Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Телеметрія, ендоскопи, бороскопи Аксесуари та запчастини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ендоскоп. Бороскоп.

Ендоскоп - це загальна назва трубчастих оптичних приладів різного призначення, оснащених оптичною системою і освітлювальним пристроєм. На одному кінці трубки (дистальному) розміщується окуляр, а на іншому (проксимальному) - об'єктив. На дистальному кінці також розміщується освітлювальний елемент. Зображення досліджуваного об'єкта передається оптичною системою і спостерігається оком в окуляр.
За типом трубки, в якій розташована оптична система, розрізняють жорсткі та гнучкі ендоскопи, а за призначенням - медичні та технічні. Жорсткі технічні ендоскопи називаються бороскопами.
Такими були ендоскопи в минулому столітті. Сучасні технологічні можливості дозволили істотно їх вдосконалити, і на зміну класичним ендоскопам прийшли ендоскопічні цифрові відеокамери і відеобороскопи. Безсумнівна їх перевага - чітке зображення з високою роздільною здатністю, яке користувач отримує на моніторі. При цьому монітор може працювати як в дротовому, так і в бездротовому режимі. Додаткові бонуси - запис відео, яке можна переглянути в будь-який момент, можливість додаткової обробки зображення, можливість виконання необхідних замірів, розрахунків, запис голосових коментарів, і т.д.

Застосування відеобороскопів та ендоскопів.

Вам потрібно знати, що лежить на найвищій полиці в темній коморі, або Ви шукаєте золотий перстень, що закотився під шафу? Тоді Вам необхідний відеобороскоп! Насправді, області застосування цих приладів набагато ширші. Використовувати їх можна в найрізноманітніших областях господарської діяльності.
Основне призначення вібеобороскопів і ендоскопів полягає у відеоінспекціі важкодоступних місць шляхом введення в досліджувані об'єкти мініатюрної відеокамери на гнучкому або жорсткому шлангу. А що це будуть за місця - вибирати користувачеві.
Це і огляд порожнин машин, устаткування під час ремонту або оцінки технічного стану (наприклад, лопаті турбін, циліндри двигунів), огляд протяжних вентиляційних каналів, цистерн, труб, а також для військових завдань і задач безпеки (наприклад, для огляду багажу в аеропортах). Варіюватися може довжина кабеля, діаметр відеокамери, матеріал корпусу і т.д. - все визначається призначенням відеобороскопаЦіна його теж залежить від комплектації та призначення і може бути в межах від декількох тисяч до декількох десятків тисяч гривень.

Який відеобороскоп купити?

Бороскоп TV-BTECH 3199F є просто незамінним для відеоінспекціі трубопроводів, водостоків, димоходів, каналізації, на будівництві. Для цього відеобороскоп оснащений 30 метровим кабелем, 23 мм відеокамерою в нержавіючому корпусі з рівнем захисту ІР68, підсвічування забезпечують 12 світлодіодів, на 7 дюймовому моніторі можна все чітко спостерігати в реальному часі, а протиударна валіза, в якій компактно розміщені всі деталі, зручна для зберігання і транспортування відоебороскопа. Купити цей прилад та інші ендоскопи Ви зможете в нашому маркеті.
Особливістю ендоскопічної відеокамери 8803AL є використання технології бездротової передачі сигналу на частоті 2,4Гц. Камера ендоскопу дозволяє проводити огляд вузлів автомобілів, труб, вентиляційних решіток та інших важкодоступних місць. Гнучкий шланг довжиною 1м дозволяє проникати глибоко в досліджувані порожнини, є три насадки (дзеркало, магніт і гачок) для додаткових можливостей відеобороскопаЦіна цих та інших приладів досить демократична.

В маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT Ви зможете ознайомитися з різними моделями відеоендоскопів і відеобороскопів, купити прилад для Ваших задач і потреб, крім того, висококваліфіковані консультанти нашого маркету допоможуть у виборі та зорієнтують у всіх технічних особливостях.
Згідно з нормами чинного законодавства, а саме Наказу № 17/17 від 29.11.2001 р та № 92/669 від 10.10.2006 р Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, СБУ, а також за ознаками, визначеними Листом СБУ № 36/6294 від 06.10.2004 р, представлені прилади не є спеціальними технічними засобами і не заборонені для використання приватними особами для власних побутових потреб.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.