіантів, які не потребують капітальної заміни старих труб. Усунути проблеми можна досить просто, придбавши якісні сертифіковані фільтри для води, які захищають від свинцю та інших забруднень. Просто переконайтеся, що обраний вами фільтр призначений для блокування забруднень у вашому джерелі води. Інші, більш дорогі кроки можуть включати використання тільки бутильованої води. Найкращим рішенням для систематичного контролю параметрів води — це тест смужки для визначення ph води купити в інтернет-маркеті SIMVOLT.

Тест набори для води

Де найкращий вибір тестів для води і басейнів?

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує тільки високоякісні тести від відомих виробників Johnson Test Papers, LaMotte, UKRHIM, YOCHEM для визначення різних параметрів води.

Менеджери компанії нададуть професійну консультацію стосовно правильного використання і зберігання тестів та допоможуть підібрати індикаторні смужки на pH, які будуть відповідати Вашим потребам.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.