Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Іономіри, нітратоміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Іономіри і нітратоміри для аналізу води від SIMVOLT

Повний і всебічний аналіз води дозволяє контролювати якість самої цінної рідини на планеті. Адже вона потрібна не тільки для вживання людиною (а без неї організм не може прожити більше 2-10 днів в залежності від фізичної активності, температури середовища, індивідуальних особливостей), а й іншим живим істотам. Без регулярного і достатнього поливу на полях не проросте рослини, так як не буде врожаю, загинуть тварини. А ще вода використовується в багатьох промислових процесах, вживається для побутових потреб.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити різні вимірники показників складу води, які необхідно знати при дослідженнях питної та технологічної рідини. Серед найважливіших показників значаться концентрація іонів і їх активність (вимірюється за допомогою іономіра), вміст нітратів (визначається нітратомірами).

Іономір - вид контрольно-вимірювальної техніки для аналізу води

Іономіри представляють собою прилади аналізу води, які характеризуються:

 • різним числом застосовуваних вимірювальних каналів (до чотирьох);
 • різними діапазонами (+/-3200 або 4000 мВ);
 • особливими вимогами до точності досліджень (все залежить від класу пристрою - існують іономіристандартної точності і прецизійнііономіри).

Призначені іономіри, купити які пропонує інтернет-магазин SIMVOLT, для визначення молярної і масової і концентрації іонів (дво- і одновалентних), їх активності, окисно-відновних потенціалів (ОВП), температур. З його допомогою досліджують природну, питну і стічну воду, ґрунт, всілякі водні розчини забираються проб рослинної, харчової та іншої продукції.

В Україні можна придбати стаціонарні прилади (лабораторні або настільні) і портативні (переносні, мобільні, кишенькові). Нерідко крім іоноселективних електродів іономір може комплектуватися рН-електродом для визначення кислотності рідини (концентрації водню) або іншими тестерами.

Під загальною назвою ховається ціла лінійка сучасних пристроїв, які застосовуються в різних галузях народного господарства. Розширеним функціоналом володіє іономір універсальний, який:

 • позбавлений необхідності в налаштуванні приладу для вимірювання температури завдяки термодатчику;
 • має пиловологозахисний корпус, завдяки чому прилад може використовуватися в польових умовах;
 • здатний працювати в діалоговому режимі і давати підказки оператору;
 • автоматично розпізнає при визначеннях рН показників застосовуваних калібрувальних розчинів;
 • забезпечений рідкокристалічним багатофункціональним дисплеєм для виведення інформації і зручної роботи;
 • володіє високими метрологічними якостями;
 • мікропроцесорний пристрій позбавлений механічних органів керування, що запобігає випадкові збої налаштувань;
 • іономір позбавлений необхідності температурної компенсації електрода;
 • має оперативну самодіагностику;
 • простий в експлуатації;
 • коштує недорого.

Замовити професійні іономіри портативні різних моделей від різних виробників можна прямо зараз в маркеті SIMVOLT.

Нітратомір - аналізатор води і не тільки

Нітратомір - професійний (хоча зустрічається і побутовий) аналізатор якості води, завдяки якому можна виявити і визначити концентрацію нітратів, розчинених в рідині. Пристрій легкий і компактний, приблизно як мобільний телефон, тому легко поміщається в кишені і може використовуватися для експрес досліджень в польових умовах. Похибка вимірювача нітратів не перевищує 10%, але все залежить від конкретної моделі і марки-виробника. Сучасні пристрої забезпечуються дисплеєм, часто кольоровим і з підсвічуванням, що робить використання приладів дуже зручним. Портативні нітратоміри мають автономне зовнішнє живлення, тому вони можуть працювати до 6 годин, зарядка акумуляторів здійснюється через USB-порт. Також пристрій може запам'ятовувати і зберігати отримані в результаті досліджень дані, порівнювати їх з «еталонними» показниками. Деякі виробники укладають аналізатор для води в магнітний корпус, що робить зберігання його вельми зручним і легким.

Під нітратами розуміють солі азотної кислоти, які містять однозарядний аніон NO3. Ці хімічні сполуки дуже небезпечні, тому що при розкладанні можуть сильно нашкодити людині, викликаючи різні захворювання. Присутні вони в добривах, що застосовуються в сільському господарстві, тому містяться в овочах і фруктах, а також у водоймах, куди потрапить аква з полів.

Безпечною дозою солей азотної кислоти, тобто нітратів, для дорослої людини є 200-300 мг на день, для дітей - до 50 мг в день. Якщо дитина маленька (до трьох місяців), то нітрати варто повністю виключити, оскільки вони можуть передаватися малюкові з молоком матері. Перевищення дози вживання нітратів може викликати токсичне отруєння і кисневе голодування, які в наслідок можуть заподіяти захворювання дихальної і нервової системи, печінки і нирок, викликати рак.

Високоточні прилади для аналізу якості питної води та інших рідин

В інтернет-магазині SIMVOLT можна замовити різні пристрої для проведення аналізу води, хімічного в тому числі. Це професійні кишенькові вимірювачі, які використовують різні методи аналізу води і дозволяють визначити найважливіші параметри рідини і водних розчинів.

