Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Рефрактометри для контролю і моніторингу параметрів солоності води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рефрактометри моделей REF 201/211, REF 202/212, REF 203/213  розроблені спеціально для вимірювання концентрації солі в акваріумах, водоймах рибних господарств, в басейнах, а також для приготування технологічних розчинів у харчовій промисловості, та для інших задач.

На відміну від солеміра, який для визначення концентрації солі вимірює електропровідність розчину, рефрактометр працює на оптичних ефектах. Показник заломлення розчину залежить від його концентрації, що відображається в положенні межі поділу між світлою і темною ділянками в полі зору окуляра. В залежності від того, в яких одиницях проградуйована шкала, результат отримаємо у відсотках, або проміле (Проміле - тисячна частка якої-небудь величини. Позначається символом ‰. 1 ‰ = 10-3 = 0,001 = 0,1%)

Рефрактометри надзвичайно прості у використанні, надійні і функціональні прилади. Купити рефрактометр для визначення концентрації солі у водних розчинах Ви можете на сайті маркету вимірювальних приладів Simvolt. Наш маркет пропонує лише прилади світових лідерів з виробництва вимірювальної техніки, тому Ви безперечно можете бути впевнені у високій якості обладнання, придбаного у нас. Крім того, у нас найбільш демократичні ціни на рефрактометри різних моделей.

Солоність води/Акваріумістика. Рефрактометри для контролю і моніторингу параметрів солоності води

Жителі морського акваріума можуть існувати в дуже вузькому діапазоні значень температури і солоності. Вихід значень за рамки цього діапазону призведе до неминучих хвороб і навіть загибелі «мешканців» морського акваріума. Тому особливу увагу акваріумісти приділяють підтримці температури і солоності води в оптимальних межах. Незмінним помічником в акваріумістиці є рефрактометр. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити рефрактометр для контролю та моніторингу параметрів солоності води.

Навіщо необхідно контролювати солоність води в акваріумах?

Солоність відіграє важливу роль при створенні в акваріумах природного середовища. Для цього в водопровідну або очищену зворотним осмосом воду вносять вже готові спеціальні сольові суміші. Необхідний показник солоності контролюють за допомогою рефрактометра. Це необхідно робити також при кожному додаванні та заміні води. Стежити за солоністю створеної морської води дуже важливо, тому що від цього залежить життєдіяльність морських мешканців.

Крім, того при випаровуванні води в акваріумі, концентрація солоності збільшується, так як іони солі присутні у воді. Тому необхідно кожен раз поповнювати вологу, що випарувалася в акваріумі. Для вирощування коралових рифів, важливо стежити за солоністю протягом дня, так як будь-які відхилення згубно впливають. Рефрактометр для морського акваріума купити пропонує інтернет маркет https://simvolt.ua/

Як правило, більшість риб витримує перепад в рівні солі в межах 2–3 %, але за акваріумом потрібно ретельно стежити. Підвищення солоності в створеній морській воді до приблизно 37–39 %, також є згубною. Щоб зменшити коливання солоності, необхідно кожен день доливати воду до певної позначки, маленькими частинами.

Застосування рефрактометра для контролю параметрів солоності води

Рефрактометр – один з найточніших приладів для вимірювання солоності води. Прилад дуже зручний в користуванні: для виміру достатньо кількох крапель води. Існують моделі з автоматичною компенсацією різниці температури. Рефрактометр для акваріума вимагає попереднього калібрування, для якого необхідно використовувати дистильовану воду або спеціальний розчин.

За допомогою рефрактометра можна найточніше встановити концентрацію солей в розчині, навіть якщо вона дуже мала. Він застосовується не тільки для морських акваріумів, а й для прісноводних акваріумів в яких знаходиться значно менше солей. Принцип роботи приладу заснований на явищі рефракції – заломлення світла водою, ступінь якого залежить від вмісту солі в розчині.

Високоточний рефрактометр для вимірювання солі в рідині Ви знайдете в нашому маркеті «SIMVOLT».

Вимірювач дуже простий у використанні. Лінія з блакитними і білими відмітками – це солоність (концентрація солі у воді). Для вимірювання прилад використовує навколишнє освітлення, це означає, що йому не потрібне додаткове джерело живлення (батарейки, акумулятори, тощо).

Особливості вимірювання рефрактометра

  1. Відкрийте захисну кришку приладу та очистіть поверхню призми м'якою тканиною, після чого нанесіть 1-2 краплі рідини. Закрийте захисну кришку пристрою та легенько натисніть на неї, щоб зразок рівномірно розтікся.
  2. Передню частину рефрактометра необхідно направити на світло і обертати регулювальне кільце до чіткого відображення перетину синьої та білої зони, що і буде результатом вимірювання.
  3. Після проведення досліджень обов’язково протріть вологою тканиною поверхні призми та захисної кришки рефрактометра.

Де найкраще купити рефрактометр для вимірювання солоності води та рідини

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує великий асортимент рефрактометрів для будь-якого застосування. Вся продукція має сертифікати якості, інструкції українською мовою та підлягає гарантійному обслуговуванню.

Менеджери компанії допоможуть з вибором моделі пристрою, нададуть технічну підтримку (по телефону або в режимі он-лайн) та оформлять замовлення. Купити рефрактометр найкраще в інтернет-маркеті «SIMVOLT».

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.