Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Ручні ендоскопи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ручний ендоскоп – це пристрій візуального контролю, який використовує систему оптичних лінз для передачі зображення безпосередньо на дисплей з об'єкта контролю. Ці прилади використовуються для обстеження ділянок, недоступних іншим способом, а також для виявлення недоліків і дефектів. Ручні ендоскопи є чудовою альтернативою для процедур вимірювання, які вимагають дорогих, трудомістких або руйнівних робіт з демонтажу. Це надійні пристрої для перевірки автомобільних двигунів, дизельних двигунів, двигунів вантажівок, парових турбін, аеропохідних промислових газових турбін, та авіаційних двигунів.

На що слід звернути увагу, якщо ви хочете придбати ручний ендоскоп?

 • Враховуйте розмір оглядової камери. У деяких випадках має значення розмір камери огляду. Більші за розмірами пристрої часто забезпечують більш чіткі зображення, але вони не такі зручні в експлуатації. Якщо вам потрібно виміряти менші площі, краще використовувати ручні ендоскопи, оскільки вони зручніші у використанні. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує ручні ендоскопи купити з різними діаметрами оглядової камери.

Ручні ендоскопи

 • Вибирайте сучасні технології освітлення. Коли справа доходить до дослідження темних просторів у порожнині, вам знадобиться певна форма освітлення. Щоб уникнути забруднення та проблем з нагріванням (спричинених лампами розжарювання), ви повинні вибрати якісні ендоскопи, які пропонують волоконно-оптичне освітлення. Цей тип освітлення має скляні волокна, які забезпечують світло від зовнішнього джерела світла. Потім світло проходить через ендоскоп до робочого кінця. Якщо ви хочете підвищити безпеку, ефективність і зручність під час виконання роботи, це обов’язкова функція вашого ендоскопа.
 • Ефект збільшення. Хороший ручний ендоскоп не вимагає від операторів регулярного перефокусування. Він повинен мати майже необмежене охоплення. Коли справа доходить до розрахунку збільшення, ви можете використовувати просте правило, яке працює як для гнучких, так і для жорстких ендоскопів, тобто рівень збільшення часто вищий, коли об’єкт знаходиться ближче до об’єктива. В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлені ендоскопи ручні ціна на які є досить конкурентною на ринку вимірювальної техніки.
 • Поле зору. Клапани, які розташовані біля отворів для свічок запалювання (автомобільні двигуни), вважаються важкодоступними місцями. Ви можете краще оглянути ці області за допомогою ендоскоп на 120°, що дивиться назад. Залежно від ваших завдань вимірювання, ви повинні стежити за різними кутами ендоскопів. Змінюючи поле або напрямок зору, ви можете оглянути всі сторони порожнини.
 • Гнучкість або жорсткість. Існує два основних типи ендоскопів: гнучкий і жорсткий. Зазвичай це залежить від форми трубки. У разі гнучких ендоскопів (без шарнірних або артикуляційних) трубка, яка з’єднує окуляр і лінзу, як правило, еластична. З іншого боку, жорсткі ендоскопи мають нерухому версію трубки. Це робить їх хорошим вибором для вимірювання таких об’єктів, як гідравліка, циліндри або паливні форсунки.
 • Виберіть правильний діаметр і довжину. Ваша мета – виміряти або оглянути ділянку найефективнішим способом. Обов’язково потрібно вибрати пристрій, який має відповідну довжину і діаметр. Довші трубки можуть охопити більшу площу, тоді як коротші трубки, як правило, більш точні. Наконечники камери з меншим діаметром можуть досліджувати менші площі.

Ручний ендоскоп

Переваги огляду пристроїв ручним ендоскопом:

 • Навігація в обмеженому просторі.
 • Детальне, збільшене зображення.
 • Вимірювання розміру, форми та глибини нерівностей.
 • Періодичний моніторинг стану.
 • Аналіз пошкодження сторонніми предметами.
 • Уникнення розбирання двигуна.
 • Визначення справності після неправильного застосування.
 • Встановлення обсягу робіт з ремонту.
 • Зменшення часу простою об’єктів та механізмів.
 • Мінімізація фінансових втрат.

Шукаєте високоточні та надійні ручні ендоскопи в Україні? Ви звернулись в правильний інтернет магазин. Наша професійна команда менеджерів відповість на ваші запитання стосовно експлуатації пристроїв та допоможе підібрати відповідну модель ручного ендоскопа, яка буде відповідати вашим застосуванням та бюджету.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.