У нас представлений широкий вибір аналізаторів води, в тому числі іономіри і нітратоміри. Це оригінальна продукція від кращих світових брендів, представлених офіційно в Україні, нерідко на ексклюзивних умовах. Вони відрізняються простотою у використанні, високою точністю, довговічністю і надійністю, доступною ціною. Маркет SIMVOLT здійснює доставку контрольно-вимірювальної техніки в усі регіони країни, гарантійне та сервісне обслуговування. А при необхідності консультанти допоможуть визначитися з вибором пристрою і конкретної моделі для проведення аналізу води.

Іономіри і нітратоміри — прилади для аналізу якості води

Повноцінний, комплексний аналіз води дає змогу контролювати якість найціннішої рідини на планеті. Вода необхідна не тільки для вживання людиною (без неї людський організм не може прожити довше 2–10 днів в залежності від фізичної активності, температури навколишнього середовища й індивідуальних особливостей), а й іншим живим істотам та рослинам. Без регулярного і достатнього поливу на полях не буде врожаю, що призведе до загибелі тварин. Також воду використовують у багатьох промислових процесах і для побутових потреб.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити нітратоміри й інші прилади для визначення якісного складу питної та технологічної рідини. Серед найважливіших показників якості води — вміст у ній нітратів і концентрація іонів та їх активність.

Нітратомір — необхідний прилад для аналізу води і продуктів харчування

Нітратомір — професійний (побутовий) пристрій для аналізу якості води, завдяки якому можна виявити наявність та визначити концентрацію нітратів, розчинених у рідині. Ергономічний дизайн і компактні розміри пристрою забезпечують його мобільність та дають змогу використовувати для експрес-досліджень у польових умовах. Похибка при вимірюванні не перевищує 10 %, але все залежить від конкретної моделі та марки-виробника. Якісні нітратоміри купити в Києві можна в маркеті «SIMVOLT» за адресою вул. Академіка Заболотного, 150.

Сучасні вимірювачі вмісту нітратів оснащені дисплеєм, часто кольоровим, із підсвічуванням, що значно полегшує роботу користувача. Портативні нітратоміри мають автономне зовнішнє живлення, тому вони можуть працювати до 6 годин, а зарядка акумуляторів здійснюється через USB-порт. Також пристрій може запам'ятовувати та зберігати отримані результати досліджень для подальшого їх аналізу і перевірки.

Нітрати — це солі азотної кислоти, які містять однозарядний аніон NO3. Ці хімічні сполуки дуже небезпечні, оскільки при розкладанні можуть сильно нашкодити людині, викликаючи різні захворювання. Вони використовуються як добрива для сільського господарства, тому в певній кількості містяться в овочах і фруктах, а також у водоймах, куди потрапляє вода з полів.

Високоточні нітратоміри купити в Україні в маркеті «SIMVOLT» — це захистити свою родину від негативного впливу нітратів.

Безпечною дозою солей азотної кислоти, тобто нітратів, для дорослої людини є 200–300 мг на день, для дітей — до 50 мг на день. Якщо дитина маленька (до трьох місяців), то нітрати варто повністю виключити, оскільки вони можуть передаватися малюкові з молоком матері. Перевищення дози вживання нітратів може викликати токсичне отруєння та кисневе голодування, і, як наслідок, можуть заподіяти захворювання дихальної і нервової системи, печінки, нирок та викликати рак.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» вирізняється широким асортиментом і демократичними цінами на нітратоміри.

Визначення концентрації іонів при аналізі води

Вимірювачі концентрації іонів характеризуються:

 • різним числом застосовуваних вимірювальних каналів (до чотирьох);
 • різними діапазонами (+/-3200 або 4000 мВ);
 • особливими вимогами до точності досліджень (усе залежить від класу пристрою — розрізняють стандартну точність і прецизійну).

Іономір — пристрій для визначення молярної та масової концентрації іонів (дво- і одновалентних) та їх активності. З його допомогою досліджують природну, питну й стічні води, ґрунт, різні водні розчини, овочі, фрукти, харчову продукцію тощо. Купити іономіри в Україні за найвигіднішими цінами пропонує інтернет-магазин «SIMVOLT».

Нерідко, крім іоноселективних електродів, вимірювач концентрації іонів може комплектуватися рН-електродом для визначення кислотності рідини (концентрації водню) або іншими електродами. В залежності від іонів, що визначаються, класу точності приладу і комплектації додаткових електродів формується ціна на іономіри. Менеджери SIMVOLT нададуть професійну консультацію та порадять, який краще іономір купити.

Сучасний аналіз якості питної води

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує великий вибір пристроїв для проведення аналізу води (у т.ч. хімічного). Ручні, портативні, лабораторні або промислові вимірювачі використовують різні методи аналізу води і дають змогу визначати найважливіші параметри рідин та водних розчинів.

Уся продукція має відповідні сертифікати й інструкції з експлуатації українською мовою. SIMVOLT — офіційний представник в Україні кращих світових брендів вимірювальної техніки. У нас Ви можете ексклюзивно іономір лабораторний купити від японської компанії «HORIBA».

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.