Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Оксиметри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Оксиметр. Прилад для контролю вмісту розчиненого кисню

Для чого потрібно контролювати концентрацію розчиненого кисню?

Контроль вмісту кисню, розчиненого в рідині, є дуже важливим показником для задач промисловості (хімічна, нафтопереробна, фармацевтична, харчова, навіть металургійна), для агропромислового комплексу, рибних господарств, медицини, біології, для наукових завдань. Застосування будь-яких біотехнологічних процесів неможливо без постійного і точного контролю рівня розчиненого у воді кисню.

Ускладнює ситуацію той факт, що рівень кисню, для контролю якого потрібно купити оксиметр, є дуже динамічним показником, значення якого можуть змінюватися буквально за лічені хвилини. Тому вимірювання потрібно проводити максимально точно і швидко. Концентрація кисню визначається різними параметрами: температурою води, її мінералізацією, атмосферним тиском, турбулентними процесами і т.д. Для кожної температури визначена рівноважна концентрація кисню за умови нормального атмосферного тиску (дані можна знайти в спеціальних таблицях), яка прийнята за 100%. Концентрації більше ста відсотків означають перевищення рівноважної концентрації. Підвищення атмосферного тиску, а також зниження температури і солоності води призводить до зростання концентрації кисню.

Кисень надходить у водне середовище в результаті процесу адсорбції з повітря, фотосинтезу водних рослин, припливу талих і дощових вод, штучної і природної аерації, інших процесів.

При роботі на аквафермах з прісною і морською водою просто необхідно придбати оксиметр для контролю кисневого режиму необхідного для комплексної оцінки стану водойми. Для рибних господарств встановлено норми вмісту кисню на рівні 4-6 мг / л для різних порід риби, а концентрація 2 мг / л є критичною і призводить риби до загибелі. Перевищення вмісту кисню також має негативні наслідки і може призвести до інтоксикації риб так що оксиметр купити Ви можете у нас в маркеті контрольно вимірювальних приладів SIMVOLT.

Кисень як сильний окислювач необхідний для процесів самоочищення водойми. Зниження цього параметра може свідчити про забруднення водойми органічними залишками, про інтенсивні процеси гниття.

Постійний контроль рівня розчиненого кисню є необхідною умовою в системах біологічного очищення стічних вод, оскільки для протікання різних технологічних процесів необхідна різна концентрація кисню.

У загальному випадку, контролювати рівень розчиненого кисню потрібно не тільки у водних середовищах, а й в інших рідинах і газах, для промисловості і науково-дослідних завдань.

Методи вимірювання концентрації розчиненого кисню

Застосовують наступні методи для контролю концентрації розчиненого в рідині кисню:

 • йодометричний титрування (метод Вінклера);
 • оптичний;
 • електромагнітного поглинання;
 • електрохімічний і ін.

Оксиметр купити воліє все більше людей. Найбільш популярним є електрохімічний метод, саме він реалізований в портативному мікропроцесорному приладі для вимірювання концентрації розчиненого кисню, який називається оксиметр. Електрохімічний осередок є анод і катод з металів з різним електрохімічним потенціалом, які занурення в еектроліт. Електрохімічні датчики бувають гальванічного та полярографічного типу, із застосуванням мембрани і без неї.

Якщо в осередку використовується мембрана, то анод і катод разом з електролітом утворюють закритий простір, який відокремлений від досліджуваної речовини іоноселективною мембраною. Мембрана забезпечує безперешкодну дифузію кисню з розчину в електроліт до рівня вирівнювання парціальних тисків кисню в електроліті і в досліджуваному розчині. Якщо датчик без мембрани, то в якості електроліту виступає сама досліджувана рідина. Оксиметр купити можна у нас недорого, так як низька ціна обумовлена ​​ексклюзивною співпрацею з компаніями виробниками.

У датчиках гальванічного типу різниця потенціалів на електродах виникає спонтанно у зв'язку з різним електрохімічним потенціалом матеріалу анода і катода (як правило катод виготовляють зі срібла або платини, а анод зі свинцю, цинку, заліза). Цього достатньо для протікання процесів відновлення кисню на катоді. Сила струму при цьому буде пропорційна концентрації кисню в розчині. Гальванічний датчик готовий до використання відразу після включення і не потребує додаткового часу для стабілізації роботи, що без сумнівів є перевагою портативних окситометрів.

У датчиках полярографічного типу (осередок Кларка) для поляризації електрода необхідно докласти зовнішній потенціал і витримати необхідний час. Для полярографічних датчиків катод виготовляють із золота або платини, а анод зі срібла. За умови постійного потенціалу, сила струму буде пропорційна концентрації кисню.

Електрохімічний метод знайшов широке застосування в польових або лабораторних умовах завдяки високій точності і селективності вимірювань, електрохімічним методом можна вимірювати концентрацію і інших газів. Однак недоліком можна вважати деградацію електродів і витрату електроліту, що супроводжують процес вимірювання, а також висока вартість датчиків. Лабораторні оксиметри завжди відрізнялися високою точністю вимірювань.

Де недорого купити якісні оксиметри?

