Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Акустика (Шумоміри)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Прилади для вимірювання акустики і вібрації

Людину завжди і всюди оточують різні звуки. Раніше найчастіше вона чула шелест листя, гул вітру, крапель дощу, голосу тварин, дзюрчання хвиль. Сьогодні його вуха вловлюють шум машин, рев двигунів, сирен, гуркіт музики - звуки, які не є природними. Вчені давно встановили, що звуки природи позитивно впливають на людей, їх фізичне і психічне здоров'я. У той же час шум, нетиповий для природного середовища, особливо занадто різкий і гучний, може стати причиною різних хвороб. Для вимірювання сили та якості цих шумів інтернет-магазин SIMVOLT рекомендує використовувати спеціальні прилади: аналізатори звуку і шуму, шумомір і віброметр.

Чому варто купити шумомір?

Купити шумоміри за доступною ціною пропонує інтернет-магазин SIMVOLT. Це різновид контрольно-вимірювальної техніки, яка здатна об'єктивно визначити рівень звуку (НЕ гучності, не можна плутати ці поняття). Пам'ятайте, що не кожне пристрій, що вимірює звук, є шумоміром. Щоб вважатися ним, він повинен відповідати певним міжнародним стандартам (МЕК в Європі, ANSI в США).

Будь-який вимірювач рівня шуму складається з декількох елементів:

 • ненаправленого мікрофона;
 • коригувальних фільтрів;
 • підсилювача;
 • індикатора;
 • інтегратора (для інтегруючих шумомірів);
 • детектора.

Його конструкція розробляється таким чином, щоб максимально точно наблизити його можливості до властивостей людського вуха.

Аналізатори шуму застосовують в побуті, промисловості, будівництві, в сфері розваг, найчастіше виміри проводять одночасно з дослідженнями на предмет забруднення середовища (приміщень) пилом, шкідливим випромінюванням, коли вивчають рівень освітленості, вібрації і т.д. Існують норми даного параметра для житлових і комерційних, офісних і виробничих приміщень. Залежно від цілей і типу досліджень необхідно купити шумомір 1-го класу, 2-го класу, часто досить переносного міні-шумомера.

Якщо прилад для вимірювання шуму показав параметри, далекі від норми, то відповідальні особи зобов'язані вжити заходів і усунути джерело зайвого шуму або організувати достатню звукоізоляцію. Адже зайвий шум, який регулярно оточує людину, викликає роздратування, психологічний і фізичний дискомфорт, є причиною стресу і глибоких змін центральної нервової системи, з часом провокує розвиток шумової хвороби.

Маркет вимірювальної техніки SIMVOLT має в своєму асортименті аналізатори шуму і звуку, професійні портативні і цифрові шумоміри від різних виробників, реєстратори шуму. Купити їх можна одним натисканням будь-якої пори і з будь-якого міста.

Вібрація і віброметр

Не менш небезпечною, ніж зайвий шум, є вібрація. Всупереч розхожій думці, вона має місце не тільки у виробничих цехах або в шахтах. У великих містах її джерелом служить метрополітен (поштовхи проникають в будівлі в радіусі 40-70 м) та інші види транспорту, які також створюють додатковий шум, санітарно-технічне та інженерне обладнання (ліфт, центрифуга, насос, трансформатор і т.п.).

Вимірювати вібрацію необхідно, оскільки вона негативно впливає на людину. Її вплив залежить від наступних факторів:

 • рівня вібрації;
 • часу доби;
 • відстані до джерела коливань;
 • роду діяльності, віку та стану здоров'я людини.

Проникаючи в житло і регулярно впливаючи на організм, вібрація викликає почуття дискомфорту, а згодом функціональні порушення центрально-нервової і серцево-судинної системи. При роботі близько трьох-п'яти років в умовах підвищеної вібрації може розвинутися вібраційна хвороба, яка буває локальною, загальною та комбінованою.

Прилад для вимірювання вібрації називається віброметр. З його допомогою можна вимірювати, контролювати і реєструвати віброприскорення, віброшвидкості, частоту і амплітуду синусоїдальних коливань різних об'єктів, проводити моніторинг роботи різних віброустановок.

Віброметри бувають чотирьох типів в залежності від способу перетворення параметрів коливань:

 • Оптичний віброметр, що працюєнаоснові ефекту Доплера. Він має лазерний джерело випромінювання, оптичну і електронну схеми ідозволяє проводити вимірювання безконтактним способом. До переваг такої техніки відноситься також швидкодія івисока точність.
 • П'єзоелектричний віброметр, замовити який можнавінтернет-магазині SIMVOLT, використовує вроботі п'єзоефект. У корпусі приладу знаходиться підвішене напружних елементах інертне тіло. При деформації цих елементів відколивань утворюється вимірювальний сигнал, який показує величину вібрації. Недоліком такогоприладу є вузький частотний діапазон інеобхідність безпосереднього контакту віброметра і досліджуваного об'єкта.
 • Вихрострумовий віброметр - малогабаритний пристрій, забезпечений датчиком частоти обертання і ІСР-перетворювачем.
 • Індукційний віброметр - прилад з індукційним датчиком для сприйняття механічної вібрації та перетворювачем її в електричний сигнал. Сигнал обробляється, аналізується і надається досліднику в потрібній формі.

 

Маркет вимірювальної техніки SIMVOLT і його пропозицію

В інтернет-магазині SIMVOLT кожна людина може замовити професійну контрольно-вимірювальну техніку за демократичними цінами. Вартість невелика пояснюється тим, що маркет тісно співпрацює з виробниками, представляючи їх інтереси в Україні (часто на ексклюзивних умовах). Всі прилади є оригінальними, що обіцяє високу якість, дивовижну точність досліджень, тривалий термін експлуатації і комфорт під час роботи з ними. Співробітники інтернет-магазина завжди готові допомогти при виборі шумоміру, віброметра та інших приладів, враховуючи всі побажання і вимоги клієнтів. А доставка здійснюється перевіреним перевізником по всій території України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.