Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Осциллографи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мультиметр осцилограф

Осцилографом називають прилад, який використовують для дослідження тимчасових і амплітудних параметрів електричного сигналу. За допомогою такого приладу можна отримати інформацію в найбільш зручній для сприйняття формі. Мультиметр-осцилограф призначений для візуалізації, вимірювання та реєстрації амплітудних, часових та інших параметрів електричних сигналів в електронних та електричних ланцюгах, а також для аналізу інших фізичних величин, які можуть бути перетворені в електричний сигнал.

Класифікація осцилографів

Осцилографи класифікують за способом обробки сигналу:

  • аналоговий;
  • цифровий;
  • аналогово-цифровий;
  • мультиметр-осцилограф.

За кількістю сигналів, які можуть аналізуватися одночасно, прилади бувають:

  • двоканальні;
  • багатоканальні прилади.

За особливостями застосування:

  • універсальні;
  • швидкісні;
  • запам'ятовують;
  • спеціальні.

Залежно від точності вимірювання досліджуваних параметрів мультиметри-осцилографи діляться на чотири класи точності. Можлива класифікація за іншими параметрами. Якщо Ви вирішили купити осцилограф цифровий, то в першу чергу потрібно звернути увагу на параметри, що характеризують його роботу. Адже чим краще, тим вище ціна осцилографа, але не завжди! У SIMVOLT ви можете навіть найкращий осцилограф купити недорого.

Для яких цілей застосовують мультиметр-осцилограф

Придбати мультиметр-осцилограф слід тим, хто займається проектними роботами, займається ремонтом або виробництвом електронного обладнання. Прилад використовують практично всі, починаючи від майстрів, які ремонтують побутову техніку, і до інженерів, фізиків-ядерників. У нашому сучасному світі хорошого фахівця важливо мати завжди під рукою найкраще обладнання. Яке здатне точно і швидко вирішити всі завдання пов'язані з виміром. Для таких людей мультиметр-осцилограф стане просто незамінним помічником. Цифрові прилади мають в своєму арсеналі функції, які раніше були недоступні. Наприклад, вловлюють складні форми сигналів, виконують математичний аналіз.

Сучасні цифрові мультиметри-осцилографи

У порівнянні з аналоговими, цифрові осцилографи мають набагато ширші можливості завдяки перетворенню вхідного сигналу в цифровий. Як результат - маємо високу частоту дискретизації (кількість вибірок в секунду), якісне стійке зображення на дисплеї, збереження результатів, можливість використання рідкокристалічних дисплеїв, що дозволяє виводити різну додаткову інформацію і організувати зрозуміле меню для управління цифровим осцилографом.

Сучасні цифрові технології дозволили створити портативні компактні моделі осцилографів, що за своїми технічними характеристиками і функціональними можливостями не поступаються стаціонарним моделям, проте мають істотні переваги - вони легкі, енергозберігаючі, з автономним живленням. Можуть бути застосовані в різних галузях господарства, виробництва, наукових завдань, навіть в польових умовах. В асортименті маркету SIMVOLT також є і стаціонарні професійні цифрові осцилографи.

Де купити осцилограф цифровий?

Купити осцилографи цифрові, портативні і стаціонарні моделі Ви зможете в нашому маркеті. Тут представлені прилади відомого світового виробника Uni-T, зокрема модель UTD-1025C. Це двоканальний осцилограф з функціями мультиметра і можливістю перевірки діодів і прозвона ланцюга. Є можливість підключення зовнішніх запам'ятовуючих носіїв через USB порт.

У нашому маркеті представлена також модель стаціонарного осцилографа з усіма додатковими можливостями мультиметра, подвійним рядком, з широкою смугою пропускання порядку 200МГц. Сучасне програмне забезпечення полегшить Вам процес обробки і візуалізації досліджуваних величин, зробить його більш зручним і функціональним. Наші професійні консультанти допоможуть Вам підібрати і купити осцилограф цифровий під Ваші завдання і потреби, ознайомлять з особливостями експлуатації, нададуть гарантію від виробника і технічну підтримку.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.