Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Іономіри, нітратоміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Іономіри і нітратоміри для аналізу води від SIMVOLT

Повний і всебічний аналіз води дозволяє контролювати якість самої цінної рідини на планеті. Адже вона потрібна не тільки для вживання людиною (а без неї організм не може прожити більше 2-10 днів в залежності від фізичної активності, температури середовища, індивідуальних особливостей), а й іншим живим істотам. Без регулярного і достатнього поливу на полях не проросте рослини, так як не буде врожаю, загинуть тварини. А ще вода використовується в багатьох промислових процесах, вживається для побутових потреб.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити різні вимірники показників складу води, які необхідно знати при дослідженнях питної та технологічної рідини. Серед найважливіших показників значаться концентрація іонів і їх активність (вимірюється за допомогою іономіра), вміст нітратів (визначається нітратомірами).

Іономір - вид контрольно-вимірювальної техніки для аналізу води

Іономіри представляють собою прилади аналізу води, які характеризуються:

 • різним числом застосовуваних вимірювальних каналів (до чотирьох);
 • різними діапазонами (+/-3200 або 4000 мВ);
 • особливими вимогами до точності досліджень (все залежить від класу пристрою - існують іономіристандартної точності і прецизійнііономіри).

Призначені іономіри, купити які пропонує інтернет-магазин SIMVOLT, для визначення молярної і масової і концентрації іонів (дво- і одновалентних), їх активності, окисно-відновних потенціалів (ОВП), температур. З його допомогою досліджують природну, питну і стічну воду, ґрунт, всілякі водні розчини забираються проб рослинної, харчової та іншої продукції.

В Україні можна придбати стаціонарні прилади (лабораторні або настільні) і портативні (переносні, мобільні, кишенькові). Нерідко крім іоноселективних електродів іономір може комплектуватися рН-електродом для визначення кислотності рідини (концентрації водню) або іншими тестерами.

Під загальною назвою ховається ціла лінійка сучасних пристроїв, які застосовуються в різних галузях народного господарства. Розширеним функціоналом володіє іономір універсальний, який:

 • позбавлений необхідності в налаштуванні приладу для вимірювання температури завдяки термодатчику;
 • має пиловологозахисний корпус, завдяки чому прилад може використовуватися в польових умовах;
 • здатний працювати в діалоговому режимі і давати підказки оператору;
 • автоматично розпізнає при визначеннях рН показників застосовуваних калібрувальних розчинів;
 • забезпечений рідкокристалічним багатофункціональним дисплеєм для виведення інформації і зручної роботи;
 • володіє високими метрологічними якостями;
 • мікропроцесорний пристрій позбавлений механічних органів керування, що запобігає випадкові збої налаштувань;
 • іономір позбавлений необхідності температурної компенсації електрода;
 • має оперативну самодіагностику;
 • простий в експлуатації;
 • коштує недорого.

Замовити професійні іономіри портативні різних моделей від різних виробників можна прямо зараз в маркеті SIMVOLT.

Нітратомір - аналізатор води і не тільки

Нітратомір - професійний (хоча зустрічається і побутовий) аналізатор якості води, завдяки якому можна виявити і визначити концентрацію нітратів, розчинених в рідині. Пристрій легкий і компактний, приблизно як мобільний телефон, тому легко поміщається в кишені і може використовуватися для експрес досліджень в польових умовах. Похибка вимірювача нітратів не перевищує 10%, але все залежить від конкретної моделі і марки-виробника. Сучасні пристрої забезпечуються дисплеєм, часто кольоровим і з підсвічуванням, що робить використання приладів дуже зручним. Портативні нітратоміри мають автономне зовнішнє живлення, тому вони можуть працювати до 6 годин, зарядка акумуляторів здійснюється через USB-порт. Також пристрій може запам'ятовувати і зберігати отримані в результаті досліджень дані, порівнювати їх з «еталонними» показниками. Деякі виробники укладають аналізатор для води в магнітний корпус, що робить зберігання його вельми зручним і легким.

Під нітратами розуміють солі азотної кислоти, які містять однозарядний аніон NO3. Ці хімічні сполуки дуже небезпечні, тому що при розкладанні можуть сильно нашкодити людині, викликаючи різні захворювання. Присутні вони в добривах, що застосовуються в сільському господарстві, тому містяться в овочах і фруктах, а також у водоймах, куди потрапить аква з полів.

Безпечною дозою солей азотної кислоти, тобто нітратів, для дорослої людини є 200-300 мг на день, для дітей - до 50 мг в день. Якщо дитина маленька (до трьох місяців), то нітрати варто повністю виключити, оскільки вони можуть передаватися малюкові з молоком матері. Перевищення дози вживання нітратів може викликати токсичне отруєння і кисневе голодування, які в наслідок можуть заподіяти захворювання дихальної і нервової системи, печінки і нирок, викликати рак.

Високоточні прилади для аналізу якості питної води та інших рідин

В інтернет-магазині SIMVOLT можна замовити різні пристрої для проведення аналізу води, хімічного в тому числі. Це професійні кишенькові вимірювачі, які використовують різні методи аналізу води і дозволяють визначити найважливіші параметри рідини і водних розчинів.

У нас представлений широкий вибір аналізаторів води, в тому числі іономіри і нітратоміри. Це оригінальна продукція від кращих світових брендів, представлених офіційно в Україні, нерідко на ексклюзивних умовах. Вони відрізняються простотою у використанні, високою точністю, довговічністю і надійністю, доступною ціною. Маркет SIMVOLT здійснює доставку контрольно-вимірювальної техніки в усі регіони країни, гарантійне та сервісне обслуговування. А при необхідності консультанти допоможуть визначитися з вибором пристрою і конкретної моделі для проведення аналізу води.

Вгору