Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вимірювачі опору заземлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щоб забезпечити належну роботу електричної системи, важливо, щоб система заземлення мала низький опір. При проектуванні та монтажі електроенергетичних систем належне заземлення — це не просто розкіш, а необхідність. Усі хороші системи заземлення повинні забезпечувати низькоомний шлях для входу струмів несправності та блискавки. Правильно встановлена система заземлення не тільки допомагає захистити будівлі та обладнання від пошкоджень, спричинених ненавмисними струмами несправностей або ударами блискавки, але також захищає життя людей. Якісний та надійний вимірювач опору заземлення пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Досягнення прийнятних умов є складним завданням. Правильне встановлення систем заземлення вимагає знання національних стандартів, матеріалів для провідників та їх з'єднань. Також не забудьте врахувати умови ґрунту, де ви встановлюєте ґрунтові стрижні (або заземлювальну сітку).

Вплив ґрунтових умов на заземлення

Хоча загальна ефективність заглибленої системи заземлення залежить від багатьох факторів, опір землі (або питомий опір землі) значно впливає на загальний опір закопаного провідника. Характеристики ґрунту, такі як вологість, температура та тип, визначають загальний питомий опір землі. При заземленні системи завжди пам’ятайте про наступне:

  •   Вологість ґрунту важлива, тому що вона допомагає хімічним речовинам у ґрунті, які оточують ґрунтові провідники, переносити електричний струм. Загалом, чим вище вологість, тим менший питомий опір ґрунту. Коли вологість падає нижче 10 %, питомий опір значно зростає. Вимірювачі опору заземлення допоможуть правильно вибрати місце системи заземлення.
  •   Температура ґрунту. Температура нижче нуля також підвищує питомий опір грунту. Як тільки волога перетворюється на лід, питомий опір різко зростає. У районах з дуже низькими температурами, для підтримки землі з низьким опором потрібно забити стрижень заземлення нижче лінії промерзання ґрунту.
  •   Тип грунту. Ґрунти з високим вмістом органіки, як правило, є хорошими провідниками, оскільки вони зберігають більш високий рівень вологи та мають більш високий рівень електроліту, що призводить до низького питомого опору ґрунту. Піщані ґрунти, які швидше висихають, мають значно менший вміст вологи та рівень електроліту. Тому вони мають більший опір.

Вимірювання питомого опору землі

Ефективність заземлювальних стрижнів багато в чому залежить від того, чи може ґрунт, що оточує їх, проводити великі електричні струми. Щоб правильно спроектувати систему заземлення, необхідно виміряти питомий опір землі за допомогою спеціальних приладів. Найкраще вимірювач опору заземлення купити в маркеті вимірювальних приладів https://simvolt.ua/.

Такі прилади також повинні мати перемикачі для зміни діапазону опору. Ви можете використовувати різні методи випробування для вимірювання питомого опору землі, але є три найпоширеніші:

  •   Чотириточковий метод, найточніший.
  •   Варіативний поглиблений метод (триточковий метод).
  •   Двоточковий метод.

Визначивши питомий опір ґрунту, Ви зможете визначити, яка схема заглиблення буде найбільш ефективною. Залежно від питомого опору ґрунту та вимог до схеми заземлення, конкретна система може змінюватись від простого заглибленого провідника до розгалуженої системи. Остання може включати систему сіток або кілець заземлення. Щоб зменшити опір системи заземлення, можна використовувати матеріал для посилення заземлення або електроди хімічного типу.

При проектуванні або встановленні системи заземлення використовуйте матеріали, які не розчиняються і не розкладаються з плином часу, не вимагають періодичної зарядки або заміни та не залежать від постійної присутності води для підтримки провідності.

Після установки вам знадобитися виміряти опір заземлення встановленої системи. Для цього необхідно в SIMVOLT придбати вимірювач опору заземлення ціна на який вас порадує. Також вам потрібна ефективна програма для регулярного огляду та обслуговування, щоб переконатися, що система заземлення справна.

Вимірювач опору заземлення

Де кращий вибір вимірювачів опору заземлення?

В інтернет-магазині SIMVOLT представлені вимірювачі опору заземлення від відомих виробників: CEM Instruments, Lutron, Peakmeter та інші. Вся продукція відповідно сертифікована та поставляється з інструкціями українською мовою.

В офісі нашої компанії ви можете детально ознайомитися з приладами, проконсультуватися зі спеціалістами стосовно їх роботи та купити вимірювач опору заземлення.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.