Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Оксиметри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Оксиметр. Прилад для контролю вмісту розчиненого кисню

Для чого потрібно контролювати концентрацію розчиненого кисню?

Контроль вмісту кисню, розчиненого в рідині, є дуже важливим показником для задач промисловості (хімічна, нафтопереробна, фармацевтична, харчова, навіть металургійна), для агропромислового комплексу, рибних господарств, медицини, біології, для наукових завдань. Застосування будь-яких біотехнологічних процесів неможливо без постійного і точного контролю рівня розчиненого у воді кисню.

Ускладнює ситуацію той факт, що рівень кисню, для контролю якого потрібно купити оксиметр, є дуже динамічним показником, значення якого можуть змінюватися буквально за лічені хвилини. Тому вимірювання потрібно проводити максимально точно і швидко. Концентрація кисню визначається різними параметрами: температурою води, її мінералізацією, атмосферним тиском, турбулентними процесами і т.д. Для кожної температури визначена рівноважна концентрація кисню за умови нормального атмосферного тиску (дані можна знайти в спеціальних таблицях), яка прийнята за 100%. Концентрації більше ста відсотків означають перевищення рівноважної концентрації. Підвищення атмосферного тиску, а також зниження температури і солоності води призводить до зростання концентрації кисню.

Кисень надходить у водне середовище в результаті процесу адсорбції з повітря, фотосинтезу водних рослин, припливу талих і дощових вод, штучної і природної аерації, інших процесів.

При роботі на аквафермах з прісною і морською водою просто необхідно придбати оксиметр для контролю кисневого режиму необхідного для комплексної оцінки стану водойми. Для рибних господарств встановлено норми вмісту кисню на рівні 4-6 мг / л для різних порід риби, а концентрація 2 мг / л є критичною і призводить риби до загибелі. Перевищення вмісту кисню також має негативні наслідки і може призвести до інтоксикації риб так що оксиметр купити Ви можете у нас в маркеті контрольно вимірювальних приладів SIMVOLT.

Кисень як сильний окислювач необхідний для процесів самоочищення водойми. Зниження цього параметра може свідчити про забруднення водойми органічними залишками, про інтенсивні процеси гниття.

Постійний контроль рівня розчиненого кисню є необхідною умовою в системах біологічного очищення стічних вод, оскільки для протікання різних технологічних процесів необхідна різна концентрація кисню.

У загальному випадку, контролювати рівень розчиненого кисню потрібно не тільки у водних середовищах, а й в інших рідинах і газах, для промисловості і науково-дослідних завдань.

Методи вимірювання концентрації розчиненого кисню

Застосовують наступні методи для контролю концентрації розчиненого в рідині кисню:

  • йодометричний титрування (метод Вінклера);
  • оптичний;
  • електромагнітного поглинання;
  • електрохімічний і ін.

Оксиметр купити воліє все більше людей. Найбільш популярним є електрохімічний метод, саме він реалізований в портативному мікропроцесорному приладі для вимірювання концентрації розчиненого кисню, який називається оксиметр. Електрохімічний осередок є анод і катод з металів з різним електрохімічним потенціалом, які занурення в еектроліт. Електрохімічні датчики бувають гальванічного та полярографічного типу, із застосуванням мембрани і без неї.

Якщо в осередку використовується мембрана, то анод і катод разом з електролітом утворюють закритий простір, який відокремлений від досліджуваної речовини іоноселективною мембраною. Мембрана забезпечує безперешкодну дифузію кисню з розчину в електроліт до рівня вирівнювання парціальних тисків кисню в електроліті і в досліджуваному розчині. Якщо датчик без мембрани, то в якості електроліту виступає сама досліджувана рідина. Оксиметр купити можна у нас недорого, так як низька ціна обумовлена ​​ексклюзивною співпрацею з компаніями виробниками.

У датчиках гальванічного типу різниця потенціалів на електродах виникає спонтанно у зв'язку з різним електрохімічним потенціалом матеріалу анода і катода (як правило катод виготовляють зі срібла або платини, а анод зі свинцю, цинку, заліза). Цього достатньо для протікання процесів відновлення кисню на катоді. Сила струму при цьому буде пропорційна концентрації кисню в розчині. Гальванічний датчик готовий до використання відразу після включення і не потребує додаткового часу для стабілізації роботи, що без сумнівів є перевагою портативних окситометрів.

У датчиках полярографічного типу (осередок Кларка) для поляризації електрода необхідно докласти зовнішній потенціал і витримати необхідний час. Для полярографічних датчиків катод виготовляють із золота або платини, а анод зі срібла. За умови постійного потенціалу, сила струму буде пропорційна концентрації кисню.

Електрохімічний метод знайшов широке застосування в польових або лабораторних умовах завдяки високій точності і селективності вимірювань, електрохімічним методом можна вимірювати концентрацію і інших газів. Однак недоліком можна вважати деградацію електродів і витрату електроліту, що супроводжують процес вимірювання, а також висока вартість датчиків. Лабораторні оксиметри завжди відрізнялися високою точністю вимірювань.

Де недорого купити якісні оксиметри?

Широкий асортимент портативних мікропроцесорних оксиметрів з автономним живленням представлений в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT. Прилади оснащені системою автоматичної температурної компенсації і ручної компенсації солоності, а також компенсації висоти над рівнем моря. Всі ці функції забезпечують високі метрологічні показники оксиметрів, починаючи з найдешевшої моделі. Знаковим є той факт, що оксиметр, який можна купити на нашому сайті недорогоEzodo 7031 був визнаний кращою бюджетною моделлю для рибних господарств і відкритих водойм. Розширення порядку 0,1% і точність 1-3% забезпечується високоякісними датчиками, які застосовуються в наших оксиметрах. Купити прилади для контролю концентрації кисню в рідинах, а також датчики гальванічного та полярографічних типу разом з необхідними буферними розчинами, Ви зможете в нашому маркеті. тут Ви знайдете і багатофункціональні моделі для комплексного аналізу води і водних розчинів, які контролюють крім концентрації розчиненого кисню, ще й параметри температури, рН, електропровідності, солесодержанія.Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT є офіційним представником таких брендів як Ezodo, DeltaOhm, AZ Instrument, тому у Вас не буде ніяких проблем з гарантійним обслуговуванням, технічною підтримкою або комплектуючими для цих оксиметри. Купити такі прилади з гарантією якості Ви зможете в нашому маркеті. А якщо Вам складно правильно вибрати оксиметр, купити прилад самостійно, або ж залишилися питання щодо ціни, то зверніться до наших менеджерів. Вам допоможуть з вибором, проконсультують та нададуть всю необхідну інформацію по телефону (044) -221-93-73, (044) 221-72-30, або в електронному вигляді за адресою simvolt@gmail.сom

Вгору