Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Магнітометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Магнітометр - прилад для контролю магнітного поля

Магнітометр - прилад, який визначає характеристики магнітного поля і магнітні властивості речовини. Основними параметрами, що визначають ці характеристики, є напруженість магнітного поля, а також магнітна індукція. Остання є векторною величиною, тому важливе значення має її напрямок. Саме магнітна індукція визначає силовий вплив магнітного поля в кожній точці простору.
Магнітне поле має свої особливості. На відміну від електричних, магнітних зарядів в природі не існує, а елементарною частинкою, яка може створювати магнітне поле, є магнітний диполь. Магнітне поле утворюється навколо провідника зі струмом, також його утворює змінне електричне поле, воно є складовою частиною електромагнітного поля.
У сучасному світі, за умови широкого використання магнітних носіїв, накопичувачів, вимірювання параметрів магнітного поля набуває стратегічного значення для контролю стабільності роботи всіх електронних пристроїв. Важко переоцінити також його вплив на природу в цілому, а також на людину та її самопочуття зокрема.
Магнітометри і датчики магнітного поля знайшли найрізноманітніше застосування: в навігації, для пошукових задач геофізики, археології, на виробництві для контролю роботи обладнання, продукції, а також для побутових задач. Тому, перш ніж купити магнітометр, визначтеся з колом завдань.

Магнітометр купити. Застосуваня магнітометрів (детекторів магнітного поля).

Залежно від того, який параметр магнітного поля вимірює прилад, розрізняють магнітометри: для вимірювання напруженості поля, градієнта поля, спрямованості поля, магнітного потоку, магнітного моменту, магнітної індукції, і т.д. Найбільш широке застосування мають прилади, що вимірюють:

  • Магнітну індукцію (тесламіри), одиниці вимірювання Тесла (Т), нТ, мкТ, мТ. Гаусс, Гс, мГс. 1 Гс = 100 мкТ.
  • Напруженість магнітного поля (ерстедметри), одиниці вимірювання  А/м. Ерстед (Е), внесистемна одиниця - гамма (1 гамма = 10-5 Е).

За допомогою таких магнітометрів (датчиків магнітних полів) можна:

  • Проконтролювати технічний стан обладнання;
  • Параметри індукційних полів, магнітних полів;
  • Рівень залишкової намагніченості;
  • Рівень індустріальних шумів;
  • На побутовому рівні контролювати індукцію магнітного поля ліній електропередач, електрообладнання (холодильників, кондиціонерів, моніторів комп'ютерів відео і аудиоустройств, силових блоків живлення і т.д.).

Для того, щоб купити магнітометр безпосередньо під Ваші потреби, зверніть увагу також на такі параметри приладів, як точність і роздільна здатність. Точність залежить від діапазону вимірювання і варіює від 2,5% до 5%. Роздільна здатність визначає, яке найменше значення досліджуваної величини може виміряти прилад. Для високоточних приладів цей параметр може становити 0,01 нТ. Консультанти нашого маркету дадуть вичерпну інформацію з питань технічних особливостей приладів і допоможуть купити магнітометр якісний і недорого. 

Популярні моделі датчиків (детекторівмагнітного поля і принципи їх роботи.

Існує багато типів датчиків (детекторівмагнітного поля, які використовуються в найрізноманітніших галузях господарства, науки та побуту. Зупинимося на деяких з них.
Магніторезистивні датчики (детектори) магнітного поля. Вони працюють на фізичному явищі, пов'язаному зі зміною омічного опору напівпровідникового елемента під дією магнітного поля. Якщо в напівпровідниковому елементі протікає струм, то зовнішнє магнітне поле буде відхиляти траєкторії руху електронів. Відповідно, зросте опір елемента, який залежить від кута між напрямом вектора напруженості електричного поля і намагніченості. Висока точність, робота в широкому діапазоні температур, незалежність від відстані між джерелом і датчиком, а тільки від його напряму - переваги таких магнітометрів. Купити детектори магнітного поля з датчиком магніторезистивного типу, одновісні і тривісні, Ви зможете в нашому маркеті.
Використання эфекту Холла в датчиках магнітного поля.
Принцип роботи такого датчика теж ґрунтується на взаємодії електричного струму з магнітним полем. Елемент зі струмом розміщають перпендикулярно до напрямку силових ліній магнітного поля і вимірюють різницю потенціалів, яка виникає внаслідок відхилення електронів від прямолінійного руху. Цю різницю потенціалів називають напругою Холла, вона пропорційна силі струму і індукції магнітного поля. Лінійність вихідного сигналу і висока чутливість - особливості таких магнітометрів. Купити детектори магнітного поля з датчиком Холла Ви також зможете в нашому маркеті.
Датчики магнітного поля індукційного типу.
Принцип роботи індукційного датчика заснований на явищі електромагнітної індукції - здатності змінного магнітного поля генерувати індукційний струм в замкнутому контурі. Такі датчики можна використовувати для контролю параметрів постійних і змінних магнітних полів.

Купити магнітометри з широким діапазоном вимірювання, гарантією і технічною підтримкою а також отримати всі необхідні консультації Ви зможете в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT.

Вгору