Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Солоність води / Акваріумістика

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рефрактометри моделей REF 201/211, REF 202/212, REF 203/213  розроблені спеціально для вимірювання концентрації солі в акваріумах, водоймах рибних господарств, в басейнах, а також для приготування технологічних розчинів у харчовій промисловості, та для інших задач.

На відміну від солеміра, який для визначення концентрації солі вимірює електропровідність розчину, рефрактометр працює на оптичних ефектах. Показник заломлення розчину залежить від його концентрації, що відображається в положенні межі поділу між світлою і темною ділянками в полі зору окуляра. В залежності від того, в яких одиницях проградуйована шкала, результат отримаємо у відсотках, або проміле (Проміле - тисячна частка якої-небудь величини. Позначається символом ‰. 1 ‰ = 10-3 = 0,001 = 0,1%)

Рефрактометри надзвичайно прості у використанні, надійні і функціональні прилади. Купити рефрактометр для визначення концентрації солі у водних розчинах Ви можете на сайті маркету вимірювальних приладів Simvolt. Наш маркет пропонує лише прилади світових лідерів з виробництва вимірювальної техніки, тому Ви безперечно можете бути впевнені у високій якості обладнання, придбаного у нас. Крім того, у нас найбільш демократичні ціни на рефрактометри різних моделей.

Вгору