Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Віброметри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Віброметри. Призначення, галузі застосування

Віброметри - це прилади, призначені для контролю параметрів вібрації технічних систем, механізмів та інших об'єктів. Вібраційний контроль, або вібраційна діагностика - надзвичайно важливий метод для аналізу експлуатаційних характеристик тих чи інших механізмів, систем, об'єктів, для контролю змін вібраційних параметрів, на основі яких можна зробити прогноз стану досліджуваних об'єктів, запланувати необхідні ремонтні роботи або додаткову наладку. Використовуються віброметри також для діагностики та виявлення неполадок, дефектів, несправностей.
Вібраційні коливання негативно впливають на людину і природу, тому вібраційний контроль важливий для аналізу санітарного стану навколишнього середовища. Всі ці завдання успішно виконує віброметр. Купити високоточні віброметри для аналізу параметрів вібрації з гарантією від виробника, а також отримати професійну консультацію щодо коректної експлуатації та зберігання приладів Ви зможете у нашому маркеті.

Досліджувані параметри віброметрами

Для задач санітарного контролю при нормуванні впливу вібрацій на живу природу і людину, проводять аналіз низькочастотних вібрацій, в діапазоні від 8 до 1000 Гц, оскільки в інших частотних діапазонах більш істотний негативний вплив має шум. Для аналізу і діагностики технічних засобів навпаки, важливим є аналіз високочастотних шумів і вібрацій, оскільки зміни в роботі механізмів починають проявлятися саме в високочастотному діапазоні. Для технічних завдань можна контролювати або абсолютне значення вібрації щодо нерухомих частин механізмів, або відносну вібрацію рухомих частин.
При вібраційному контролі основними досліджуваними параметрами є віброзміщення, віброшвидкість і віброприскорення.
Віброзміщення - величина зміщення точки контролю від положення рівноваги - вимірюється в лінійних одиницях (наприклад мікронах), або логарифмічних (децибелах віброзміщення). Віброзміщення є характеристикою деформації досліджуваних елементів системи за умови нерухомості хоча б однієї її точки.
Віброшвидкість - характеризує швидкість зміни віброзміщення. Вимірюється в лінійних одиницях (наприклад мм/с) або в логарифмічних (децибелах віброшвидкості). Віброшвидкість має безпосередній вплив на такий параметр як втома деталей і вузлів технічних систем.
Віброприскорення - швидкість зміни віброшвидкості. Одиниці вимірюваня: мм/с2, децибели прискорення.

Принципи роботи віброметрів.

Основним конструктивним елементом віброметра є віброперетворювач, який перетворює механічні вібрації в електричний струм. Принципи роботи віброперетворювача можуть бути наступні: п'єзоелектричний, оптичний, вихрострумовий, індукційний. Найбільш поширеними є перші два.
П'єзоелектричні віброметри працюють на основі п'єзоефекту. Це явище виникнення різниці потенціалів при механічній деформації чутливого елемента (п'єзокристалу). Спосіб передачі коливань від зразка до приладу - механічний, за допомогою коливання інертного елемента, який не прикріплений до корпусу приладу, а підвішений на пружних з'єднаннях з додаванням п'єзоматеріалів. Вимірювання проводиться за допомогою безпосереднього контакту приладу з вібруючим об'єктом. В цьому полягає недолік таких віброметрів, оскільки контактний метод не завжди можна використовувати в умовах складних технологічних процесів. Крім того, п'єзоелектричні віброметри працюють в більш вузькому частотному діапазоні. З іншого боку, простота конструкції забезпечує високу надійність, стійкість, невибагливість в роботі, демократичну ціну таких віброметрів. Купити п'єзоелектричні віброметри Ви зможете в нашому маркеті.
В основу роботи оптичних віброметрів покладено ефект Доплера - зміщення частоти електромагнітного випромінювання, відбитого від рухомого об'єкта. За величиною цього зміщення можна визначити швидкість і напрямок руху досліджуваного об'єкта. Основною перевагою є звичайно можливість безконтактного вимірювання параметрів вібрації, швидкий відгук і висока точність. Недолік -  висока вартість.

Де купити віброметрЦіни

Сучасні віброметри - це високоточні швидкодіючі прилади, прості у використанні, не вимагають від оператора особливих навичок. Як правило, вони оснащені виносними датчиками для вимірювань у важкодоступних місцях, можуть працювати від акумуляторних батарей, що істотно розширює діапазон використання. Такі додаткові можливості як визначення максимального і усередненого значення, утримання даних, автоматичне вимикання для економії батареї - необхідні атрибути високоякісних віброметрів. Купити недорого необхідний Вам прилад для конкретних задач, з гарантією від виробника та додатковою технічною підтримкою, Ви зможете в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT.

Вгору