Широкий асортимент портативних мікропроцесорних оксиметрів з автономним живленням представлений в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT. Прилади оснащені системою автоматичної температурної компенсації і ручної компенсації солоності, а також компенсації висоти над рівнем моря. Всі ці функції забезпечують високі метрологічні показники оксиметрів, починаючи з найдешевшої моделі. Знаковим є той факт, що оксиметр, який можна купити на нашому сайті недорогоEzodo 7031 був визнаний кращою бюджетною моделлю для рибних господарств і відкритих водойм. Розширення порядку 0,1% і точність 1-3% забезпечується високоякісними датчиками, які застосовуються в наших оксиметрах. Купити прилади для контролю концентрації кисню в рідинах, а також датчики гальванічного та полярографічних типу разом з необхідними буферними розчинами, Ви зможете в нашому маркеті. тут Ви знайдете і багатофункціональні моделі для комплексного аналізу води і водних розчинів, які контролюють крім концентрації розчиненого кисню, ще й параметри температури, рН, електропровідності, солесодержанія.Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT є офіційним представником таких брендів як Ezodo, DeltaOhm, AZ Instrument, тому у Вас не буде ніяких проблем з гарантійним обслуговуванням, технічною підтримкою або комплектуючими для цих оксиметри. Купити такі прилади з гарантією якості Ви зможете в нашому маркеті. А якщо Вам складно правильно вибрати оксиметр, купити прилад самостійно, або ж залишилися питання щодо ціни, то зверніться до наших менеджерів. Вам допоможуть з вибором, проконсультують та нададуть всю необхідну інформацію по телефону (044) -221-93-73, (044) 221-72-30, або в електронному вигляді за адресою simvolt@gmail.сom

Оксиметри. Вимірюємо розчинений кисень у воді

Оксиметр — прилад для визначення концентрації розчиненого кисню у водному розчині або середовищі. Більшість портативних оксиметрів оснащено водозахисним корпусом і міцним оксиметричним електродом для використання в польових умовах. Якісне обладнання забезпечує точні вимірювання навіть в умовах високої каламутності води. Великий асортимент оксиметрів Ви знайдете в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Сфери застосування оксиметрів

 • хімічна, фармацевтична і харчова галузі промисловості для визначення якості водних розчинів;
 • агропромисловий комплекс для визначення якості води;
 • контроль якості води при вирощуванні аквакультур;
 • рибні фермерські господарства;
 • контроль якості води в домашніх і промислових акваріумах;
 • проведення лабораторних досліджень води;
 • контроль параметрів води в річках, басейнах, стічних водах та в інших водних середовищах.

Існує два основні методи вимірювання розчиненого кисню: оптичний метод, який називають люмінесцентним, та електрохімічний, або мембранний. У кожного методу вимірювання можуть бути певні варіації. Наприклад, є два типи оптичних датчиків, які вимірюють люмінесценцію, оскыльки на неї впливає присутність молекулярного кисню. Однак, один датчик вимірює час життя люмінесценції, а інший датчик її інтенсивність.

Оксиметри електрохімічного типу мають відносно просту конструкцію, меншу вартість і хорошу надійність, з огляду на можливість заміни окремих елементів. Надійні оксиметри купити можна в інтернет-маркеті «SIMVOLT».

Електрохімічні датчики для визначення рівня розчиненого кисню використовують принцип, запропонований Леландом Кларком (електрод Кларка). Такі електроди можуть бути полярографічного або гальванічного типу. Кисневі електроди полярографічних типу для створення постійної напруги використовують зовнішню схему живлення. Гальванічні, за рахунок відповідної різниці потенціалів між електродами, поляризуються самовільно. Електрохімічні датчики як полярографічного, так і гальванічного типів складаються з анода і катода, які обмежені в розчині електроліту проникною для кисню мембраною. Усі необхідні комплектуючі та буферні й калібрувальні розчини пропонує маркет «SIMVOLT».

Класифікація оксиметрів

Оксиметр — пристрій, призначений для контролю і моніторингу концентрації розчиненого кисню. Цей показник має найважливіше значення для промислових цілей, агропромислового й рибного господарства, для медичних, біологічних та дослідницьких цілей.

За своїм призначенням оксиметри поділяють на ручні, портативні, лабораторні та промислові.

Ручні оксиметри вирізняються незначними габаритами корпусу й укомплектовані змінними або незмінними електродами.

Сучасні портативні оксиметри складаються з портативного вимірювального блоку та виносних оксиметричних електродів. Ці прилади можна використовувати в польових і в лабораторних умовах завдяки живленню від акумуляторів або від мережі.

Лабораторні оксиметри застосовують для тривалого моніторингу повітряного або водного середовища при аналізі різних процесів. Ці моделі коштують зазвичай дорожче, ніж ручні або портативні, оскільки забезпечують більш високу точність вимірювань і мають ряд додаткових функцій.

Промислові оксиметри можуть проводити потокові вимірювання та додатково комплектуються перехідниками для легкого монтування устаткування на панелі.

Інтернет-маркет «SIMVOLT» пропонує швидко й вигідно купити оксиметр в Україні з доставкою в будь-який регіон надійними перевізниками.

Чому варто обрати Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT»

У нас Ви знайдете оксиметри відомих світових брендів: XS Instruments, DELTA OHM, EZODO, Horiba, AZ-Instrument, Lutron, Milwaukee та ін. Конфігурація приладів різноманітна — від простих ручних до складних мультипараметрових, що дають змогу визначати й інші параметри водних розчинів (рівень pH, електропровідність, окисно-відновний потенціал (ОВП), рівень мінералізації TDS, температуру). Усі оксиметри мають відповідні сертифікати та інструкції з експлуатації українською мовою.

SIMVOLT пропонує широкий асортимент, конкурентоспроможні ціни, гарантійне і післягарантійне обслуговування оксиметрів на базі власного сервіс-центру. Наші менеджери надають професійну консультацію стосовно продукції та її використання і допоможуть підібрати найкращий оксиметр саме в інтернет-машазині «SIMVOLT».

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.