Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мішалки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мішалка — пристрій, який виконує перемішування до отримання однорідних сумішей і інтенсифікує тепломасообмін у змішувачах. Відповідно до агрегатного стану речовини відбувається змішування рідин і сипучих речовин. Перемішування здійснюють переважно в посудинах із змішувальними пристроями. Характер та інтенсивність перемішування залежать від конструкції приладів і змішувачів. Магнітне перемішування можна використовувати в широкому діапазоні температур і з будь-яким хімічним агентом, а також у відкритих і закритих системах, під тиском або у вакуумі. Найчастіше перемішування здійснюється за допомогою магнітних мішалок.

Магнітна мішалка— це електромеханічний пристрій, який перемішується за допомогою зовнішнього магнітного поля, що обертає мішалку, розміщену в суміші. Вона складається з двох основних частин: двигуна з механізмом для перемішування і керуючої електроніки. Рух двигуна з магнітом зверху викликає обертання мішалок, які змішують рідини. Керуюча електроніка контролює оберти двигуна, функції клавіатури. Магнітні мішалки призначені для змішування рідин різної в’язкості за допомогою мішалки, яка дуже швидко обертається. Вони зазвичай використовуються для підготовки та аналізу зразків у хімічній, біологічній та фармацевтичній лабораторіях, при наукових дослідженнях та експериментах, для проведення органічного синтезу, екстракції, аналізу олії, вимірювання pH, діалізу, суспендування ґрунту, приготування буферних розчинів, змішування кількох видів рідин, щоб отримати однорідні суміші тощо.

Мішалки

Магнітні мішалки мають різні сервісні характеристики та технічні параметри. Основна відмінність полягає в конструкції, яка означає, що змішування відбувається за допомогою обертальних або коливальних процесів. Вибираючи магнітну мішалку, слід враховувати об’єм ємності з рідиною, швидкість обертання, інтенсивність коливань і нагрівання, якщо потрібно підвищити температуру суміші. Магнітна мішалка з підігрівом надійна, універсальна, проста у використанні та відповідає всім стандартам безпеки. Необхідно враховувати інтенсивність коливань, час і можливий нагрів. Сучасні магнітні мішалки успішно справляються з цими завданнями і забезпечують належні умови. Крім того, цей пристрій можна використовувати для послідовного, відтворюваного змішування або змішування протягом тривалого часу, наприклад, для багатогодинного або нічного змішування зразків.

Мішалка обертається з різною швидкістю і може змішувати різні об’єми. Оскільки в зразок потрібно помістити лише невеликий магнітний стержень, який можна легко очистити та стерилізувати, ризик забруднення зразка зводиться до мінімуму. Магнітні мішалки добре працюють у скляних посудинах. Скло — це матеріал, який не впливає на магнітне поле. Мішалка має обмежений розмір, тому її можна використовувати для відносно невеликих експериментів. У них можуть виникнути труднощі з в’язкими рідинами і густими суспензіями. Для перемішування в’язких зразків та великих об’ємів розчинів краще застосовується верхньопривідна мішалка.

Магнітні мішалки мають перевагу перед моторизованими. Вони більш тихі та ефективні. У них немає рухомих зовнішніх частин, які можуть ламатися або зношуватися. Для очищення мішалок не потрібно застосовувати спеціальні миючі засоби, які можуть бути причиною забруднення зразків. Через невеликий розмір мішалки легше очищаються та стерилізуються, ніж інші пристрої для перемішування. Деякі моделі магнітних мішалок оснащені підігрівом для нагріву рідини. Вбудована діагностика несправностей і автоматичне термовідключення забезпечують безпеку використання таких пристроїв. Магнітні мішалки прості у використанні і забезпечують високу продуктивність і точність. Для оптимізації процесу змішування необхідно магнітна мішалка купити в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Магнітні мішалки дозволяють уникнути двох основних проблем з моторизованими мішалками. По-перше, моторизовані мішалки використовують мастила, які можуть забруднити реакційний посуд та зразок. По-друге, у моторизованих мішалках герметизація з’єднання між обертовим валом мішалки та посудиною може бути проблематичною, особливо якщо потрібна закрита система. У магнітних мішалок є і недоліки. Наприклад, обмежений розмір мішалки означає, що її можна використовувати лише для відносно невеликих експериментів. Крім того, в’язкі рідини або густі суспензії надзвичайно важко змішувати за допомогою цього методу, хоча існують мішалки зі спеціальними магнітами, щоб подолати цю проблему.

Лабораторні мішалки

Де кращий вибір мішалок в Україні?

В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» представлено широкий асортимент магнітних та верхньопривідних мішалок. Вся продукція, що представлена в каталозі має відповідні сертифікати якості та поставляється з інструкціями українською мовою.

Кваліфіковані менеджери компанії нададуть консультацію стосовно правильного застосування пристроїв і допоможуть магнітна мішалка купити Україна.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.