Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Фотоколориметри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фотоколориметри від SIMVOLT для якісного аналізу води

Незамінною і найціннішою рідиною на планеті є вода, яка необхідна і людям, і рослинам, і тваринам. Всілякі аналізатори якості води - питної, природної, технологічної, стічної - допоможуть контролювати найважливіші її параметри, а також показники водних розчинів. Купити вимірювачі для води в широкому асортименті пропонує інтернет-магазин SIMVOLT. Серед них особливе місце займає фотоколориметр, моделі якого представлені на вітрині в широкому розмаїтті.

Фотоколориметр і його особливості

Прилад, який іменується також мікрофотоколориметром, фотометром, колориметром, фотоелектроколориметром, фотоколориметром і електроколориметром, є оптичним. Він призначений для визначення концентрацій речовини в воді і різних розчинах. Аналізатор води працює за принципом того, що пофарбований розчин поглинає більше світла, ніж незабарвлений, і чим більше концентрація барвника, тим вище поглинання світлових променів. Для роботи з фотоколориметром, купити який можна прямо зараз, знадобиться монохроматичне світло і цілий набір світлофільтрів з різними вузькими спектральними діапазонами світла, що пропускається (вони часто йдуть в комплекті з пристроєм). За допомогою приладу і світлофільтрів можна виміряти окремо концентрацію різних компонентів в одному і тому ж розчині.

Купити фотоколориметр вигідніше, ніж спектрофотометр, який коштує набагато дорожче. І більш зручно, оскільки фотометр не такий складний в експлуатації, але при цьому гарантує мінімальну похибку вимірювань. На українському ринку контрольно-вимірювальної техніки для аналізу води представлена ціла лінійка фотоколориметрів. Виділяють два різновиди приладів - візуальні і об'єктивні. До об'єктивних належать сучасні, більш складні пристрої, а аналізатори для води другого типу мають трохи інший принцип роботи, це найпростіші, стандартні моделі. Світловий промінь, що пройшов крізь досліджуваний розчин, подається на одну частину поля зору, а на другу частину подається світло, пропущений через розчин з відомою концентрацією того самого речовини. Потім дослідник змінює інтенсивність світла або товщину шару в одному з розчинів, домагаючись збігу в обох випадках. Далі проводяться обчислення, використовуючи відомі параметри товщини шарів і інтенсивності світлового потоку для визначення шуканої концентрації.

Точність досліджень фотометра

Фотометр фотоелектричний об'єктивного типу забезпечує більшу точність, ніж візуальний його різновид. Це пов'язано з тим, що в приладах об'єктивних конструктори використовували селенові і вакуумні фотоелементи, фоторезистори, фотодіоди, фотоелектронні помножувачі. В процесі роботи такого пристрою виробляється сила струму, яка прямо залежить від інтенсивності світлового потоку, що потрапляє на чутливі елементи, і вказує на ступінь поглинання світла розчином (чим вище його концентрація, тим більше ступінь поглинання).

Лабораторний фотоколориметр може вести безпосередній відлік сили струму, визначати шуканий параметр за допомогою оптичного або електричного компенсатора. У другому варіанті мінімізується вплив умов, в яких проводяться дослідження, на результати аналізу і його точність. Правда, варто відзначити, що принцип роботи фотоколориметра такий, що він не показує значення концентрації речовини на дисплеї. Для отримання його необхідно користуватися спеціальними градуювальними графіками і таблицями. Тому робота з даними аналізатором води вимагає певних умінь, знань і досвіду.

Де можна вигідно купити колориметр?

В Україні купити фотометр не складе труднощів, оскільки на ринку представлені прилади від різних виробників з різною вартістю. Експерти рекомендують звертатися в маркет вимірювальних приладів SIMVOLT, оскільки у нього маса переваг:

  • найширший асортимент техніки, в тому числі приладів для аналізу води;
  • доступна, економічно обґрунтована ціна, оскільки інтернет-магазин офіційно представляє інтереси багатьох виробників в Україні;
  • на вітринах представлена 100% оригінальна продукція, справжність і якість якої підтверджено відповідними сертифікатами;
  • магазин надає гарантійне та сервісне обслуговування контрольно-вимірювальної техніки, купленої у нас;
  • крім самих вимірників, у нас можна замовити комплектуючі до них, витратні матеріали, буферні та калібрувальні розчини;
  • прилади, придбати які можна прямо на сайті, є професійними і портативними, тому можуть використовуватися навіть в польових умовах;
  • вся техніка надійна, довговічна, швидкодіюча (придатна для експрес досліджень), високоточна (похибка мінімальна, результати вимірювань не відрізняються від лабораторних аналізів);
  • фотоколориметри доставляються в будь-який куточок України надійною транспортною компанією, яка дбає про збереження і цілісність тендітної вимірювальної техніки;
  • співробітники інтернет-магазину SIMVOLT завжди допоможуть вибрати пристрій, підібрати оптимальну модель, виходячи з потреб замовника.

 

Телефонуйте нам прямо зараз, якщо необхідна техніка для аналізу води в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших українських містах!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.