Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Іонізатори питної води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Жива і мертва вода. Прилад для іонізації води 

Іонізатор води – це побутовий прилад для іонізації води, який має унікальні властивості виробляти воду із заданими параметрами водневого показника (рН) та окисно-відновного потенціалу. Після проходження через систему тонкого очищення та систему мембранного електролізу звичайна водопровідна вода перетворюється на рідину двох типів – кислотну і лужну.

Принцип роботи лужного іонізатора води ґрунтується на процесі електролізу, що проходить в камері мембранного електролізера. Під дією електричного струму іони, що містяться у воді (а це іони металів, сполуки заліза, гідрокарбонати, хлориди, сульфіти, в залежності від мінерального складу води), починають рухатись до відповідних електродів, а мембрана запобігає перемішуванню рідин в катодному та анодному просторі. 

Властивості кислотної і лужної води абсолютно відрізняються, недаремно її називають жива і мертва вода, прилад продукує її одночасно. Вважається, що регулярно вживаючи лужну воду (католіт, жива вода), можна суттєво покращити стан свого здоров’я, омолодити організм, очистити від шлаків, вивести вільні радикали. Тоді як кислотну воду вживати категорично не можна. Кислотна вода (аноліт) має антисептичні властивості і може з успіхом використовуватися для дезінфекції, для покращення загоювання ран, як місцевий антибіотик широкого спектра дії. Усе це Ви можете отримати у себе вдома зі звичайним побутовим іонізатором води, купити який можна в нашому маркеті. 

Іонізатор води Iontech. Ціна та характеристика

Одними з найкращих побутових іонізаторів води є лужні іонізатори води Iontech. Високоякісні конструктивні матеріали – платинові електроди, керамічна мембрана, продуманий дизайн, зручність у керуванні – усі необхідні параметри задаються одним дотиком на відповідну клавішу. На великому екрані відображаються основні налаштування – рівень рН та ОВП, а також такі параметри, як швидкість потоку води, ресурс фільтра та ін. Не менш важливим є і використання автоматичної системи очистки, оскільки це дає змогу суттєво продовжити термін служби електродів та забезпечує високу якість води на виході з іонізатора водиЦіна повністю виправдовує якість!

Купити прилад для іонізації води Ви можете з різними технічними характеристиками. Це може бути система з трьома чи п’ятьма електродами, від чого залежить діапазон отриманої кислотності води. Також Ви можете купити електролізер води зі зручним для Вас дизайном – з кнопками, розміщеними в горизонтальній чи вертикальній площині.

Навіть недорогий іонізатор води дуже легко встановлюється в зручному місці на кухонній мийці. Для цього жодних додаткових комплектуючих, шлангів чи деталей не потрібно ні шукати, ні купити. Електролізер води повністю укомплектований всім необхідним для монтажу і кріплення на кухні. 

Купити електролізер води

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT є офіційним представником компанії Iontech в Україні і якщо іонізатор води купити у нас, то як приємний бонус Ви отримаєте повну гарантію та професійне технічне обслуговування. Наші фахівці допоможуть Вам визначитися з необхідною моделлю та нададуть усі необхідні консультації. 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.